Я шукав допомогу дітям, але я був дуже розчарований.

Неважливо, що людина має або як старий він. Неважливо, скільки він заробляє. Що б. Допомога людямОдин спосіб або інший. Мораль, фізична, духовна підтримка. Після всього, ми всі соціальні істоти і без нормального спілкування, надійне плече та інші взаємодії, ми можемо швидко втратити серце або навіть впадати до депресії. Не дарма, що професія психолога користується великою популярністю у всьому світі.



Одна з найбільш поширених помилок, що людина робить в цьому плані ідею, що спілкування і користь можна просто придбати. Чи зможе він повернути своїх друзів, замовляти їх дарами та всілякими насолодами? Як показує практика, звичайно, не існує.

Для людей подобається мені, які працювали в іншій країні протягом тривалого часу, багато речей здаються в домашніх умовах. Ритм життя, життя, люди. І співвідношення заробітної плати та ціни. Але люди, знову здивують себе. Можливо, причиною є те, що в іноземній країні ви не дійсно сподіваємося на всіх. Кожна людина дивиться до вас, тому навіть якщо вони розглянуті або обрамлені, не існує особливого розчарування. А якщо ви добре знесени, то вона стає добра приємною.

Хтось за кордоном, всі негативні враження від своїх однодумців здаються випаровувати. Ви забуваєте там будь-які правопорушення. Він просто отримує з голови. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я не знаю, можливо, це просто я працюю, але я повинен визнати, що це дійсно відчувається.



Коли я повернув додому, всі мої обов'язки до дітей були виконані. Люди потребують підтримки, тому я працюю, щоб дати дітям.

Шість років тому я купив квартиру для моєї дочки. Вона була одружена, хотіла взяти іпотеку, але я допомогла їй гроші і купила гідну гніздо для двох кімнат. Немає ремонту, дійсно, але ви можете жити. Я думаю, що це чудово, якщо ви залишитеся з такою неповністю в житті. Вид подібного оформлення квартири. Вам необхідно поступово придбати меблі, придумати, що стане завершальним зовнішнім виглядом вашого будинку, цікавим.

А тепер мій син поворот. Батьки дочки-в-одному дали молодим однокімнатним квартирам. Якщо я розумію правильно, цей подарунок прийшов з моєї бабусі. Але я не збираюся занадто глибоко, і бути чесною, це просто не важливо. Головне, що у дітей є дах над головою, а решта буде слідувати. Так я зробив свою частину: Я закінчив гроші, тому мій син вже був у повному згоді про зміну своєї квартири з надбавкою для двокімнатної. Хочемо познайомитися з майбутнім, адже якщо є дитина, то не буде достатньо одного приміщення.



Я почав боротися з життям. Я зафіксував квартиру трохи. Я здаю все разом. Хороша сім'я, розумна, але вони не привидів. Так зламаних речей потрібно замінити, а зовнішній вигляд освіжається. Я радий, що я отримав гроші за себе. Всі витрати мені копійки за цінами, але гроші були досить, тому я можу тепер відпочивати вдома як фізично, так і психічно.

Не проблема з дітьми. І я чую, що діти, якось слухають себе від батьків, досить холодні. Я не мав такого догляду. Я купила в ресторані кілька разів. Тоді я відвідував себе. Поговорили багато, розказав один одному. В короткий час вони відновили все, що вони втратили, поки я відкинув. Дуже щаслива і тепла в серці. І я був сподіватися, що продовжить назавжди.

Але, на жаль, життя не вічне свято. Через півроку почалися перші труднощі. У мене був зламаний зуб і помітно нерв. Тексти пісень, а це означає: Біль був страшний, я думав я був божевільний. До найближчої лікарні доїхати таксі. У мене було добре ущільненене отвір, яке також було досить неприємним, і випущено. Потрібно повністю лікувати зуб і не одне, але і кілька сусідів. І краще всього, вставте новий, але це абсолютно інша ціна тега.



Всім відомо, що стоматологія є величезною вартістю. Але щоб мати все так дорого, це нічний знак. Я підрахував свої заощадження і зрозумів, що якщо я взяв участь в цій ідеї, то незабаром я повинен бути на ганку, щоб купити хліб або піти подивитися на роботу. І, відверто, для роботи для нас для деяких пені, я не мав бажання. Я шукав вакансії і не знайшов нічого хорошого.

Що ми робимо? Я мав йти до найближчих, дітей. Я розумію, що це не найкраща причина для задоволення, але що робити, я вже в такому віці, що відповідно до закону, потрібно допомогти. Я не запитав їх за гроші, я запитав їх. Може бути щось в майбутньому, тому я б. Але це не сталося. Я поклав дочку і сина разом, і я дав їм певну кількість. Навколо, не здавалося б, так величезний для мене більше, і навіть моїх дітей з роботами, здавалося б, все, спасибі Богу.



Важко посміхатися і говорити про фінансову проблему, але що можна зробити? Що це важливо, якщо відповідь не була? Власне, два відхилення. Моя дочка сказала, що в руках немає готівки. Відремонтувати квартиру. Вона також зіпсувала мене в репроах, що вона була власної несправності. Ми повинні довести більше грошей раніше, щоб мати достатню кількість житла з ремонтом. Але люди потребують підтримки, не вони?

А син відмовив тому, що він і його дружина вирішили мати дитину, щоб вони витратили заздалегідь: на дитячій, на інвалідному візі, речі і так далі. Здається, що навіть діалки були придбані заздалегідь. Ціни проходять щорічно, так. Так ось ми говоримо. Ми дивимося один одному і побачимо розчарування в очах сина і дочки. Вони не бачать мене, як мій мати більше. Тепер я доросла тітка, яка потребує допомоги себе, і це більше не цікаво для них.

р.

Я все ще зносила зубну начинку і сподіваюсь, що він триває довго. Що робити далі - Я не розумію, тому що я не бачить рішення до цієї проблеми. Я зрозумів, що ніхто не чекав моєї допомоги, і я був так багато років життя. Звичайно, я продовжую спілкуватися з дітьми. На абстрактних предметах. Але насправді я далеку людину до них. Я шукаю роботу біля мого будинку. Мапа Я навчаюся жити таким чином. Ми побачимо, як це йде. Життя йде на і останнє, що я можу зробити, це почати відчувати себе сумним і шкода для себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное