Увечері я отримав виклик, коли я відкрив двері, там була позаправова стояча на дверцят, вона явно мала розмову з мною.

У відносинах двох дорослих іноді виникають різні види непорозуміння і конфліктів. Не дивно, нормальна поведінка людини. У нашому житті з дитинства, але головне, щоб допомогти їм правильно вирішувати. Для цього необхідно використовувати необхідні аргументи, щоб забезпечити факти їх права. Про нас компасіонат З іншого боку - слабка позиція. Ви не можете піти далеко з нею.



І все ж для того, щоб не було нічого краще, деякі перетворюються на таку тактику. Це просто отримує більше і більше дратівливих. В результаті дружини залишають своїх «мочників». Чоловіки, які втомилися від безпідставних і несумісних звинувачень у собі, також лякають родину. Чому це? Оскільки конфлікти повинні почати грамотно і в бізнесі. Насолодіться тим, що коляска ніколи не привела до нічого доброго.

Неважливо, що багато історії я чую про дочок-в-праву і матері-в-право, я впевнений, що мій дикий з них. Ні, у нас немає ніяких боїв і меблів не викинули вікна. Це нічого подібного. Але частина розбитої сім'ї є ще однією справою. І чому і чому все це було необхідно, я ще не розумію.



Я не маю дітей на тривалий час. Ми пішли на консультацію, пішли до лікарів. Виявилося, що у нього було проблеми з здоров’ям чоловіків. Дякую, що цей випадок був дрібним. Що означає доля. Я ніколи не скаржав чоловіка про що-небудь він не може зробити. Але в 8-му році нашого життя разом з дивом сталося і ми відразу мали близнюки. І хлопчики з народження були такими, як дві краплі води, схожі на батько.

З того, як мій чоловік був заробіток, і я був використаний для побутових хорів, я не мав думати про роботу. Звісно, будинок збільшився, але це було моє захоплення. Як я сказав вище, мій мама не отримував. Я зустрілася з вами. Вона не хоче допомогти своїм онукам. Ну, я можу приїхати один раз на місяць, принести плод і захопити дитину. Але сидіти з ними або щось, ніколи.



Звернувшись до нас. Тексти пісень, а це означає: І той факт, що я став жиром після пологів (і я завжди схильний бути жиром), і моє ставлення до неї не потребує способу. Мій чоловік сказав мені пару разів, що мій мати-в-право навіть кричав, пам'ятайте, як я відчув її з моє ставленням. З мого боку я не даю всіх причин. Що таке точка? У мене є діти, я не маю нічого спільного.

Ну, один «красивий» день, коли прийшов з магазину, чоловік чекав мене на дверцятах. Одягнені, взуті, з мішком над плечем. Він сказав мені новини: «Соррі, дарлінг, я знайшов ще одну. Не життя без неї, і це. Я залишаю квартиру до вас, я буду платити алімонію. Так прощав мене і добра. У нас є хороший час. й

За кілька годин і вирішив зателефонувати батькам своїх дітей, його телефон вже вимкнено. Де він пішов, я, очевидно, не знаю. Мої мами відповіли мій виклик. І в sly голос вона сказала мені, що я був блюво для власних нещастях. А Єлена, його нова пристрасть, смарт, красивий, тонкий як оленя, і в усьому її сина обіє. Так що я зроблю свій найкращий. Це просто радість, яку я зміг захопити квартиру, це помилка.

Габаритний зображення

Чи важко жити самостійно з двома молодими дітьми? Ви можете попросити когось, хто ви знаєте. Ось кілька прикладів. Хоча я намагався запустити будинок, не було достатньо грошей. Я не збираюся працювати з явними причинами, тому я мав набути щось терміново. І після того, як було знайдено правильний варіант. Я просто почав робити те, що я знаю так добре. Приготування. Я купив праві продукти і ліпки, торти, пельмені. А потім продаються готові страви і заморожені напівфабрикати для всіх через Інтернет. І подобаються люди.

Не сказати, що це було дуже легко для мене або що мій новий досвід приніс безпрецедентний прибуток, але якось ми лікували як люди. Діти виростили, я навчився працювати в домашніх умовах, так що я можу навіть зняти час, щоб вийти з розуму. Ну, нехай ламається. Єдине питання, що робити далі? Я не мав часу, ні бажання дати іншим чоловікам. Співвідношення на тій же мережі в нашому столітті є шахрайством. А потім один вечір, раптовий дзвіночок на двері моєї квартири, а потім збити.



Хто може бути? Люди не приходять до мене, навіть за цей час. Що таке? Як приїхати, коли він не забув адреси? Що ми робимо? Я мав піти відкрити двері. З повним головою всіляких думок я перевернув дверкноб. На дверцятому був мій єдиний і улюблений Нещастя, вид скручування. І відразу ж, не вступаючи в будинок, вона почала скаржитися на мене про сина і «злиття», яку він прогрівав у своїй квартирі.

Не дивлячись на те, що моя мама-в-завдяки, щоб порадувати себе новою жінкою, вона продемонструвала не теплі почуття на її складі. А потім я почав говорити всі види речей. Так, три з них будуть загиблими, ймовірно, мій любов, мати, щоб дати для годування будинку. І незважаючи на всі протести мого матері-завдання, сина, з його новою любов'ю. Виявилося, що я не була такою поганою дочкою. Тепер вона має новий план.

«Привіт, прошу мене за минуле. Я не розумію. Але тепер я нарешті отримую його. Ми повернемо його назад. Я мати, і ти мама своїх дітей. Він точно слухає нас. Ви просто повинні зробити це мудро, і він прийде додому, як він милий. Ось його номер телефону...

кв.м.

Я закрив двері з ковткою, навіть трохи страшно, якщо я забив мій несподіваний гість після нього. Я шукав в оці і переконався, що вона була окай. А потім, якби нічого не сталося, вона пішла до дитячої кімнати. Я, звичайно, це те, що це не так званих сімей. Вивчайте свою маму? Він страшний. І залишити сім'ю для молодої краси, залишаючи свої діти? Я не відчуваю себе шкода. І я маю на увазі, що це божевільне. Чудова ідея, я думаю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное