З Я почав заробляти добре, я не маю відносин з чоловіками, я не можу стояти джентльменів, які досягли нічого.

Скільки коштує людина? Для забезпечення сім'ї трьох? Питання досить актуальні і в той же час я повинен визнати, плаваючи. Навколо світу номери зміняться, навіть в одному місті, сім'ї мають різні запити. Причиною є погляд на життя, соціальний компонент, умови житла, навіть стан здоров’я членів сім’ї. У той же час батько сім'ї повинен постійно внести гроші в будинок, незалежно від його можливостей і ситуації на ринку праці. Це легко? Звісно не.



У той же час жінки безкоштовно обирати, чи варто йти на роботу, щоб сприяти сімейного бюджету або перебування вдома. Як мінімум дана практика використовується в традиційних сім'ях. Але не варто забувати про ситуації, коли самі жінки можуть надати сім'ям фінансово, без підтримки чоловіка. І ось вони мають яскраве питання, як поводитися в плані сімейної ієрархії. Чому господарські обов’язки типового подружжя при хвилині їх робочого часу варто більше години прибирання?

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний для вас час. І не зітхнувшись на мене з сердими коментарями, говорячи, що чоловіки працюють важче і важче, ніж жінки. Я говорю про зручність. У сенсі, що судді за себе, це людина, яка вирішує, де викликати жінку на дату, він також вказує, що вона повинна робити в повсякденному житті і не тільки. Що таке ваше головне завдання: зробити гроші і піклуватися про себе? Дійсно?

Я мав багато відносин. Я провів деякий час з романтичною втратою. Не знаю, як заробити гроші, тільки що він намагався виконати свою мрію: стати членом знаменитої музичної групи. Дні зникли на решетарах, а потім на турі, у всіх сортах місцевого DC. Він приніс мінімум грошей, але я любив його так багато. Я чекав, сподіваючись, що він буде або отримати його шлях або заспокоїти його. В кінці я так втомився від того, що я пішов з себе. Не було спроб, щоб повернути мене.

р.

Тоді, розуміючи, що почуття є одним, і реальність є абсолютно різним, я почав вибирати своїх друзів за принципом «старші, краще». Ментально, звичайно. Старі люди не цікавлять мене. І після того, як я отримав таку копію. Все було строго заплановано, відповідальність заливається по краю. Я не пам'ятаю його, коли-небудь пізнати на зустріч або відмовитися від своїх планів. Я відчув, як я був за кам'яною стіною, це право, я визнати. Але повернення з нього була як кам'яна стіна.

Уявіть, що ваше життя йде відповідно до рутину. Кожен другий. Не різкі відриви почуттів, не шампанів. Я відчув, як мій екс був постійно підкреслений. Відпочинок? Ну, нехай буде рутину. Sunbathe від 8 до 11, потім ви не можете - сонце. Прогулянка так багато і так багато. І краще не просто ходити, але щоб найняти керівництво так, щоб в будь-який час він може перетворитися на ходьку доводу нудних фактів. Це найголовніше в житті – інформація про місця, які ви відвідали. Звісно, я не міг це довго.



З іншого боку, під час цього часу я зустрілася з цікавими людьми і допомогли мені розвиватись як аспіруючий підприємець. Допомогло мені багато і я дізнався, щоб зробити хороші гроші. Він був трохи важким спочатку, але потім я витягував себе разом і поширив крила, щоб говорити. Що можна сказати про час навчання? Дуже незгодні з'являтися в компанії успішних людей, які не хочуть взяти вас на людину. Ви знаєте, що я маю на увазі?

Іноді чоловіки починають обмінятися ідеями один з одним і в певній точці, вони помітили свою пильну увагу. Потрібна реакція може бути різною, але 2 варіанти працювали найбільш. По-перше, всі правди і тітки, я запитав, щоб зробити щось напою, або під будь-яким іншим приводом, я підказав, що важливі чоловічі розмови повинні обговорюватися тільки в присутності чоловіків, і я міг зробити інші речі.



Або навпаки. Вони дивилися на мене як красиву тварину, і сказали мені всі плани майбутнього. Я не люблю те, що я роблю в цей час. У таких випадках я спробував краще пам'ятати все, що може бути корисним в майбутньому. І тоді я зробив ризикові інвестиції. Ризик, тому що будь-який крок для мене, то був рівноцінним для того, щоб піти все в. Всі Як ви могли б здогадатися, гра була варті свічки.

Але тепер у мене є нова проблема. Чоловіки в відносинах. Моя фінансова ситуація не дозволяє мені почати відносини зі звичайними людьми. Для чого? Важко, вони подобаються мені. Я бачу всі свої недоліки, і навіть нездатність стати реальним заробітком для мене. Крім того, є ще ті, хто все ще хоче поставити жінку на побутову мережу «на серці», щоб вони самі змогли комфортно принести середню зарплату в країні. Що, до речі, я можу провести день, не відчуваю себе задоволені.



Як це? Тепер я бачу, що більшість чоловіків, які я витрачаю час з кожним днем, будуть бджілами, якщо вони були в жіночих умовах. Якщо вони просто не потрібні нічого? Немає косметичних засобів. Він промив, щітнув зуби і, якщо йому пощастило, змащував себе з Русланом кологнем. Це його. З тих речей, які не змінювалися протягом десятиліть, і сорт наряду. Ця куртка з брюками, очевидно, пропущена з батька до сина. І вистачить вони, і жінка буде вважатися божевільним незрівнянним!

Я не підтримую ідею, що жінки також повинні стати незадоволеними. Про нас Жінки можуть подбати про їх зовнішній вигляд стільки, скільки буде душа. Чоловіки повинні вчитися нормально виглядати. І подбати про навколишнє середовище. Виготовлення косметичних ремонтів не дається, але задоволення. Яка простота, в мій погляд, нічого, але примітивність повсякденного життя. Люди жили, як це тисячі років тому, але ми є своєрідними сучасними і сучасними, не ми?



В цілому сучасна успішна дівчина дуже важко знайти половинку. І все вже розібралися, або ж наречена вже в попередньому віці, або він розумний, акуратний і успішний, але він хоче знайти гідного чоловіка. Це загальна проблема, до речі. Так, немає. Покажіть мені, дорогі. Чи не так? Чи не сучасний світ, призначений для чоловіків? Що робити, якщо я ще не маю гідного партнера на горизонті? І ви сказали, що чоловіки в плані відносин складно. Але принаймні вони мають їх!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное