Моя мама-в-одному дізналася, що наш син має першу групу, яка відрізняється від мого чоловіка і я, і тепер говорить, що я мав дитину.

Як кажуть, що дитина не торкається. У житті кожного чоловіка настає момент, коли він повинен розуміти себе, в його житті, в його оточенні в найкоротші терміни. Це часто називають середньою кризою. Але це може прийти в будь-який час. Що, що ви під 40? Цей новий ігровий консоль повинен бути вашим! Чи потрібна квартира? Що б, Скільки коштує тест на батьківство?? Обгорніть два! І так далі.



П'ятниці з іншого боку, якщо не турбувати нікому, чому ні? Жінки часто спустошують своїх чоловік і оцінюють інших для того, щоб зробити те ж саме. Неймовірна зміна діяльності свого чоловіка – це спадковість і непотрібний ризик. Але коли інший чоловік робить його, це називається пошуком нових перспектив і приймаючи сміливий крок вперед. Чому це? Те ж тест на батьківство не коштує, що багато грошей. Тільки 100-150 дол. США. Такі кошти можна витратити на покупки без проблем. Але мир дружини вже дорого. Суберний підхід або подвійний стандарти?

У мене є другий тип крові, мій чоловік третій. У медичних умовах це унікальне поєднання, і наші діти можуть мати будь-яку іншу групу, хоча б перше, принаймні четверте. Якщо ви не вірите мене, ви можете шукати веб-сайт. Я знаю цю інформацію не випадково, факт, що нещодавно я повинен повторювати його майже щодня. По-перше, мій чоловік почав сумніватися, що він батько свого сина. Я знаю, але це просто так.

Тимур тепер 4 роки. Розумний, здоровий хлопчик. Він схожий на мене і його батько одночасно. Я ніколи не думав, що такі питання прийдуть до нашої родини. Ми будемо вірити один одному і говорити чесно про все. Ми пообіцяли забути. А юнака є однією, але правовими відносинами є ще одне.



Але це сталося, що мій божевільний мама-в-право з'ясував, що перший кров'яний тип онука не так само, як і її батьки. І ось ми йдемо. Попри те, що я здійснила дитину, кладуть роги на чоловіка. Я знала щось з нею до. Але зараз він почав перехрестити всі межі. 5 років шлюбу, все добре пішли. Що з цими начинками? Тексти пісень, а це означає: Чи думаю, що вона сина буде розірватися з мене і знайти когось краще?

Тим часом чоловік дивиться більше і більше на мамі. Спочатку він не приділяв уваги ситуації. Так, це дійсно буває, що діти не отримують такого ж типу крові, як мама і тато. Що? Але його матері-в-завдяки так важко на своєму мозку, що він почав будувати власні теорії. Чому Тімур має темний тон шкіри? Він і у мене бліда шкіра. І не отримайте його в голові, що мій тато був темним. Ні.



Останнім часом пішло на свято. Дякуємо Богу, не за власний рахунок. Я думав, що це було чудово. Якщо він перебуває вдома, можливо, ми можемо запустити деякі косметичні ремонти. У передпокої потрібно приклеїти шпалери, які клеїти собаку. Очистити балкон. Зайдіть до підвалу. Це були мені протягом багатьох років: марлеві банки, старий велосипед, пучок речей. Коротко, робота невикористана кромка. Ні. Він не цікавиться. Це інше питання.

Скажіть, що він врятував гроші і зараз він хоче запустити тести, щоб побачити, чи дійсно батько своєї дитини, ви знаєте? Коли осінь прийшла, і йому довелося купити новий теплий одяг і його зуби загострилися, він раптом вирішив грати детективом! Я сказав йому, що я був запорукою того, що він підняв дитину. Я, його дружина. Не мій мама, не мій бутони, з ким немає нічого обговорення, крім бузе і футболу, але мене, людина з ким живе. Зеро реакції.



І йде, головне, навколо квартири, все так важливо і таємниче. У розтягнутих штани з отвором у ас. Трохи більше і він почне писати поезії. Або філософська книга. Він дивився на мене протягом п'яти днів, буквально з вершини вниз. Я ховаю щось з нього або у мене є крупним планом. Це дуже нагадує жінок після п'ятдесяти, які виглядають на серці любові, читати книги та скульптора з себе незрозуміло, хто. Чи є це раб чи Міс Марпле?

Чи пройде цей період часу і незабаром він пройде? Я не зроблю мене неправильно, я не працюю, я роблю будинок. Я звикла до певного ритму життя, і не потрібно зайвих нервів. Одна дитина все ще досить. Але я не можу прийняти ще один, старший. До тих пір, як я готую для всіх, до тих пір, поки я промив, залізні речі, чистий - день закінчений. Увечері я звикла бути спокійним. І зараз весь день довге я чую, що свербіж і блиск. І я не рахую моменти, коли мій мама-в-завдить нам.



В короткий час я поставив власні умови. Вона сказала, якщо Vova хоче зробити тест, давайте це зробити. За гроші, але насправді це сімейні гроші. Але коли виходить, що я був правим, і він і матір його неправдивий, Я збираю сина і піти до моєї матері. Мапа Я файл для розлучення. Він не впевнений, що я чесний, і я не впевнений, що нам потрібен тато, хто хоче перевірити на свою дитину. Я не знаю, як боротися з часткою будь-яким іншим способом.

Я сказав, що мій мама-в-одному. Це те, що я сказав, і я голодую. У мене немає ідеї, що вона сказала сина, але вона отримала краще в певній точці. Як довго? Я дуже впевнений, що Тимур є сином батька. Він ще дуже молодий, але вже показує деякі звички батька. Однак важливо, щоб я довірився - як дружина, як мати, навіть як дочка-завдання. Що таке сім'я?



Подруга консультувала чоловіка, щоб зробити щось інше, наші дружини є друзями, і вона закликала її зібрати і піти на деякі кемпінгові поїздки з нічними на відкритому повітрі. Погода ще хороша, і голова може бути вентильована. Дим сподівається, але принаймні так. Я зустріюсь з усього цього. І якщо план не працює, Я не буду першим розлученням, а не буду останню. І будуть здорові нерви.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное