Після 5 років за кордоном мама повернула додому, на святі на честь, вона розповіла мені новини, що змусили мене відчувати себе погано.

Час. Вирішуйте самі Дуже складно. Особливо коли мова йде про батьків. Ви можете бути дорослими, зрілою особою, з пристойною зарплатою, підлеглістю і величезним багажем досвіду. Але мама і тато завжди дадуть вам невелику небезпеку про слова або дії. Що робити, освіта? Ми всі діти з нашими помилками. Хто знає більше про них, ніж їхні батьки?

р.

Особливо важко, якщо батько або мати має сильний характер і абсолютно різні погляди на життя. У цьому випадку практично неможливо довести що-небудь. Якщо психологи працюють з такими ситуаціями на Заході, це значно вирішується особистими розмовами. Довгий і жорсткий. І, на жаль, результат не завжди ідеальний.

Я ніколи не думав, що я буду сердитися з мамою і сестрою одночасно. Я не така людина. Але, життя влаштував все так, щоб почуття несправедливості я не можу сховатися в будь-якому місці, і я не хочу. Я маю жити з ним, але що я можу зробити в моїй ситуації? Я не можу зробити своє рішення.

Рита і я виросла у великому заміському будинку. Наша сім'я завжди була доброзичливою, але невеликі кварелі не обходяться її. Вони в основному почали маму, тому що вона постійно боїться, що вона підняла нас ліньою і безтурботною дочкою. Якщо ви не знали, що ви не знали. Тому для двох Ми очищаємо, промиваємо, варимо. І ми навчимося працювати на землі: моя мама хотіла, щоб завжди мати можливість не загинути голоду. І ось де я отримую.



Після того, як ми виростили, і ми почали, щоб наші перші відносини, мама була тут з її життєвою порадою. Дад не брав участі у цих питаннях, він зробив більше про будинок: він хотів зробити великий анекс, щоб більше людей могли жити в ньому. У будь-якому випадку, Rita був першим, щоб одружитися і піти жити в місті з чоловіком. Я все ще сказав, що мій тато, вони скажуть, ви намагаєтеся в вагу, я йду з коханим. Але він не слухав.

Виявилося, що батько мій правий. Я розлучився чоловіка в третій рік разом. Вона взяла ще один юний син і пішов жити з батьками. Як ви можете побачити, було достатньо номеру. Так нічого не припинив мене від виховання сина в країні, на відкритому повітрі. Але сестра поселилася в місті з чоловіком і вони, здається, все вийшло дуже добре. Рита вирішила стати господинею і вони, один за одним, мав стільки чотирьох дітей! Я ніколи не розумію, що принаймні один з них.

Але пропущено час і речі повільно погіршилися. Не за мене: Я підняв сина, допомогло батькам на домашню роботу, дякую вам, мати, як дитина навчалася. Ми були в основному монотонні, але не погані. Але від Рита частіше і частіше почали приходити погані новини: тут не вистачає грошей, так і багато маленьких дітей дуже важко впоратися, і чоловік не впорається - вичерпається все. Чи варто відпочивати, але як про те, коли кожен день приходять додаткові рахунки? Все було дрібно, спасибі хорошості.

Р

Тексти пісень, а це означає: Тоді її мати вирішив, що вона нічого не робив в домашніх умовах і хотіла піти в офіс свого друга. Для іншої країни, щоб заробити гроші, коротко. Ми всі розуміли, чому вона зробила це рішення, але ніхто не сказав. Так, після парі місяців навчання, мама пішла за кордон. Вона отримала хорошу роботу там і запустив відправку грошей додому. А маленький син мій, і я впав, але більшість з нього пішли до сестри.

Я був повністю задоволений цим. Звичайно. Їжте гроші краще. До такого авальнички дітей просто підуть покупка - ви будете втомити. Не кажучи вже про все інше. Вона і її чоловік навіть приїхали до нашого села кілька разів. Ось син-в-право батька навіть з ремонтом допомогло трохи: було зрозуміло, що мама за кордоном спробувала не заважати. Чоловік сестри отримав трохи краще і виглядав досить спокійно. Це дуже добре.

110932 Габаритний зображення

Я зустрілася з цікавим чоловіком. Не багата, але працьовита і чесна. І з сином вони грали як сім'ї. Я не думаю, що я молода дівчина. Але я ще не відчуваю себе старою жінкою. Чому не думають про другий шлюб? Як кажуть, перший млинець, потім наступний буде виходити до неї. Я поговорив на мій батько, і він погодився дати Пітеру жити з нами в моїй будівлі. Але тільки тимчасово, бо я хотів жити в місті один день.

Моя мама подарувала мені голову, а також бути чесною, це було зрозуміло від свого тону, що вона не була занадто хвилюватися про мій стан. Чоловік і чоловік. Нехай він живе. До сина-завдання вона мала більше ніжних почуттів: вона знає дату його народження, і вона викликає, привітає. Дуже гарна людина. Не схожий на мій випадок. Ну, приїжджайте, ми ще не одружені. Може бути, це буде різним.

Але мої надії були в сові, бо через 5 років перебування за кордоном, мама вирішила, що вона заробила достатню кількість. Вона сказала нам все і всі погодилися з нею. При заїзді ми вирішили зробити невелике свято «для себе» і навіть орендувати зал у міській кав’ярні. Моя сім'я сестра, мій тато і мій fiancé прийшов. Нарешті, я думав, що вона і мама зустрінеться і можливо, вона змінила її розум про нього. Але я був розчарований.



Вечора, моя мама нас зачарувала і подякувала нам за такий щедрий прийом і сказав, що вона була сюрпризом для нас. Гроші, які заробили, буде достатньо для сімейства Рітіна навіть для нової квартири. А якщо вигідно продати або обміняти свій старий Хрущов, то буде більше варіантів. А діти будуть більш просторими, і Rita і її чоловік буде вільно дихати. Звісно я був щасливим для моєї сестри. Але для мене мій мама не мав ніяких подарунків. Як зробити самостійне рішення про це питання?

Тільки тоді в приватній бесіді вона запитала мене, що я був нещасливим? Я маю нагоду проживати з батьками до тих пір, поки я хочу, і з ким я хочу. Будинок буде успадкуватися від мене, звичайно. Звісно, будь-яке місто немає. Так що зараз ми живемо і не знаємо гранат? І все в місті коштує дорого і такі квартири, бетонні коробки. Не схожий на власний будинок. Що таке претензії?



Пілінги І тепер мені ще болить. Моя мама зробила це дуже чітким для мене, що я тепер сидю з нею і батьком у віці. Я знаходжу в сільську школу, і мій чоловік (якщо ми одружилися на всіх) не буде ходити від форемана в місцевому виробництві. В той час як руки Рита незадоволені. Не дивлячись на те, що вона має чотири дітей! І як мені сказати, це ярмарок? Або ви дійсно можете вимірювати все за кількістю? Один син, ви живете з нами. Детальніше Ось гроші на нове місце. Тексти пісень, а це означає: Це сором'язлива я відчуваю себе крісельним. Але я просто не можу зробити все прямо зараз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное