Коли я дізнався, що моя дочка буде скоро мати близнюки, я вирішив допомогти їй фінансово, але я не чекав такої реакції.

Для будь-якого батька. кварель - завжди гіркий стовп. Особливо в дорослому віці. Вони використовували, щоб сперечатися один з одним, а потім вони знову боролися. Мама і Дад не приділяв багато уваги. Але зараз ми всі дорослі, нам потрібно жити в миру. Чому боротися? Але іноді буває, що родичі з'являються відносини з різними причинами: суспільні, політичні, повсякденні.



І не буде нормально збиратися, щоб дізнатися відносини в родинному колі. Вони можуть супроводжуватися юристами. Твентій-перший століття, що ви скажете. Будь-які втратили прибуток, навіть найменші, є підставою для перетворення в реальні вороги. Може бути, що його використовували, теж. Але з яких причин вона не стає простіше від цього, атласу.

Після останнього зустрічі з дітьми я все одно маю неприємний залишок на моєму серці. Це сумно знати, що три дорослі можуть боротися один одному. І для чого? Через звичайну дачу. Навіть якщо не старий, так. Але це лише матеріальна частина наших відносин. Як ви можете бути такими дикими і виразними для одного? Взагалі, це сварки дітей приходили до мене.

Моя друга дочка чекає малюка. Більше подобається дітям. Лікарі сказали, що вона буде мати близнюки. Для мене це подобається хороша новина, справжнє диво. Саме тому я вирішив продати нерухомість за межами міста і допомогти дитині з прибутками. Чи є це погане рішення, особливо зараз, що світ не зрозуміло?

Р

Зварююча дочка вже має дітей. Але Марія відчуває себе досить добре. Не потрібно нічого. Я бачив, і я знаю, що я говорю про. За минулий рік, вся родина вирушала на відпочинок в теплих землях. І напередодні Нового року вони дали один одному такі подарунки, які вони були правими. Сучасна технологія, ювелірні вироби. Я думаю, що це дуже добре. Ще одна річ, що Марія з власними дітьми не завжди впорається. Але я сказав їй довго, щоб не зробити своїх онуків самостійно. Вона не слухала.

Наймолодший син Улик також одружений, але ще не має дітей. Ніщо, вони роблять його. Він працює дуже багато, нещодавно закінчив деякі курси, щоб поліпшити свої навички, тому я сподіваюся, що його майбутнє буде тільки підготуватися. Він живе в будинку батьків дружини. Але не думайте про це, є величезний будинок, в якому навіть я не розумію, що буде достатньо місця з головою. Отець-в-право і мати-в-право, здавалося б, хороших людей мені. Так я сподіваюся, що Валентина не вимкнено. Хоча він ніколи не сказав мені нічого подібного.



Пелеса і Юленка. Середня дочка. Її шлюб якось виявився дуже плутаним. Оренда однокімнатної квартири, і я досі не знаю, як вони навіть думають про розширення. Щоб жити як вчотирьох в такому птахобудуванні є викликом. Я навіть думав, що їх сім'я переїжджає до цього котеджу. Але це далеко від роботи та інфраструктури. Я не хочу жити. Чистий повітря, природа. А сам котедж ізольований і з більш-менш нормальним ремонтом. Тому ціна за неї виявилася добре.

Але ось поганий удачі. З'ясуйте, що кожен з моїх дітей мав свої плани на цю нерухомість. Валентин навіть запропонував залишити все, як це і погоджується, щоб приїхати туди з часу, щоб кожна сім'я не заважала інших. Один місяць його, потім один з сестр і все нове. З одного боку, можливо, це. До тих пір, крім мене не доглядали. Він був мені, що пішов там, я очищав там, я шукав, де я зла.

І після продажу нерухомості кожен раптом хотів захопити шматочок. Але мені здається, що це не так зручно, але бути справедливим. Хто найбільш потребує фінансової допомоги, яка має найбільш складну долю? Ось чому я дав всі гроші до Юлії. Я думаю, що я зробив хорошу роботу? Звичайно. Чи можу я підозрити, що це буде все? Не всі.



Тепер я, як найкраща і найгірша мама. Син пішов з власним, але якось зважився голосно перед прогулянкою. Я дуже сподіваюсь, що мій дочок-в-одному не кинувся йому за таку «просту можливість». Юлію, звичайно, подяка і обіцяє, що в майбутньому буде намагатися повернути принаймні частину грошей. Але всі розуміють, що коли у вас є два юних дітей одночасно, нічого не повернеться. Ось спосіб виправити речі.

Але Марія пішла далі. По-перше, вона припинила розмову зі мною. Всі Я побачила, що я здався. Немає відповіді. І перед тим, що на нашому засіданні вона навіть погрожила найм юристам, щоб побачити, чи зробив я право, і в цілому, вона не стала найбільшим жертвою в цій ситуації? І вона дійсно може зробити все. З дитинства і не буде ніяких грошей, щоб отримати її шлях.

59513631

Як пояснити її. По суті, котедж не повністю шахтний, але моя сестра, яка загинула 5 років тому. Він завжди був єдиним і не мав дітей. Маша в минулому, коли вона ще була дуже молодий, стала дуже друзями з її тітом і часто відвідала її. У тому числі на одному місці. Перед тим як залишити, моя сестра не залишилася, і цей будинок пішов до мене. Я не подбала про нього з сім'єю, вірю мене.

І тепер моя найстаріша дочка запевняє мене, що вона має особливі стосунки з цим місцем. Не потрібно продаватися, але зберігалися як пам'ять. Але для того, щоб містити цю "чуйну річ" був І, він виходить. Після всього, до моменту продажу, ніхто не зацікавив його. Я навіть попросив Маша, що б сталося, якщо я продаю котедж до своєї сестри і дав гроші. Так Маша, здавалося б, навіть волосся на її голові почали рухатися.



Це ситуація. Діти припинили отримувати разом з тим, що він став трохи простіше для одного з них жити. Тим не менш, це не вплине на інших. І це дуже сумний для мене. Дитячі коляски збивають землю від під ноги. Чи не розуміють, що їхній зв'язок повинен бути набагато сильніше, ніж деякі незручні дачі? Кров не вода ...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное