Я не знаю її, тільки поганий темп не змінився.

"Щодо того, що прийде бумеранг." Так багато людей намагаються думати і іноді навіть виходити, щоб бути правими. Ви зробили щось неправильно для когось, і це зазвичай повертається. І в мультипліфікованому еквіваленті. Хоча, якщо ви занурилися, історія довели багато разів, що це правило не завжди працює. Так само поп-культура виробляє величезну кількість фільмів і серіалів, де основні персонажі далеко від неоднозначних особистостей. Що таке, якщо не намагатися маніпулювати громадською думкою?



У звичайному житті теж все не так просто. Багато людей можуть поділитися історіями про дегустацію, по своїй поведінці, знайомих, які відчувають себе чудово до віку і не заперечувати себе нічого. Звісно, є контрабанди, і ще... Сподіваємося на справедливість все ще міцна у людей. В іншому випадку буде кошмар у світі, і не було замовлення.

У всьому житті я не зашкодував нікому, крім того, мій мама-в-право. Я не скажу тебе. Я маю, звичайно, зустрілася з іншими не дуже приємними людьми. Але Олена Костянтинівна – це зовсім інший рівень. Це просто щось особливе. Вже зараз, коли я згадав її ще раз, мої зуби розбризкують самі, і я не залежав від неї надовго. Наші відносини



Мій чоловік, син, не був подарунок. Я був молодий і тихий дівчина. Я боявся всього світу, особливо, щоб розповісти щось погане про мене за очима. Ви знаєте, що люди, які живуть в селах, в основному люблять. В залежності від думок інших, тихих, працюючих. Це зараз, коли я вже розумію все в цьому житті, я шукаю себе в минулому і зрозуміти, де я не можу показати слабкість. Але характер не утворюється відразу.

Не дивлячись на те, що мій батьківський будинок був тільки милою, а половина від мого чоловіка і його матері, вона здавалося б, величезна відстань до мене. Не фізична бар'єр, але психологічний бар'єр. Моя мама і да не запитала мене багато, я завжди намагався зробити щось, щоб допомогти. Я хотів би, що з чоловіком, але мої зусилля ніколи не були. Я мав зробити все домашнє і багато іншого. Тоді настрій Олени Константинової було... середня. Але нічого більше.



Про 2 роки після того, як мій чоловік почав пити. І до нашого сина народилася. Він працював звичайним твердим працівником, щоб гроші, які залишилися після своєї партії були дуже мало. Я спробував витрачати все на дитину. Але навіть якщо ви хочете підібрати спеціальні товари на полицях місцевого магазину. Моя мати-в-завдяла на мене за лаггішність, мій чоловік часто прибув додому неадекватним: він змащував щось під нісом і впав дупа. Але спасибі вам за це.

Тексти пісень, а це означає: Він ніколи не підняв руки на мене. Не раз. Більше цього. Іноді, страждаючи від похмілля, він міг поцікавитися матір'ю, якщо вона занадто стрибала на мене для деяких дрібних речей. Її реакція завжди була такою ж: сльози і відступи. Дуже грайлива і бездоганна. Я хотів би вірити, що все повернеться бомеранг.

Тим не менш, пройшов час, і не змінювалася ситуація. Одного разу мій чоловік прийшов до мене і попросив мене в лобі: я можу мати його протягом півроку? Це те, що він запитав піти кудись на годинник. І пообіцяли велику зарплату. Але ви повинні мати на деякий час. І тоді я не скажу, що я був трохи щасливим з ним, я думав про це ніч. Я думав, що якщо це було гірше, я буду жити з батьками. А потім ми розглянемо, що робити далі. Життя з матір'ю - це не легкий тест.

Я ніколи не бачив чоловіка знову. На місяць і навпіл пізніше він отримав лист про те, що його серце не може стояти. Потім прогулянка, похорон і все в звичайному режимі. Природно, мати-в-право, потім зламав ланцюг. Вона звинуватила мене про те, що він відповідає за смерть. Так, для мене він пішов на складну роботу, тому я взяв людину ближче до неї. Після такої події я переїхала до батьків назавжди.



Син виріс, мама і тато теж не можуть похвалитися будь-яким спеціальними заощадженнями і мав зробити щось. Я знаходжу до своєї роботи за кордоном. Саід Я нічого не втратив, і мій онук буде підніматися без проблем. Якщо я можу допомогти їм, звичайно. Що я закінчився в іншій країні, хоча до недавнього часу я не знаю, як платити в громадському транспорті. У селі немає трамваїв, а в місті я був лише пара разів дівчина.

Я не хочу говорити про те, що я повинен бути там. Але за допомогою Божої допомоги і допомоги хороших людей, я отримав над ним. Вона дізналася мову, почала економити гроші, знайшли акції в магазинах та інших хитрощах відвідної особи. Тоді я пощастив, тому я нарешті отримав гроші в моїй кишені. Я послав велику зарплату своїм батькам і синам, який виріс на годину. І трохи, я повернувся на ноги.

р.

Все повернуться до бумеранга хоча, з іншого боку, звичайно, це не дуже казково. Я жертвував мій час, мій здоров'я, мій особисте життя. Я не був одружений. Я не маю часу, щоб мати стосунки. По дорозі, в той час як я був, мій мати-в-право тільки відвідав мій онук пара разів. І я побачила його на вулиці, хоча мій син сказав мені в секреті, що вона, як тільки чекала його. Я не здивував, що ця жінка не здатна.

Зараз Олена Костянтинівна повністю стара. Прогулянка похилого, повільного. Слабкий Стара жінка. Але не думайте про це, він не покаже на своєму персонажі. Коли я дізнався, що я вже приїхав додому, вона прийшла до батьків і вимагала гроші з них. Мої гроші. Після того, що це син, «провіннер» через мене пішов до могили передчасно. Так я оживаю особисто. І допомогти в будинку, знову і оплатити її пансіонат. Це його. В іншому випадку вона покаже всю село, яка людина я і що вона зробила їй, нещастя жінка.



І так, я познайомлю її перед, не збоїв її вимог, але просто для того, щоб не зіпсувати мій карма. Але зараз, після того, як все я був через моє життя, я сміюся. Я не збираюся дати їй копійку на всіх. Як правило, наша пам'ять стирає всю негативність про людину. І після того, як насправді не існує. Але не в цьому випадку.

Я не жінка, але кошмар. Я не буду давати в свої загрози, ніколи не в житті. Вважаю його найбільшого гріха. Але я не віддаю на шахті. Не з цим чоловіком. Це найважче рішення мого життя. Не дивно, що вони кажуть, що все повернеться бомеранг. Нехай вона відчуває себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное