Чому ви не можете відповісти на ваш телефон, коли ви просто йдете?

Я знаю когось. Молодий і по-справжньому людина. Досить виготовити і руками з потрібного місця. Але він не доброзичливий з новими гаджетами. Дуже часто, коли я нарешті збираюся до нього, запитаю, «Чому не відповіли телефон?» У відповідь я часто чую щось про те, що телефон лежав десь і не чув.



Телефон вже давно був невід’ємною частиною нашого життя. Невелика коробка стала для багатьох як розширення руки. Не тільки ми робимо телефонні дзвінки, ми обміняємо голосовими та текстовими повідомленнями. Ми зберігаємо всю важливу інформацію в смартфоні. Якщо смартфон забутий в домашніх умовах, то пекл з ним не вимкнений залізо. Головний телефон, щоб прийняти, інакше день був відведений.

752568 р.

Чому ви не можете відповісти на ваш телефон, і ось друг шахти, які абсолютно не мають сенсу в сучасному світі. Він каже, що він рідко потребує телефону. Так, тільки швидко вирішує питання, а потім не часто. Інші часи він каже, що я віддаю, щоб люди стикаються з обличчям. Так більше енергії вноситься на слова і ви можете вирішити будь-яку проблему набагато швидше і краще. Наприклад, я хочу сказати hello. Після всього в слово Привіт - особлива енергія. Бажаємо здоров'я людини і довголіття. й



А потім є мило слово “як ви.” Коли ви скажете це слово, ви здавалося б, подаруєте всім благословенням світу, продовжуєте мій друг і приховує телефон в рукавному відсіку автомобіля. Не дивлячись на те, що він не відповідає своєму телефону або зателефонує нікому. І телефон його самий звичайний, кнопка. Не потрібно інше. Руки завжди брудні - це незручно на сенсорному екрані, щоб їсти. Так, і перерву сучасного смартфона набагато простіше, ніж старий хороший кнопка стільниковий телефон.

Перегляди

Я шукаю мій друг і думаю. І дійсно, скільки ми стали залежними від гаджетів і телефонів. Ви звикли організувати зустріч з кимось і приїхати без затримки і не забувати. І тепер ви налаштуєте нагадування, тривожні годинники, зателефонуйте десять разів, уточніть і все ще щось перерву. І за півроку ви не можете бачити своїх друзів або родичів, щоб мати чай разом. Які наші розмови стають? Ми надішлемо один одному короткі текстові повідомлення, без пунктуації та помилок написання. Якщо ми записуємо голос, ми намагаємось тримати в короткому періоді часу і говорити дуже плутанно.



Слова, які звикли мати ціле значення, зберігають давню енергію, стали порожніми. Порожні фрази, які не мають сенсу Всесвіту. Саме тому наші бажання і мрії перестали приходити до життя. Ми стали пустим місцем для Всесвіту, без значення або образу. Щоб вимовляти слова свідомо. Пам'ятайте, що слова можуть надихати і боляче. Це слово повинно бути виконане, інакше ви будете хворі, і ваші справи занепадуть. Слово, яке було найвищою гарантією.



Тож я пропоную, прямо з сьогодні. Відстежуйте кожен слово спійманий, спробуйте інвестувати в них вигідну енергію. Навіть якщо ви скажете віолончель до людини, уявіть надсилання людини енергії здоров'я і благополуччя.

Написати коментарях, як ви відчуваєте про слова, які ви скажете. Чи каже, що інші люди кажуть, що у вас є сенс або значення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное