У 60 років я не одружений, у мене немає дітей, але тепер я готовий прийняти серйозний крок, але з одним станом.

Незважаючи на відносну популярність в деяких країнах, шлюб Розглянуто щось ситне і навіть соромно. У випадку, якщо таке рішення про своє існування деградує гідність жінки і позбавляє її від більшості прав на шлюб і особливо після нього. Ймовірно, тільки обов'язковий тест на батьківство може конкурувати з ним на записах протипухлинності.



Однак деякі чоловіки також категорично не приймають шлюбні угоди. Особливо тих, хто тримає традиційні погляди на життя і сімейні стосунки. У своєму розумінні розлучення завжди вини чоловіка, відповідно, він повинен залишити сім'ю тільки з невеликим пакетом для одягу своїми руками. Все інше, очевидно, слід перейти до екзамену і дитини. Але цей підхід до життя не до смаку кожного. Тому, як це можливо, до такого важливого заходу, як весілля. І вони мають право зробити це.

Угода про шлюб не відчувала. Ще більше, дорослі. Хоча я нещодавно виявився 59. Що? Більшість моїх захоплень залишилася з мене з тих пір, як мій студент. У нас є і старі друзі, наша компанія не опинилася, як інші, за вагою сімейної та соціальної відповідальності. Я ніколи не був одружений, хоча, щоб бути чесним, жінки не занехтували мене. І нарешті, у мене є гроші. Коли ви живете самостійно, ваша голова налаштована, щоб знайти найбільшу користь для себе. Не захоплюючись на використовуваних підгузках і слухайте дружину, направляючи вас знову.



Я не маю дітей. Але я не бачив ніяких проблем з цим. Я не король або деякі явища 99,9% людей, які проживають на Землі. Тому я не маю внутрішнього відчуття незадоволеності, що я не можу продовжити свою лінію. Діти виростають у дітей-сиріт, які не відрізняються від інших. Тому не поспішайте брати їх додому? Але я думаю, що я пішов кудись неправильно. Побачити мене.

Так, 6 місяців тому я зустрів красиву жінку імені Ліза. Вона сама, так само, як мені. Вдова, вона була одружена з одного чоловіка в усьому її житті. Спочатку вона сказала, що вони не хочуть один одного. А потім прийшла рутина, власна. Добре, ви знаєте. І одружився. Ліза не захочила дітей, а точніше, не хочу такого батька дітям. Але вона не мала гайок для розсіювання. Що буде родичам і сусідам? Я завжди був проти того, щоб зробити свої власні рішення. Але ми всі різні.



Зараз я думаю, що ми досягали рівня духовної інтимності, щоб одружитися. Єлизавета є дуже гарною людиною, оскільки я хвилююсь. І я не розумію, що живе з нею для відпочинку мого життя. У мене є гарна квартира, її житло можна орендувати і витрачати гроші тільки на її "вагу", я не розумію. Але! У мене є один основний внутрішній стан, який я не можу висловити свою. Я, пренупт.

Ви бачите, ми не звикаємо до віку. Не фізично, ні в плані персонажа. І останнє, що я піклуюся про це. Я можу і хочу, щоб забезпечити мій друг нормальним життям, подорожувати і відпочивати. Немає проблеми. Але я не хочу, щоб бути кінцем нашої спілки. Ви бачите, я мав привілеєм зустрічі багатьох жінок і дівчат у моєму житті. І досить відчутна частина з них захотіла банальні переваги і гарне існування від чоловіків. Так, в основному, нічого більше.



Я помітив її в юнаці і з часом я став більш впевненим. Я не хочу бути ходьбою гаманець для неї. Дуже усвідомлення цього ставлення до мене, особисто, є найпомітнішим. І до речі, багато жінок потрібно розуміти мене. Вони не люблять alphonse, вони, дівчата? Так, я знаходжу точно так само.

Якщо ми розлучаємося, це буде чудово, якщо кожен тільки залишився однаковим. У мене немає планів придбати новий будинок. Є два автомобілі в гаражі. Я не розумію платити за їжу і ламає себе. Не тому, що я маю нагоду. Чи не я б не віддаю половину всього, що я маю, якщо Ліза змінила своє ставлення і хотів залишити мене? Я думаю, що все може статися. Вона також не схожа на її екс-люда в одну точку.



Моя друзі скажи мене, щоб почекати себе, щоб дати мені дивитися один одному. Я не розумію себе. Але шукаю в Лізі, я почав помітити, що вона іноді сама без, але натякає мені, що в нашому віці, збирається в театр разом принаймні дивний. Порівняти нас в шкільні діти, які мають секретний отвір. Звичайно, я граю разом з нею, жарт, але кожен раз від цього, це як ніби неприємний холод на спині проходить. Чи є сенс проповідної гідності?

Я знаю, що тут багато розумних людей. На мене є смартери. Можливо, один з них буде мати момент, щоб дати хороші поради над цим. Я дійсно думаю, Ліза є одним. Однак я, як і будь-який інший людина в любові, може бути неправильним, що означає, що все, що я страхував і уникнув у моє життя, може зловити мене прямо зараз. Так що ви робите, коли ви майже 60 і ви будете мати перший шлюб? У мене немає ідеї. Так ми повинні взяти дію.



Просто запитайте без емоції, іржі коментарі від жінок не хочуть читати. Поговоримо у відповідному порядку, без образів. Я знаю, що деякі жінки занадто емоційні, коли мова йде про стосунки, нам не потрібно. І для відпочинку, удачі. Я сподіваюсь, що у вашому житті є достатньо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное