Коли мій мама злетів, моя сестра з'явилася в домашніх умовах вперше в п'ять років, але не висловлювати захворюваності.

Нехай кожен рік вважається меншим і меншим, але все ж у людей є ще така річ. славай Ми ще здатні гасити, поділитися своїми думками і сприймати інших. Але, на жаль, виникають негативні речі. Наприклад, невиліковні діти або сусіди, які припливають на все. Здавалося б, що це завжди так, але це морально важко звикати до цього.



Освіта, умови життя, самодисциплін – це три «вихати», які роблять людину гідним членом суспільства. Вони не будуть обманювати на своїх дружинах або чоловіках, а потім вимагати половину майна інших в суді. Вони не засвоюються друзям, візьмуть або дарують хабарам і так далі. Але, як показує практика, такі люди стають дуже мало. Чому це? Відповідь четверта причина: навколишнє середовище. «Жива з вовками, як і вовками», як кажуть вони.

Якщо ви вважаєте, що мої друзі та знайомі, брати та сестри в дитинстві є вашими найгіршими ворогами. Все про змагання. Потрібні подарунки, любов і любов. І з дитинства ми ще самолюбимося, не може бути питання про будь-які концесії. Саме тому в цьому періоді є стільки кварель і резиденцій. Коли ми виростимо, наші брати та сестри стають близькими людьми. Немає нічого більше, щоб поділитися, є загальний минулий, довіру і все, що. Нова фаза відносин.

Але моя старша сестра і у мене була протилежна. Ми дуже дружні і постійно допомогли один одному. Можливо, це полегшено не дуже простими умовами проживання. Хоча наша родина мала найбільший будинок в с., ми не живемо дуже багато. Наші батьки постійно працювали, і ми залишили з будинком і не тільки. У мене є багато людей, які дуже важко працювати. Я завжди займав один одного і став перед батьками.



Уже тоді, коли моя сестра не проживала з нами, кожен раз обгрунтувала свої найбільші помилки в мамі і завжди підтримувала мене. Катя переїхала в місто рано і одружився. З одного боку вона дуже любила свого хлопця, але з іншого, і я розумію її відмінно, вона хотіла вийти з села і почати жити її життя. Без постійних, монотонних робіт і батьківських скарг. Ну, вона зробила її.

Я, в свою чергу, залишатися мій мама і тато. Я не знаю, чому, але я не потрапив в великий світ. Перш за все, після того, як я прийшов з віку, я розмовлявся з батьками і сказав їм все, що було на мій погляд. Я запитав, навіть вимагав, що я не сприймаю як школярка або безкоштовна покоївка. Я також хотів повагу і очікував бути розумом. В іншому випадку, я не маю проблем, що рухаються з сестрами, вислухавши і перебування в місті.

бесіда була довга, але мама і тато переглянули своє ставлення до мене. З тих пір, поки не було ніяких конфліктів. Я зробив все, що я хотів зробити, і я більше не виглядав вниз. Ми дійсно стали сім'єю в той час, коли ми не маємо старшої сестри. Вона була жити з чоловіком і намагалася стати частиною своєї сім'ї. Незважаючи на те, що її мати-в-право було дуже скептично. Ну і все відбувається.



Я не хочу залишити будинок батьків. Я спробував пара разів будувати романтичні відносини, але я прийшов до висновку, що це не було. Крім того, виявилося, що моя мама почала відчувати себе поганим, тому мої особисті почуття і прагнення відлякулися на фоні. Лікарня підтвердила роздратування діагнозу, склерозу. Але мій батько, замість того, щоб зосередити свою енергію на догляді за дружиною, сиділи на склянці через місяць. З тих пір я, ймовірно, ніколи не бачив його повністю.

Катя приймала сумні новини. Вона була шкода, але вона не може допомогти їй зараз. Вона отримала роботу в місті, вона займає стажування, і вона не має хвилини для кави, тому вона не може прийти. У нашій родині ще не вдалося отримати платіжну картку. Так тепер буквально всі господарські хори на плечі. Якщо ви не хочете, ви повинні мати справу.



Довгий 5 років. Моя мама вирушила від енергійної, працьовитої жінки до своєї тіні. Вона тримала отримувати темний і темний, поки вона не залишила нас повністю. Його батько відвертий так багато, що його сусіди не визнавали його. У день прощання сказав, що якщо він жив у літо, це буде вірним удачі. Я спробував знайти якусь компасію і підтримку від моєї сестри, але це було все для нічого. Вона перетворилася в абсолютно іншу людину. Концепція совісті, яка залишається в минулому житті.

На тиждень або два після того, як мій мама пролетів, вона прийшла, щоб побачити мене у людини. Я був щасливим першим, кладемо чай, приготував слухати, як це було зроблено, що було нове. Але Катя навіть не знімала взуття на дверцятах. Вона дивилася навколо кімнати, потім сіла і виглядала мене прямо в оці. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І розділіть гроші однаково. Немає нічого, щоб чіпати.

р.

Я хотів відповісти, що вона, ймовірно, забули про існування свого батька, але Катя просто посміхнула кроку. Що про мене, я шукаю після моєї матері всі ці роки, не її. І тепер мій сестра має нерв, щоб прийти сюди і вимагати половину мого дому. Що таке радість, що ви шукаєте в місті. Чому потрібно ці ручки? Але не змінився обличчя Катя. Не знайомі з нею поняття пізнання. Вона просто сказала, що якщо я не хочу взяти справу до суду, я повинен погоджуватися. В іншому випадку я не маю шансів. «Похід мій тато, один день я прокинувся. й

Покинув всі мої бізнеси, я пішов до мого сусіда з іншого боку села. Вона мала подібну ситуацію і я можу отримати деякі поради від неї. Виявилося, що якщо я хотів тримати будинок і вирішувати все мирно, я бажав платити сестри певну суму, яку судді призначити. Вам доведеться платити щомісяця. Проблема в тому, що у мене немає грошей. Я не збираюся отримати хорошу роботу в будь-який час.



Так що я думаю, що я буду продати наш великий будинок і дати мій сестра половину грошей. Так як вона і я використовую для життя тут разом. Це ярмарок? Ноп. Я віддаю себе як дезоте? Я. Ніщо не може бути зроблено, право на неї. По-перше, місто не змінює людей на краще. Не дарма нічого, що я побояв його. О, з хорошої причини.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное