Від першої зустрічі я впала в любов з дочкою-завданням, але нещодавно вона продемонструвала свою справжню природу.

Що кажуть, шемале Він завжди знайде спосіб довести себе. Чоловіки вважаються більш простими, більш прямими, в той час як жінки показують їх інтелект і винахідливість в усіх сферах життя. У сімейному житті завжди є можливість відчувати себе чудово, навіть якщо чоловік не отримує величезну зарплату. Або змінити чоловіка на краще варіант. А на роботі ви можете отримати комфортні, навіть якщо інші колеги постійно скаржаться на нестерпні умови праці.



Головне - показати винахідливість в часі. І не забудьте подбати про ваш зовнішній вигляд. Тоді інші люди досягнуть вас, кожен любить точність. А потім це просто справа дрібних речей: виштовхувати де є можливість. І не перестаратися, якщо час ще не приїжджає. А якщо все йде за планом, привіт, ви комфортне життя! Я шукаю тебе так довго.

Моя донька-в-права - дуже розумна і добре дівчина. Я не думаю, що я стикався, але в порівнянні з Vika, я іноді відчуваю себе некомфортно. І між нами, на даний момент більш ніж двадцять років різниці. Я не говорю про знання. Майже будь-яка інформація може бути відхилена від книг або інтернету. Я говорю про те, як швидко вона може зробити правильні рішення. Як легко мати будь-яку розмову. Люди люблять, що завжди заробили мене повагу.

Навіть на судовій стадії, мій син був нечіта всіх моїх вух про те, що незабутня дівчина зустрілася і як він хотів би створити відносини з нею. Що вона красива, вміє одягатися, вона має власний стиль і в спілкуванні вона не має рівних. Я не приділяв увагу слів хлопця в любові, тому що ви знаєте, вони не можуть робити інакше. Людина в любові не бачить червоних прапорів. Для нього немає недоліків, з якими він закохався. Мозок, здається, відключається відразу.



Так, єдине, що я дізнався про своє захоплення: незабаром Коля прийде додому не тільки, але з другом. Для того, щоб отримати квартиру і взагалі бути готовим. Я не люблю дивувати гостей, але що я можу зробити? Характер сина є досить емоційним, тому якщо він раптом побачить щось на голові, то подумав про наслідки останнього місця. Добре, добре виглядає, але дівчата люблять його, спасибі Богу.

На місяць і половина пізніше, хтось назвав наш домашній телефон. Я не відключився, просто у випадку: багато родичів з села та їхніх мобільних телефонів не зручні. А всі види місцевих послуг, як, повага, якщо ви зателефонуєте їм з земельних ділянок. На іншому кінці лінії спокійний жіночий голос привітав мене. Дівчина запровадив себе і пояснив ситуацію: це те ж саме Вірка, яка бажала попередити, що вона і Коля приїжджали відвідати інший день. Коля, звичайно, забули попередити мене, тому Вірка вирішила виправити ситуацію.

Перша зустріч зробила приємне враження на мене. А скромна, розумна дівчина, одягнена за смаком, з хорошою роботою. Він знає, куди мовчати і де сказати правильні слова. Ти хороша дівчина. Я не хочу взяти занадто довго, тому я просто сказати, що через півроку мій син запропонував, що Віка одружився, і через чотири місяці, пізніше вони одружилися. І в той час я не чую будь-який підказок, що вони мали будь-яку боротьбу або просто аргумент. В той час я не мав ідеї, що жінка мій дочку.



З самого початку квартири я вирішив допомогти їм з найважливішим: житло. Я багато працював, коли ми були молодими. І не інвестував у всі несудимості і, особливо, не в стані спокою. В першу чергу ми зацікавили нас. Так мій весільний подарунок був ключем до квартири, яку я орендував раніше, який, до речі, приніс хороший дохід. Однокімнатний, але з ремонтом і в самому серці міста. Для молодих людей важливо місце розташування. Я знаю, що

Вики батьки проживали в іншому місті, тому всі вони могли б зробити це вручну за допомогою відеопосилання. Якщо я розумію правильно, Вика вирішив відійти від тих людей давно. І я зробив право: під час нашої не занадто довгої розмови я бачив радянські меблі, старий телевізор, кіптява собаки в кутку і щось схоже на бортовий щит, з залишками новорічного дощу. Так, концепція «дружності» є, ймовірно, іноземним. Ну, все краще для своєї дочки, вона знову приймає правильне рішення.

Вик і я ходив кілька разів. Не особливо для цього, але для чату, щоб поділитися новинами. Не проживати вдома. Я не хочу брати участь у їхньому будинку. Я хочу бути розумом матері-в-право. Це не було сенсу запросити його. Що може бути цікавим у моїй квартирі для молодої дівчини? І витрачати час на дорогу... Як виявилося, мої внутрішні висновки не вдалося мені. І дуже скоро це був Віка, який дав мені знати.



Добра новина, що мій син назвав мене рано вранці. Коля була дуже збуджена, розмовляла швидко, затертий. Добра новина – вона і Вікторія чекають дитини. Погана новина, вона не відчуває себе добре, тому вона приймає відпустку. Тепер моя дочка-в-права - це майбутній матері, тому вона повинна бути оброблена особливим чином. Будьте ніжні, спробуйте, будь ласка, всі її змії. Але це не стосується мене, нехай чоловік перекручує свої дружини хитрощі на своєму вуса, це його роль.

Але це не так просто. У третій місяць вагітності я прийшов до вагітної кліщі. Для підтримки, щоб запитати, як вона відчуває. Я лікував її як молодший друг. Ми не є конкурентами. І син їх був дрібним. Так нічого не заморожують неприємності. Судденно, Віка сіла перед мною і з серйозним зовнішнім виглядом оголосив, що потрібно змінити житло з ними.



Я живу в трикімнатній квартирі, бо я люблю багато повітря навколо мене. Не може бути як свіжим, але він містить тонн спогадів і приємних моментів. Моя квартира - моя фортеця. Але моя донька-в-права переконує мене на кілька років, до своєї однокімнатної. Тому, що дитина там зламається, і тут дуже важливо. Як майбутній бабуся, я повинен зрозуміти. І не суперечать їй.

Для кожного заперечення я зроблю, Vicki має два готові аргументи. І непрозорі підказки, що вона навіть готова перетворити свою дитину на мене при необхідності. Тим не менш, її лицьові вирази вказують на те, що вона взагалі не ховається. Де дружба їхати, Віка, де це? Що таке манна жінка.



Я зараз сім місяців, тому я не маю часу думати. Я не хочу змінити. «Це лише для тих, хто буде краще». Якщо я був відомий, що я зміявся в душі, я оброблю його дуже по-різному. З іншого боку, я не змінив обставини. вона молодша, ніж мене, манна і люди люблять її. Це перший раз я кажу це, але ми жінки не позбавлені чоловічої прямості. Я не скажу це прямо. Так немає, втирає в довіру, а потім хіти, звідки не очікується. Такий характер отруйний, на жаль, не можна його змінити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное