Чи може жінка з дитиною працювати і чи має можливості розвиватися як людину?

У сучасному світі робочий день складається з декількох етапів. Власне, робота себе, побутових хорів і особистого часу. Але це тільки на перший погляд так просто. Після всього, наприклад, що саме розглянути господарські хори ще одне питання. Зробіть свій чоловік і діти, очищайте квартиру, щоб осяти і мити всі страви або просто ходити з собакою, поверніть на розумний пилосос і доставка замовлення? Це життя двох абсолютно різних жінок.



П'ятий день безробітної жінки також можна описати різними способами. Або ви стояти на плиті весь день, а потім попросіть чоловіка за гроші на особисті потреби. Або поїхати на Пілатес, ходити з тим же собакою і відчувати себе чудово. Яка різниця? Це буде логічно сказати – в гроші. Якщо у вас є вони, ви можете відчути себе чудовими способами. Тоді ми хотіли б попросити наступне питання: в яких умовах жінка розвиває краще як людину? Коли він працює або коли він залишається вдома?

Я хочу попросити місцеву громадськість. Що ви думаєте про те, де жінка розвивається краще як людина: на роботі або в домашніх умовах? Я, як офісний працівник, в повній мірі впевнений, що будь-яка незаймана мати, навіть з дитиною, завжди може приділити час собі. Головне правильно його використовувати. Хоча Настя, мій друг, запевняє мене інакше. Для тих, хто працює більше можливостей і переваг.

р.

Ми як дорослі, так і дорослі. У нас є дитина, про той же вік. Так інтродуктори плюс або мінус рівні. Я Почати з себей Як я сказав, що у мене є робота в офісі. Стандартний день до половини минулого шість, потім півгодини, щоб отримати будинок. Ніяких спеціальних. І я погодився, що ми поділимося нашими обов’язками для нормального функціонування нашого шлюбу. Я не збираюся грати дружину після зайнятого дня.

Так, вранці, перед роботою мій чоловік і у мене є швидкий сніданок після душу і обговорити наступний день. Потім, як виходить, хтось бере дитину до школи. І іноді він може отримати самостійно: другий-градер, вже повинен бути незалежним. Далі робота. Я не хочу бути банальним, але як кажуть йде, "Якщо ви любите свою роботу, ви не повинні працювати в день". Я не люблю свою роботу. Повага. Для отримання оплати в кінці місяця. Решта наших відносин є чисто професійним.

385990 Р

Так, після дня роботи я часто відчуваю себе як віджимий лимон. Але це не позбавляє мене від деяких побутових хорів, навіть якщо не так інтенсивний, як мій друг Нестя. Але все ще. Вам потрібно сидіти з дитиною, повісити чоловіка. Обережіть себе. І якщо це мій поворот, щоб приготувати, я чесно спробувати зробити щось просто. Іноді я можу замовити доставку. Це називається «День матері». Мій чоловік розуміє мене і не торкається мене знову. Іноді я можу отримати масаж ніг. Всі види речей. Як виглядає робочий день жінки.

А де, будь ласка, покажіть мені, я отримую енергію для розвитку? Телефон в руці - і давайте подивимося, що новий в Інтернеті! Або, якщо ви перебуваєте в настрої, можете подивитися фільм або серіал на великому телевізорі. Але більшість часу, це означає, що я опинився під час цього процесу. Чому чоловіки так прості. Зароблений, прийшов, впав дупа. Вони не мають достатньо енергії для цього. Добре, мозок закриває занадто. Як мінімум це моя теорія.



Пілі A Настя тепер.й Я не думаю, що я розумію свою ситуацію 100%, але це виглядає щось схоже. Покинеться вранці, щоб зробити сніданок для всіх. Вона здатна зробити щось особливе для дитини. Я не знаю чому. Це не дитина, це повністю розвинена травна система, океї. Після прийняття чоловіка до роботи вона бере сина до школи. Вони не мають автомобіля, тому вони ходять. Не дивлячись на те, що ранкові прогулянки є хорошими для всіх, правда?

З школи вона йде в магазин, щоб купити крупи. Ретельно обирає все, прямо в списку. У нашій сім'ї харчування простіше: обід на роботі, сніданок завжди щось просте, і лікарі не рекомендують їсти на вечерю. Але Настя це так. Потім приїжджає додому, вона починається свого щоденного обряду: мити там, вимити там, варити і так далі. Це відповідно до її, тому що якщо квартира була очищена щодня від пилу, всі шпалери будуть мити з стін. Тексти пісень, а це означає: І одяг не брудний кожен день, робити це?



І в цей момент, коли дитина перебуває в школі і чоловік перебуває на роботі, що можна зробити? Відкрийте для себе ноутбук, ввімкніть деякі навчальні відео і просто подивіться його! Немає ноутбука або комп'ютера? Візьміть книгу в руці, читайте її. Але ні. Віддалений від телевізора відразу стрибає в руки, і на екрані з'являється нова серія улюблених серіалів або програм. І тоді, як жінки люблять мене сидять на роботі, жінки, такі як Настя. Чи не працює жіночий день більш стресовий?

Що відбувається далі? Добре, це легко. Він син Божого, і син Божого, син Божого. На три, можливо, чотири, вона починає готувати. Але що таке приготування? Приготувати інгредієнти і пальці в сковороді або сковороді. А потім повернутися на диван, але не забудьте включити таймер. Що це? Коли чоловік заходить як відповідальна домогосподарка, не забудьте відрізати його про те, що ви робите все в будинку, і він просто охолоджує на роботі. І з чіткою совістю відійшов в інший номер.



Я не сперечався, є недоліки: ви повинні ставити чоловіка за гроші на особисті витрати і відповісти на найактуальніший питання, придуманий людиною: «І що ви витрачаєте на них?» Так, цей момент змушує мене сердитися, навіть коли Настя просто говорить про це. Але наш аргумент про розвиток жінок як людини, правда? І я думаю, що це повністю розібраний. Чи не це? Так, я хотів би сказати, що більшість будинків мають всі можливості для розвитку. Вони просто не потрібні їм. І якщо хтось не погоджується з мною, будь ласка, напишіть ваші колегії. Я хочу, щоб читати їх. З великою повагою, працююча жінка з дитиною, Ольга.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное