Моя дружина і у мене була боротьба, і вона пішла до своїх батьків, і через два місяці після того, як я повернувся до мене.

Життя віруючих Асоціюється з різними собаками та релігійними принципами. Ми, звичайні сучасні люди, не знаю цього, але це правда. Якщо звичайна людина, що проходить біля церкви, може, крім того, перехрестити себе або піти на світло свічки, то все більш серйозніше для віруючих. Святі свята не просто захочуються разом і мають хороший час, ні. Це ще одна причина, щоб похвалити Бога. Наймодніший і стриманий спосіб.



П'яти днів для нас є просто робота або вдома. Для віруючих це постійна робота як фізично, так і духовно. Ви не можете відпочивати на другий, особливо всередині себе. Погані або грішні думки призводять до однакових імпульсів. Так вони повинні бути відбиті від себе з особливою заспокійливою і наполегливістю. Проста, нерелігійна людина навіть не знає, як вона повинна бути постійно в певній кількості натягу, навіть перед сном або після прокидання. Релігійні люди мають природний ритм.

Я був одружений відносно пізно в житті. Моя колега і друзі в цьому віці вже мало маленьких дітей і сильних сімей. Але я завжди думав, що це занадто рано, я хотів взяти довший прогулянку. Після того, як я зустрілася, Ярослава. Красивий, розумний, красива дівчина з ким була так легкою і затишною. Ми мали сотні тем, щоб розповісти про спільні хобі та мрії. гріх був, і я, безумовно, дав її кільце.

Тоді наречена була фантастична весілля. Я не зажадала грошей, тому ми не чули ніяких скарг від родичів або друзів. Святкування, закуски, атмосфера - все на вищому рівні. Потім ми залишили на пару тижнів для відпочинку, а саме через дев'ять місяців дочка Світлана народилася.



Я зізнаю, що я був трохи боятися, що життя і рутину знищать романтичні мрії, і ми перетворимо в одну з тих пар, які подрібнюють зуби один одному, коли вони приходять відвідати. Але ні, незважаючи на те, що ми були задоволені. Ми хотіли б мати ще одну дитину, подорожувати більше з цілою родиною і бути в постійному романтичному тону. Найяскравіші, сонячні часи життя. Але...

Завжди це «але». У таких моментах вона налаштовується, щоб скаржитися на щось або хтось, що представляє себе безневинною жертвою. На жаль, жертва була Ярослава, бо вона не була, і я обдурила на неї. Якось розслаблився, пам'ятав свою колишню молодь, і ця дівчина була настільки примушена мною. Я пішов з ліворуч і знаходився з дружиною. Період.



Я хотів би поговорити. Він здавав мене, щоб пробачити його. Я був перший і останній раз. Я зробив помилку, і я нічого не хочу, щоб переконатися, що це не буде знову. Але мої звернення не чули або були, але реакція була абсолютно несподіваною. Яра взяла дочку і вирушила до своїх батьків у с. Упродовж двох місяців я міг би зустрітися з нею або дитиною на телефоні. До тих пір, поки вони не вийшли.

Чоловік, який з'явився на моєму дверцятому Ще одна жінка. Обгортається від голови до пальця, в безрозмірному спідниці, з брудним, в'язаним волоссям. З родом пустоти в очах і тихого, ляканого голосу. Ні, він ще був таким же Ярославом, але всередині чогось змінився. І тоді, коли ми поговорили самостійно, я зрозумів, що вона стала дуже пристрастю. Ви можете сказати пролякування.

Кожні два вироки славляться Богом. Я перетнув себе з нагоди і без. Я пам'ятаю церкву і батька. І як темні, грішні люди ми, і як гостинні наші життя використовуються для того, щоб бути. Якщо я хочу бути з нею, все потрібно змінити. Моя дочка направляється до місцевих церковних шкіл, хоча вона все ще дуже мала, і я повинен дати більшу частину "світового" задоволення. Немає шкідливих звичок, зупинити чат з друзями в барі, а потім на списку.



Я пам'ятаю про те, що її батьки на нашому весіллі були постійно хрещеними і хрещеними, але тоді я вирішив, що це загальна річ для сілерів. Моя дочка ніколи не бачив нічого подібного. І виходить, що вони мають цілу сім'ю, як це, релігійні. У той же час я не Сатаніст, я навіть пішов до церкви один раз на Великодню, я помітив яєчки. Але для того, щоб потрапити в всі ці речі, я шкодую. Хто знав, що моя улюблена дружина повернеться з рідної землі майже незаймана?

Ми вирішили спробувати. Я не хочу втратити свою сім'ю, а Ярослава, можливо, особливо. Тож тепер наш спосіб життя пройшов досить драматичні зміни. Щодня я чую від своєї дружини кілька разів, як дурно я. До того моменту, де ми витратили про те, чому потрібні шорти в шафі. Виходить, щоб бути невигідним одягом для мене. Хоча я не розумію, чому. Мабуть, пам'ятка голих чоловічих ніг приносить на мене деякі додаткові гріхи за те, що я вже маю.



До речі, більшість його речей Ярослава також знімали. Красиві сукні, блузи і мій улюблений нижню білизну, все пішли прямо до сміття. Вона запакувала все в ящиках і давала йому комусь, Так, речі не випереджаються, що сказати, але які люди будуть носити брюки і светри з Італії? Я ніколи не бачив бездомної людини в житті, як це. Де брендувати взуття? Не скажу мені, що ви продаєте онлайн, я не вижити.

Часом, коли настає можливість, я зустрічаю з друзями в далекому кінці міста, в деяких барах я не знаю. Добре, що вік. У нас є діти. Я не можу запросити вас за очевидними причинами. Ви повинні грати списки. Я соромлюся визнати хлопцям про ситуацію. Для того, щоб пояснити причину того, що це не складно для мене. Але щоб визнати, що я не бачив моєї дружини голими в місяці є край для мене.



Вона завжди називає мене в службу, сподіваючись, що я занадто перейде на релігійні підстави. Але життя віруючих не для мене. Я, в свою чергу, намагаюся принести її до людей частіше, щоб повернутися до нормального способу життя. Я пам'ятаю її дуже добре. І ми всі стоять наші землі. Ми робимо буг-повоєнний, немає іншого способу. Я не знаю. Але я сподіваюся, що ми знову знайдемо. Неважливо, наскільки важко було для нас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное