Олег прийшов додому щодня і їсти ячмінь на вечерю, але якось його терпіння виграли.

Звичайна людина під час життя може потрапити в різноманітні життєві ситуації. Він може стати багатим, перетворювати в бугар, знайти щастя і відразу втратити його. Не кажучи вже про активних шукачів кращої долі та всіляких пригодників. У нас є тільки одне життя і нам потрібно жити, як ми хочемо, не як ми навчаємо в школі. Однак з усім цим обов'язково не варто забувати про збереження честі, совості і самооцінкай В іншому випадку, немає способу.



Щоб контролювати ставлення інших, потрібно бути дуже обережним. Після того, як хтось захоче вас або навіть просто не поважає тебе, потрібно дізнатися причину таких почуттів якомога швидше. Це право зробити. А потім або ситуація може бути виправлена, або потрібно залишити її. Тому що самореспект є важливим. І ви повинні бути в змозі зберегти його в житті, незалежно від того, що.

Мій син пішов з сім'ї. Він пішов з дружиною, просто запакував і сказав: У цей час вагітна дочка. Багато хто критикує Олега і скажеш, що я граю разом з ним, бо він мій син. Але моя особиста думка в цій ситуації право. Я зробив те, що я був його. Я думаю, що батько його пізній, також був живий і відомий всі інтродукційні ноти. І я збираюся розповісти про них.

Що робити? Моя донька-в-право, Лариса, яка виявилась на початку вагітності. Вона є коханцем мильної опери, незважаючи на її молодий вік. Літерально, обробляється ними. І оскільки основні персонажі вагітні частіше, ніж чистити зуби, вона постійно мала тест для цього випадку з нею. Зробивши його знову і отримав довгоочікуваний позитивний результат, вона відразу ж здивує, щоб порадувати чоловіка. Я маю на увазі, мій син.



Але, на жаль, Олег мав погані новини за дружину: їхня фірма вирушила банкрутство і майже всі працівники запитали залишити свої речі. Ситуація зіпсована тим, що Олег був вузькоспеціалізованим працівником, тому йому більше не вдалося працювати в нашому маленькому місті. Виявляється, що вам довелося шукати роботу з нуля, в той час як життя потрібно, навпаки, великі витрати. Дитина коштує дорого.

Я не знаю, що вони говорили про те, чи це було про аборт, але тільки закінчився сином і дочкою-в-правом, що рухається з батьками. Матчовики мають великий будинок, вони живуть в передмісті, мають власну ферму. І в цілому вони люди спеціального типу, сільських. "Хто хто не працює, не їсти." Я впевнений, що вони мають свої причини. Але повинні бути кордони!

З тих пір життя молодої сім'ї продовжилося наступним чином: «щасливий» чоловік і майбутній батько пожовтився на всіляких шарахашках і часових роботах. У той же час я шукав щось серйозне через друзів, родичів і інтернету. Він навіть прийшов до мене. Але його пошук був довгий і не приніс надії. Його батько-в-право і мати-в-право шукав на нього, як вовк, і навіть його дружини почали розбити і засудити його, лікуючи його не як законний чоловік, але як недбалий собака. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.



Нерідко мій Олег прийшов пізно вночі, щоб відвідати, просто поїсти душ, снеки і сидіти трохи в тиші. Я розумію, що в якомусь іншому будинку не буде дарувати нормальне життя, але лише в такому обсязі. Я мати, і це мій тільки дитина. Я думав, що я думав їх. Але в останні хвилини я завжди дав їм. Почати скандал перший - слабка позиція. Мій син - це дорослий і може подбати про себе.

А потім він прийшов з рюкзаком. Тексти пісень, а це означає: Там речі в рюкзаку. Особа зла. Все, що я можу попросити його був досить непоганим. Затишний він був тільки даний водяний перловий кашу на тиждень. Ніщо. Не м'ясо або овочі. Як сказав Сватя, «Нема грошей, і що, ми надягаємо на стіл». Але потім Олег бачив, що вони навіть давали кісточки собаки. У день, щоб коли він пішов, вони варять, вони їсти з живота. вечеря. І за його приходом все приховано, і є тільки морбідний каша. Так само відварив його. Бо ніхто не з'їде, крім Олега.



П'ятий син почав уточнювати відносини, але тільки досягнуто критики і засуджування. На боці своїх батьків і назвав Олег «не чоловіка», оскільки він не міг отримати роботу і підтримувати свою сім’ю. Тоді Олег вирішив залишити, залишатися на зв'язку. Звісно, я даю йому. Моя дитина була в критичній ситуації, я можу сказати слово проти неї? Я ще думаю, що партія була 100% неправильною. І ніхто не переконує мене.

А потім щось пішло близько 10 днів, і Олег мав деякі хороші новини. Я знайшов профільну роботу. Так, компанія нова і далеко не, тому практично весь вільний час витрачається на дорогу. Але що робити, якщо немає іншого варіанту. Необхідно влаштувати, виходячи з того, що неможливе для хорошого фахівця на таксі, отримати майстер дрібних ремонтів або, крім того, піти на будівельний майданчик. У юному віці можна провести вільний час так щедро. Але не як дорослий.

1 999 р.

Але що зробив Олег вирішив про свою родину? Немає нічого. Він відповідав мої питання охоче і я можу стати більш відомо, що він може прийняти рішення про розлучення. Він дійсно розумів про свою другу половину. У найгірші часи вона не буде на боці, але піде куди вигідно. Якщо це було видно, то в подальшому воно не може бути скасовано. Я жінка, але я думаю, її поведінка є зрадою. І нічого іншого.

Сватя назвала, запитала мене, чому її син-в-прави так категорично проти них. Я спробував потішити свою вагітну дочку. Вони кажуть, що я підняв таку людину, чуйний, хто не розуміє, що вони намагалися «допомоги» йому. (Третання його гірше тварини, yeah.) Дочка-в-одному отримала в телефон і вимагали, що Олег відриває від батьків і піклується про неї за всіма витратами. І це його прямий обов'язок. Я розумію, що мій син не знає.



У такому випадку мій син повністю правий. Свою дружину зрадити його. Вже на боці її батьків вона рушила до свого чоловіка, зволожуючи його і розірвав свою довіру. Я не думаю, що ви можете пробачити такі речі. Я сподіваюсь, що життя кладе все на своєму місці. Олег знайде іншої жінки, яка оцінить його. І Лариса познайомиться з чоловіком, який буде мати дуже глибокий гаманець і бажання годувати її і її дитину. Я не говорю про любов, вона не потребує. Це, мабуть, покоління зараз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное