Моя 58-річна мати-в-правила, як молода дитина, і я не маю терпіння для неї.

У відносинах все завжди йде гладко. Цукерки і букетний період, позитивні емоції, інтригу і сподіваємося, що це, нарешті, «право» людина. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але потім манжети, люди втомилися від гри ідеальних версій себе, і все потрапляє в місце. У звичайному порядку починається. І в цій точці дуже важливо. терпінняЧи зможе він жити на боці зі своїм партнером без щоденного відпочинку? Або знищить своїх романтичних ідил?



Статистика показує, що ранні розлучення відбуваються в перші три роки шлюбу. В середньому за перші три роки після народження дитини. Після того, як сім'я повністю фінансується. Виявляється, що це не любов, що контролює наші дії, але стрес і сухий розрахунок. Може бути, ми повинні думати про це трохи.

Моя мама-в-одному – це маленька дитина. Тільки в поганому розумінні слова. Дорослий жінка, скоро повертати 58 років, і поводитися дуже немовлята. Мій чоловік є її єдиним сином. Вона підтримує її і любить її мати. І я думаю, що вона користується ним. Я вже мати двох дітей. Планування третьої дитини. І розумію, що в будинку, як в житті загалом, все потребує замовлення. Але мій мати-в-право має інші погляди на це. І іноді це просто поцікавить мене.

Ми всі живуть разом, п'ять з нас, в одному великому приватному будинку. Ми не сидимо в натовпі. Але зрозуміло, що житло завжди потребує чистоти і догляду. Номери, санвузол, кухня. З Я на батьківщині залишаю, очистивши будинок автоматично впав на плечі. Чоловік приходить в кінці роботи, з'їдає вечерю і проводить більшу частину решти часу перед сном з дітьми. Я думаю, що це право, тому що батько є важливим у житті дитини як матір. Це основа нормальної сім'ї.



Моя мати-в-право також йде на роботу, але більше як хобі, ніж заробити гроші. На заводі працює головний бухгалтер. Але замість приходу додому рано, вона залишається на робочому місці і витрачає всі дні заточування волосся місцевими працівниками. Навіть для обіду вона йде тільки на місцеву їдальню, тому що є безкоштовна їжа, і вона також є привітним для обговорення з кимось останніми чутками і новинами.

Отримавшись додому, Галина Олександрівна не поспішає брати участь у житті сина або онуків. Я не говорю про себе. Вона воліє закрити в кімнаті і покласти телевізор на повний обсяг, щоб є фоном. Тим часом вона лежить на дивані і серфує інтернет через свій телефон. Я не знаю, що важливі теми, які вона обговорюється з локальною громадськістю, але ніхто не може бути очікуваний. Молодий син може принести мені чистий рушник, якщо ви попросите. Моя мама-в-одному – це відмінна природа.



І все правильно, якщо вона просто анотація від нас, її сім'ї. Ні. Ми не можемо їсти як нормальні люди. Чоловік на роботі, діти можуть піти в однокласники, тому кожен їсть, коли вони голодні. Єдине правило полягає в тому, щоб протирати крихти після себе і мити решту їжі під краном. Я промив її самостійно, щоб він був. Але для Галини Олександрівни ці правила неписані. Вона залишає брудні страви на брудному столі і йде про її бізнес. Завжди. Так вона звикла до неї, і я не бачу передумови для її фундаментів, щоб змінити будь-яким чином.

Якщо я очищаю майже весь будинок, я не входжу в приміщення. Я не хочу думати про мене. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Іноді він бере, звичайно, наречена з накидом і ковпачками щось там. Але це так рідко, що я думаю, що це просто перевірити коробку. Вона миє власний одяг і завдяки цьому. Так що справа.



Я скаржався на мій чоловік про свою маму, але він ніколи не взяв своїх слів серйозно. Я подрібнила свої плечі і просто подрібнила, кажучи, що після смерті мого батька вона стала такою. Закрити і невиліковні. Звичайно, тільки в домашніх умовах. Бо вона йде на роботу як партія. Чи не сподобалося мені так багато? Але вона також має велику байдужість до своїх онуків. Він не грає з ними, купуючи цукерку. Я думав онуків, щоб бути на інстинктивному рівні. Але виходить не всім.

Я намагався поговорити з нею обличчя. Але розмова перетворилася в далеку, розмову між жінкою і відстороненою дівчиною. Вона має одну відповідь: Ви живете в будинку. Виявляється, так як мій чоловік приніс мене до свого дому, тепер я повинен зробити нічого іншого, але віддати народження і подбати про них. Батько-в-право говорить, що дружина повинна зробити господиню особисто і що я був удачливий, тому що є місце для очищення.



Вона сказала, що я не працюю, хоча я був молодим. У своєму віці вона все одно «смак». І навіть кидає копійку на крупах. Що може кинути працівника у виробництві, «searching» part-time, я не знаю. Гроші в нашій сім'ї керує чоловіком. Але я сумніваю, що багато. Крім того, я не покажу її перелік послуг, які я роблю весь день: приготування їжі, прибирання, прасування і т.д.? Це те, що ви порівняли, що один з нас пахне найбільше.

В цілому ми не прийшли до будь-якого конструктивного. Вона пригнічує свою лінію, яку вона повинна запитати мене, якщо я незнайомець. І онуки батька-в-прави не зобов’язані панувати, вони також мають батьків, які ви бачите. Так мій терпіння повільно починає удар. Немає нічого я можу зробити.

951936

Що робити? Я не маю двох дітей, але три? І третя дитина чітко «проблема». Або почати активну протистояння? Розкажіть чоловіка, поспілкуватися з матір'ю знову, натиснути до змін. Мапа Я буду стояти і зупинитися в очах цієї родини. Або, хто знає, я зроблю великий скандал. Але це варто, прямо? Я просто не маю сили, щоб зробити це ставлення до будь-якого. І вона занадто боляче.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное