Я все ще хочу розвести чоловіка, і це чому.

Сьогодні ми живемо в часі активних соціальних змін та реформ. Жінки стають більш незалежними, а чоловіки, навпаки, намагаються на образі домогосподарка або «друга кількість» щодо сімейного життя. Чи є це нормально? Є різні думки. Безсумнівно. Що таке деградація У тісному колі? Нездатність приймати правила гри вчасно. В результаті шлюби розвалиться, пари дивують і є загальна поділ чоловіка від жінки.

р.

У світі вже змінився занадто багато для нас. Соціальні тенти не працюють, і це факт. Людина з середньою зарплатою не може годувати себе, дружини і два дітей. Таким чином, дружина також повинна сприяти загальному бюджету. Але хто візьме на себе роль опікунів серця? Якщо до все було прозорим і зрозумілим, зараз є більше і більше питань. Що дуже складно і незручно відповісти.

У чоловіків, які практично відразу ж криштують або відкривають руки. Є пити або паразити, які нічого не завозять в будинок, але не вимагають нічого від своїх дружин. Вони люблять покарання неба. Але мій випадок не схожий на це, у мене є сучасний, модний і просунутий, хто вважає себе майже Месія, який народився один раз в 100 років. Найгірший варіант. Займіть своє слово. З ним я дізнався, що деградація.

Я спробував отримати шлюб більше, ніж раз. Але вона завжди повернулася. По-перше, у нас є син, який якось любить його тато. І по-друге, мій бідний стан справ з точки зору житла. Я дивний в місті, так що оренда квартири найкраща я можу розраховувати на. І гроші на таку розкіш, щоб взяти просто ніде. Якщо в іншому куточку я міг якось притулок, то з дитиною це просто неможливо.



Peels Alexei завжди був схожий на це. Єдиний паспорт людини. Не запитайте, як я одружився, був молодий, stupid, naive, якщо ви будете. Я зробив велику помилку в житті. Спочатку я дуже дивився через мої пальці на постійній сонці. Я сподівався, що це знак «економічного чоловіка», який зможе забезпечити сім’ю на всі витрати. У певній мірі я був правий: він має хорошу роботу, зв'язки і перспективи. Але це його, не мене.

Він любить прокидати рано, піти в ванну і робити свій бізнес дуже гучно. Після чого я отримую дозу критики: рушники не висять правильно; лічильник води якось не слід на розмітці; чому зубна паста така страшна. І це не кричуща, ні. Я навіть навчився ігнорувати. Після сніданку ми не говоримо про що-небудь добре. На сніданок я отримую інструкції на весь день вперед. Я не знаю, як жити. Alexei знає все для мене.



Якщо, наприклад, я повинен піти в школу з дитиною (зазвичай він отримує там самостійно), то я повинен попросити гроші на подорож. Це такий ритуал приниження, як якщо мій чоловік не знає, що фінансово я повністю залежав від нього. У цьому випадку він зітхається з дивним виглядом і виділяє необхідну кількість з гаманця. Більше Якщо вексель занадто великий, він може попросити запит, якщо я можу дати його змінити. Я б. В носі.

Увечері починається домашня робота. Спочатку мій, потім мій син. Що я зробив як домогосподарка весь день. Чому це не так? Хто там був пил, і чому не очищається? Діннер повинен бути саме те, що він любить. Багато смажених, жирних і солоних. Дякую Я зможу їсти в основному молоком. Ось чому на 32 я не схожа на типову домогосподарка з жирним волоссям і талією.

Тоді я про годину вільного часу: Олексій зосереджує свою увагу на сина, і я маю тільки піти про мій бізнес, а через стіну я чую мій батько кричу сина. Він, ймовірно, вважає, що син повинен бути дитиною продигією. Добре, є помилка. Тройка - це все. Якщо мені довелося навчатися з ним, я б не збояв. Як можна впливати на почерк людини? У 21 столітті, де ніхто не використовує ручки, тільки комп'ютер і телефон?



Ось де у нас є щоденна робота, яка тільки змінює трохи на вихідні. Я не можу піти в будь-який час з друзями, оскільки немає грошей у сімейному бюджеті. У мене є новий одяг для нього, і для моїх потреб є недостатньо. Ось чому я не збираюся. Іноді я можу ходити по місту і побачити людей. У моєму віці я відчуваю себе пансіонером.

Інтимація є інтимною, але навіть якщо я хотів, я не можу похвалитися будь-яким. У зв'язку з цим ми маємо спокій і спокій. Добрий нічний сон, без тиску від мене або його. По-перше, я буду раді, якщо мій чоловік раптом знайшов кохану. А ще, він пішов жити з нею. Тоді я хотів би залишитися з дитиною, зробити власний план дій і знайти роботу. Це банальний господиня. Але я повністю розумію, що деградація. Я зробив.



Як змінити це? Хтось, ймовірно, не погоджується з мною і почати давати приклади. Я знаю, що в сучасному суспільстві є багато нещасливих пар з полуколірними шлюбами. Це ясно. Але моя ситуація, якось ближче до мене, ви знаєте, і здається мені, що в будь-якому іншому випадку можна змінити щось, якось погоджується. Не жити з людиною, яка носить штани, йде на роботу, але ніколи не людина.

Найголовніше я можу зробити це файл для розлучення. Але тоді я не отримую ніяких аліментів. Олексій легко найняти хороший юрист і мій син, і я буду платити деякі пені, вірити мене, він вже піклується про нього. Також я можу спати на все і переїхати з дитиною до батьків. Дуже різна площа. Стати тягаром до мами і дадами і сім'єю. Перспективи не дуже яскраві. Чи можу я зробити це прямо зараз. Щоб закінчити і продовжити вчитися, що деградація.

р.

Моя коусин консультує мене, щоб піти в сімейний психолог з чоловіком. Так, якщо він буде робити це. Хто в цьому світі може бути розумним, ніж він? Але в цілому я не думаю, що це погана ідея. Я тримаю його. Якщо все добре йде, можливо, буде деякі зміни. Я відчуваю, що це спосіб, який я повинен бути 40. А потім не буде належним чином промиваються штори в будинку, а не пропрасовані листи. Це мес.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное