Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення

Жінки на природі дуже романтичні і відправлені. Як підліток, вони починають мріяти про «велику взаємну любов» і «принци на білому коні». Старші молоді люди отримують, більш серйозно думають про безпечне шлюб і діти. Як на питання, дівчата люблять всілякі фортуни-роздягання на брифінгу. По дорозі вони навчаються і кажуть сильні молитви для сім'ї і чоловіка.



Сьогодні видання. "Сайт" Поставити Бога для захисту сім'ї.

З успіхом одружитися, молоді красуні набувають чудотворні ікони в церковному магазині. Дружини перед фотографіями прочитали щоденні молитви для сім’ї та чоловіка. Ісус Христос, Микола Чудотворець та інші великі домовленості та мусять сприяти пошуку гідної нареченої. Дівчата просять святих благословенням на щасливий шлюб і просять відправити любов, гармонію і благополуччя будинку.



Коли жінка маррі, спілкування з Креатором ніколи не припиняється. Молитва тільки додана: успішний шлюб - завдяки Господі, нещасливому з дружиною - попросить святих святих, щоб змусити з праведним і направляти праведним. З появою молодої пари малюків, неприємностей і турбот не стають меншими, і любляча мама продовжує читати молитви для своєї сім'ї і чоловіка ще більш відповідально, не забуваючи про благословення для дітей.



Молитва Ісуса Христа: «Святий Господь Ісус Христос, я ббачу тебе, благословив сім’ю і всіх родичів крові». Повідомляємо всіх на правий шлях і зверніть їх, щоб любити вас і дотримуйтесь команд Господнього. Син Бога, будь ласка, захистіть свою сім'ю від девілих спокус, всі нещастя і зло намірів.

Подаруйте добробуту в нашому домі. Вчити вас любити свого сусіда з чистою несамовитою любов'ю і прощити один одному образи, добровільно і мимовільно викликані. Тексти пісень, а це означає: Я тебе, Господи, не залишаю сім'ї в важкому часі, для нас довіряю в твоїй торкні і славіть вас в ім'я Отця і Сина і Святого Духа! Амен!



Молитва до Матері Божої Матері для своєї сім'ї і чоловіка «Найприємній Діви Марії, Пресвята Богородиця, Я бант перед вашим образом!» Будь ласка, зробіть свою сім'ю під вашим захистом. Ісус Христос для своїх дітей і чоловіка і просити Бога благословення. Він навчає їх слідувати за Божими командами і направляючи їх до правого шляху. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Матері Божої Матері, захистити свою сім'ю від захворювань важкої, девілої спокуси, несудимої смерті, непередбаченого поділу і людської заздрості. Захищайте будинок від вілл, пожеж і паводків. Свята Божа Матір, я вразив вас, покажіть Божественну милість і не залишає нас в момент знеболення. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа! Амен!

1990Р. 2199Р.

Молитва Пресвятої Богородиці Матрона: «Холі Матрона, наш покровитель і перехрестя, почуйте свою щиру молитву, захищайте сім’ю від сланців і людських заздр». Навчіть нам жити в любові і гармонії за наказами Господа. Подаруйте своїм дітям і зціленням чоловіка від усіх хвороб.

Проміть нас до Сина Божого і попросіть прощення всіх наших гріхів. Нехай він відправляє щастя і благополуччя до нашого будинку, для того, щоб ми довірялися в його дивності. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа! Амен!



За допомогою покровителя, необхідно пам'ятати, що благополуччя сім'ї залежить від спільних зусиль обох подружжя. Молитва наодинці не вирішить всіх проблем і збереження шлюбу. Повинен бути показаний і взаємний повагу. І коли ви подаруєте подяку Господьові.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное