Коли я назвав колегу на дату, вона попередила мене, що вона прийде з дочкою, і я погодився без мислення.

Батькам, нормальним батькам, добре відомо, що догляд за дітьми не тільки дана або традиція. Не просто прокреація, але реальна робота. Робота на себе, на дитину. Як стати психологом, лікарем, няняком, другом, і одночасно керуючи, щоб піти на реальну роботу, де вони дають гроші з часу на час. Тільки в таких умовах можна сподіватися, що ваш син або дочка буде рости. доглядВін лікує своїх батьків повагу і любові.



Але не варто забувати про освіту. Це дуже важлива точка, яка кладе багато в майбутньому. Коли ви піднімете своїх дітей, вони будуть рости таким чином. Багато людей бояться входити в інші сім'ї з дітьми. Вони думають, що хтось інший дитина ніколи не любить крок Добре, це занадто погано. І історія нашого читача є прямим доказом цього.

Моє покоління часто сниться молодими людьми, так як якщо вони зараз псують. І кожен раз те ж саме: вони заважають, кажуть вони, розсмоктування. Луд, гучність. Немає книги для читання або самоосвіти. Немає бібліотек, але є безліч клубів. І що вони роблять це навіть сором'язливим, щоб сказати, що в наш час. І так, і всі в одному степу. У короткі, не молоді, але покарання.

Я не погоджуюся з ними повністю. Я завжди вірю, що різниця між поколіннями є все, що має значення. І якщо ви дізнаєтесь, що робити, то молоді люди можуть дізнатися багато. Так само виважені бібліотеки, наприклад, нічого не в порівнянні з Інтернетом. Ви можете провести цілий день, який шукає потрібну книгу або провести другий час онлайн, щоб знайти потрібну інформацію для себе. Що ще більше дає мені право похвалити молоді люди – це особиста історія, яка стала мені.



Я отримав розлучення в дуже молодий вік, в 38 році. Як це сталося, вони не згодні на символи. Ми не знали, що наші шлюби зустрілися. Приїжджаємо, ми не перший, ми не останню. До речі, десь в цей період я змінив свою роботу. Я хотів би працювати в офісі, голові. Так що приступні думки не беруть участь, і ви можете відволікатися таким чином дуже добре. Почати будівництво кар'єри, наприклад.

Після року роботи в новому місці я зустрів хорошу дівчину, трохи молодше мене. Ми пішли за каву пару разів і знайшли спільні теми для обговорення. У нас є хороший час. До одного з колег, які запрошують, якщо я хотів би каррі на користь боса. Спочатку я не розумію своє питання, але тоді я розповіли, що мій новий друг, виходить, дочка нашого боса. Диворце. І, що багато з них вже привели до нього, але він закінчився не кращим способом. Я відповідав, що у нас є зв'язок «говорити чисто», але для себе я зробив деякі висновки.



Але через кілька місяців я все ж не можу протистояти і запрошувати мій дорогий друг до рендезву. Я був самотнім. І чому б не? Дорослим, що це важливо, що думають Пап? Ми не є студентами, ми можемо піклуватися про себе. Але Каріна не сказав. Вона сказала, що вона була зайнята після роботи, і там немає місця для розваг в її житті. Що робити. Але я не віддаю, і тоді вона запитала мене, якщо я розумію, якщо вона не була, але з дитиною. Дівчина 8 років.

На даний момент я дуже швидко відреагував на ситуацію і, не зв'язуючи око, погодився. Але ближче до дати, я був трохи страшним. Так вона виходить з дитини. Дад великий постріл. Я дуже сміливий погляд на себе. Тоді він прийшов на краще місце, він міг. Квіти та солодощі. У парку і навіть припинили їзди. Я ніколи не думав, що інші діти можуть викликати мене позитивні емоції.

Через рік Каріна і я одружився. Я, ми це робили. Я скажу вам прямо, я ніколи не став невеликим босом на своїй роботі. По суті, у мене було багато відповідальності. Я думав про це прямо, якщо сама Каріна була колегою шахти, а не заступником директора або щось схоже. Батько-в-право не вносить духу, і я думаю, він сто відсотків прямо в цьому.

(Рівне)

Про те, що я знаходився про Аліна. Дочка дружини з першого шлюбу. вона розумна дівчина, звичайно. Я переконаний, що це на першій зустрічі. Але все ще. Вона продовжує спілкуватися з батьком. Звісно, він може перетворити дитину на мене. У будинку є нова людина. Чому б вона була з мене? Я навіть читаю кілька статей про це: як зробити друзів зі своїм покроковим

Що не пішло. Алена не проти мене, але не сприймала мене як новий батько на всіх. Я не запитав про це. Для того, щоб спілкуватися як старший друг. Або хто ви знаєте. Головне - без негативності і карель. І ми прийшли до цього через кілька років. Слово «dad» в моєму напрямку не звучало, але «Дядько Славік» абсолютно підходить. Ми спілкувалися зазвичай без присутності моєї матері, я часто взяв її з школи, взяв її на різні клуби. Будь-який, сім'я.

Навігація Це ще 5 років, і я був в біді. Проблема надниркових залоз. В Німеччині потрібна термінова операція, і це не дешево. Моя дружина і я звернулася трохи від сімейного бюджету, дала щось своєму батькові. Звичайно це. Кошти вистачало не ходити з ладу, а й не зробити ніяких серйозних покупок на наступний рік або два. Це свого роду почуття, щоб бути чесним, коли ви, людина, стати новим предметом побутових витрат.



Пелес Альена і я не говорив про це до останнього. Але коли не вдалося приховати кота в сумці, мені довелося поділитися новинами. І в день дочка здивує мене і дружини дуже, дуже багато. Вона сказала без особливих емоцій, які вона хотіла допомогти їй. І продемонстрував нам рахунок на своєму інтернет-рахунку, який мав близько тисячі доларів. Я допомогла взяти їх все.

Виявилося, що «стапид» відеозаписи, які записують з друзями за одну з популярних соціальних мереж, приносять хороші гроші. Ви рекламуєте бренд моди і він надсилає вам багато грошей, якщо ваші оголошення досить популярні. Чи можна ви уявити? І в своєму віці ми не мріяли про такі суми!



Я подарував їй гроші після операції, як я можу. Я чекаю на борг, але він зрозумів. Я здоровий зараз. І я відчуваю себе чудово. Ми ставимося до молоді. Після того, як ми думаємо про це, мій батько-в-завдяте мене деякі гроші, але з поверненням. А Альена дала все, що не було ніяких гарантій. Як багато ваших друзів здатні це? І мій приклад говорить про себе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное