Діти сміхалися в Бабусі Зіна, які приймали стійку їжу з їдальнього будинку, але з'явилася гарна причина.

Громада завжди цінується активно Бездоганнийй Як найбільш вразливий сегмент населення, бідні не здатні подбати про своє майбутнє, їх комфорт. А коли ми скажемо, що ми не ставимося до лази людей, які мають можливість зібратися і забрати гроші на себе. І похилого віку, дітей-сиріт, інвалідів, всіх, хто потребує підтримки і допомоги.

Габаритний зображення

Нещодавно у віці 92 ми залишили чудовий чоловік, філантроп і творець мережі інтернет-магазинів Duty Free, підприємець Чарльз Фене. Він був на списку 400 найбагатших американців. Так само, запитайте ляльмена, є ще достатньо мільярдерів для нашого життя. У той факт, що Карл пожертвував всі свої багатства, і навіть анонімно, протягом усього життя до благодійності. Наприкінці своєї подорожі він може називатися звичайною бідною людиною. Так, так як такі багаті жирні коти витрачаються на допомогу їх сусіду, ми, звичайні люди, теж не могли пропускати людину в необхідності. Не гірше.

Діти в нашій школі іноді дуже жорстокі. Іноді буває частіше, ніж хотілося б. Наприклад, хлопчик у старшій школі втратив взуття. Дві пари. Заміна взуття і звичайного взуття, в якому він прийшов в школу. Вони кладуть вчителя, охоронець безпеки на ногах, навіть вчитель голови побігаються за класами, шукаючи зникнення. Виявилося, що він був «добрим» однокласниками та кількома студентами з старшої школи. Потерпілий носила тапочки на час, лякалися і приниження.

І ніхто не сказав нічого, якщо це не за нещасний випадок, хто знає, якщо вони дадуть студенту свої речі або ні. Так, я розумію, що це завжди так, тому що діти не розвивають моральні якості і почуття провини. Учні повинні зробити їх краще, щоб навчити їх. Але дозвольте мені. Що про батьків? Чи не розуміють нічого, вони не піклуються про своїх дітей? Це дивний і, щоб бути чесний, дуже сумний.

р.

У нашій школі також є їдальня. Так само, як і всі інші. На ній працює один з онуків Бога. Допомагає на кухні, миє посуд. По-перше, ніхто не помітив: добре, що це може бути чудовим? Але Бабця Зіна була нещодавно знаходжена місцевою дитиною. І чому? Учні старшої школи в одній точці привернули увагу до того, що літня жінка збирає доручені страви в канях і бере з нею. Це, що звичайні діти навіть не доторкнулися, вони раптом зацікавилися. Ну, як вона, що дорослий не відкидає гарчі, але бере його на себе. Причини сміятися!

У нас була поясна бесіда з братом, що торкалася, але дайте їй йти. Не питайте, чому вона робила, бо якщо старі люди люблять годувати траурні тварини на вулиці, вони не використовують чисті скляні банки. Їжа не була призначена для тварин. Так... все сумно, в цілому. Ми вчителі, на останню раду, навіть підняли це питання на даний момент і попросили, чи можна було підняти зарплату старої жінки, навіть якщо не набагато. Однак школа не може дати цю можливість.

Щоб бути чесною, я не розумію себе найсприятливіших людей у світі. Я люблю котів, але собаки не так добре. Але я отримав цю погану стару жінку в голові і це. Я думав, що я хотів відвідати її, допомогти з деякими продуктами. Я побачила весь час. Ні, ми не робимо все зміни, але ми можемо посміхатися, коли ми в настрій. Ми люди.

Р

Менше слів, більше дій. Я підібрав деякі продукти харчування, чай, солодощі всіх сортів, попросив режисера, як я міг дізнатися адресу, яку дуже бабуся Зіна, зібрав мої думки і пішов до далекого кінця міста. Це право, жив там. Перш за все, що прийшли до розуму: там обов'язково променують собаки. Дійсно, край, тільки поле. Багато старих дев'ятиповерхових будинків, але не інфраструктури. Навіть асфальт зустрічається рідко. Як працює вона?

Вже стоячи під будинком і перевіряючи адресу, я ще не був нервом всередині. Я вийшов з ніде. Деякі види сумки. Що робити? Бажаю, я приходжу і сказати hello, я залишаю крупу, а потім я буду сказати, що я отримав багато роботи, і я повинен перевірити весь клас. Я не відчув будь-який час, і я буду добре працювати, дрібно. Ну і нехай.



Бабця Зіна зустрілася мене добре. Вона відразу знав, хто прийшов до неї і запросив мене, щоб приїхати до неї квартиру. Звичайно, я був готовий до особливого життя людей похилого віку, але насправді все стало набагато краще, ніж я думав. Легко, не багаті. Але це чистий і акуратний. Ви пам'ятаєте, коли промиваються поліетиленові пакети? Це було, не було, Так я побачила їх знову. Але вони були складені, акуратно. Збережіть гроші.

Я дав чашку чаю, запитав, що все це загадки приніс мене тут. Ну, я розповім про те, що мій тітка живе тут, але вона не була вдома, тому я вирішив принести крупи до Баби Зіна, в цілому, все сподобалося. Ми, як викладачі, знаємо за адресами всіх співробітників школи. Що ви думаєте?

Про годину. У мене була гарна розмова про все і нічого, тому я збираюся залишити. Коли я раптом помітив в далекому кутку сумку, повною з банок їжі з їдальні. Для п’яти осіб достатньо їжі. Що так багато для однієї старої жінки? Я бажав запитати питання, але я торкнувся. І стара леді помітила свою сором'язливість, подивившись на сумку з банками, зважився і почала розповідати.

2

Виявилося, що їжа була призначена для сина-в-прави. Він живе двома входами від апартаментів Зіна. Свою дружину залишив його і пішов з іншого чоловіка. Саме тому мій син-в-правий відверт. Скарга. Вік є таким, що ви не змінюєте нічого, незалежно від того, наскільки важко ви намагаєтеся. І сусіди навколо них, принаймні, ставка на своїх головах ваг: нічого догляду. Тож він напої, і коли він не п'є, він висихає і запам'ятовує свою екс-дружину, дочку моєї співрозмовника.

Це те, що все це було призначено для їжі. Pity your son-in-law, говорить Бабуся Зіна. Але немає іншого способу. вона відлякала себе, теж, бо вона знала там ще одну людину. Але вона пообіцяла її дочку, щоб тримати спокійно. І тепер вона пішов.



В той час як я подумав, що я допомагав бідній жінці, вона була допомога іншим. Я не знаю, що висновки для себе. Я не сказав нікому на роботі, і стара леді, і я ще кажу hello і wink на одному. Я сподіваюсь, що вона і її син-в-право. Як ви захочете допомогти дітям старшим. І як результат, ви повинні спробувати підтримувати життя інших. Чи не гірка залізниця?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное