Вони завжди пам'ятають гарну акторку в бумері, але трохи знають, як жити безпечно.

Російський театр і кінорежисер Сергій Горобченко – справжній пампер долі. У 51 році актор збудував блискучу кар’єру і досі користується великим попитом серед режисерів. Він має вісім дітей, любляча дружина і великі плани на майбутнє. Це Сергій Горобченко, біографія якого надихає жити і створювати!



Instagram Популярність вдарив актору 20 років тому. 31-річний Сергій відіграв роль Петі «Рама» в легендарній драмі «Бумер» і прокинув знаменитий. Митець живе за принципом: потрібно дуже швидко триматися. І для того, щоб отримати в ціль першим, вам потрібно запустити двічі як швидко. Як стати актором, що він зараз, він розповість. "Сайт"й

29 червня 1972 р. в м. Сєвєуралськ в родині економіста і водія. У своїй молоді він любив волейбол і взяв участь у музичній школі. Після закінчення навчався в Північній столиці. Ми вважаємо, що любов мистецтва підкаже Сергій, щоб залишити Державний інститут гірничого господарства і спробувати свою руку в театральній академії на Моховаї.



У 1998 році Горобченко вперше зірвав у кінофільмі, граючи в епізоді «Агент національної безпеки». У 2003 році відбулося доляльне Боомер. «Ця картина була іконічною і просто поїхав через долі. Не вдалося мріяти про такий успіх. Ми кладемо всі зусилля, не замислюючись про заробіток, згадуємо актор.

Заради ролі в цій картині Сергій здобув 10 кг і ліворуч Ленком, де працював у цей час. Я мав би вибрати: «Бумер» був знятий в нічний час, зйомки приймали всю свою силу, а робота в театрі почалася в коноплі.



Здавалося б, що ще потрібна молода акторка, коли їсть не менше ложок? Але незабаром після виходу бойовика Горобченко раптово звернулася зі свого сидіння і залишилася за державами на «відновлення» - різка полум'я почала фіксуватися. Тим не менш, в Америці Сергій не вкорінився. Він відчував місце і скоро прийняв рішення: як російську, він повинен жити і працювати в Росії.

При поверненні художника з'їжджали пропозиції роботи. У доктора Живаго, офіцерів, Ленінграда, Братів Карамазов та десятки інших популярних фільмів. У 2023 р. було випущено 5 нових фільмів за участю Горобченка. Під час своєї кар’єри Сергій відіграв близько 100 ролей. Чудова робоча потужність!



У другому році театральної академії в 1997 році Сергій закохався в любові з однокласницею Олександром Фолінської, а незабаром дівчина дав йому перший Вона також мріяла про отримання в кіно і підкорення котів, але через материнство вона відкладала плани в довгий ящик.

Молоді актори розбили після 6 років. За словами Сергія, вони були занадто молодими і не готові до зміни свого співвідношення до офіційного шлюбу. Олександра забрав сина, одружений український продюсер Микола Білик і пішов до Італії.



Після 10 років життя холостяка Горобченко зустрів жінку, яка під керівництвом коронки. Його обрано актриса Поліна Невзорова - дочка Народного артиста Росії Бориса Невзорова. Дівчина була чарівною нареченою. Сергій мав 2 роки, щоб побити її від заможних костюмів!

Тепер щаслива пара актора вирощує сім дітей-вечір: три хлопчики і чотири дочки. Народжений син Саша народився в 2008 році, і молодший Павло 2017 Горобченко був присутній на всіх пологах, завжди підтримав дружину і допомагав їй в усьому.



Моя дружина і діти є найбільш важливими людьми в житті. Я думаю, що ключ гармонії в сім'ї є відкритим діалогом між подружжям. Тільки чесне партнерство може зберегти любов. Важко любити одну жінку все своє життя. Але це буде тільки краще для всіх, так що варто прагнути, говорить актор.

Я вдячний Богу за таку велику сім'ю. Насолоджуйтеся часом з дітьми, читаючи книги та збирайтесь до церкви разом. Діти виростають креативними та цікавими. Вони йдуть до кола акторів, танцюють і вокалу.



Син від першого шлюбу, Гліб, тепло спілкується з батьком, братами та сестрами. Старший спадкоємц навчався в італійській кіношколі. Тепер він пише пісні, сценарії та намагається зробити фільми.

Дружина Пауліну не діяла в фільмах протягом тривалого часу і присвятила їй себе, її дітям і чоловікові. Горобченко відмовляється від складних і небезпечних трюків, бо він відповідальний за велику родину. У нашому виді обов'язково слід.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное