Я пішов до Італії протягом двох років, щоб поліпшити ситуацію моєї сім'ї, але коли я повернувся назад я був розчарований.

Це океї, якщо дивний Він не хоче прийняти вас. Час. Батько-в-право або мати-в-право, батько-в-право або мати-в-право, іноді такі ж проблеми, щоб покласти його легко. Але якщо є почуття між двома молодими людьми, то вони будуть жити разом. Це називається дорослим.



Це ще одне, коли ваша сім'я здається, щоб уникнути вашої присутності. Ось де знаходиться справжня драма. Причини можуть бути дуже різними, але результат завжди такий же: брелок, відступ і сльози. Що робити в цьому випадку, намагатися повернутися в діалог або спрайт і піти самостійно? Кожен вирішує себе. Так само, як серце говорить його. У цьому положенні немає консультантів. Ось тільки тут.

Ви коли-небудь чули про неоднозначність? Добре, у мене є цей випадок. Я завжди хотів, щоб жити краще, щоб розвиватися, рухатися в цьому світі і не бути сором'язливими іншими людьми. Після народження сина, я був на роботі 4 місяці пізніше. Я не дозволяв чоловіка розслабитися на дивані, щоб він міг зловити мій ритм, і ми доглянули. Ви думаєте, що це просто? Але в нашому часі є просто інший спосіб.

Однак життя розвивалася таким чином, що ми тільки ввели таку сильну, злагоджену середню класи. І, за стандартами нашого міста. У порівнянні з столицею, це буде як небо і земля. Чи є що-небудь бути гордим? Я не вгадаю. Моя людина часто скаржала, що я спробував зробити роботи з нього і нашого сина. У мене є великий, clumsy guy. Просто подаруйте мені прикус і тримати ноги вгору на дивані. Лази, в цілому.



Моє виховання сина мене ручило особисто. Ми відправили його в хорошу школу, краще в місті. Після того, як я залучив його в передовий курс математики, а через рік я додав два уроки на тиждень в атлетиці. У цьому випадку я не зловив зір від неба, я просто не хочу Святослава, щоб виростити як жировий матрац, як його батько. У той час, коли дитина досягла певного прогресу в обох напрямках. Але для моїх цілей не було достатньо.

Після закінчення 9-го класу, мій чоловік і я обговорював свої досягнення і прагнення в житті. Я бажав його йти до столиці, щоб навчатися як програміст наприкінці 11-го класу. Кожен знає, що в даний момент, ймовірно, найперспективніший професії. Але для повного щастя не вистачає грошей. Корпус, школа і все. Моя людина вродила мене, що Св. вже обрала професію для себе і захотіли вступити до місцевого університету. І найголовніше, за його словами. Але які перспективи такого рішення?



А фольга розуміє, що тут він зможе отримати до певного рівня, але не більше. Столиця є ідеальним варіантом. Не дарма, що все йде там, то це буде набагато простіше для нього. Але мій чоловік був уроджений. Я навіть запропонував взяти кредит для цього бізнесу або продати автомобіль. Немає реакції. Я вирішив показати свою жіночу ініціативу і пройти всі Моє рішення було просто. Пройдіть до сестри в Італії. Зробіть потрібну кількість і поверніть назад. Два роки. А розмова закінчена.

Спочатку мій чоловік взяв його як жарт. Але він не хоче повертатися. Як ми погодилися. Я пішов до моєї сестри і мій чоловік залишився додому. Моє син також на боці батька. Але я розумію, що дитина з маленького містечка боятися відходити від батьків. Це океї. Це робота. Ось що я думав. Хто знає, як це буде?



Peels Назад додому Я був щасливим. Моя сестра знайшла мене гарну роботу, і ми просто скажемо, що я сидів на столі весь час, переключивши свій телефон на одну лінію або інший. Ви не хотіли б поговорити з кимось. Але це був кінець всієї позивності.

Ви бачите, ніхто не готовий до мого прибуття. Немає наради, немає квітів, немає люків. Мій чоловік взяв машину на годину і половину. Він сказав, що був трафік, але я зрозумів, що він просто забули. Мій син не був домом. Він був з друзями. Я не знаю. Якщо ми говорили про будь-яку подію перед тим, що зараз він був дуже закритий для мене. Святослав поспілкував з батьком набагато більше.

Я не знаю, що збирався. Мама прийшла, можна мити підлоги в квартирі, очистити шафу, викласти речі. Я уявляв прогулянку в чистому, чистому приміщенні. Моя людина познайомить мене в новому, красивому і прасувному одязі. Може бути, ми повинні піти в ресторан і святкувати. Замість я бачив один величезний матрац, а потім менший. Син так в цілому, зануривши кілограм на 10, і не просто знати.

доб.

Я дивний, але м'якоть залишив мене пізніше. Упродовж двох днів після того, як я заспокоївся і вирішив поговорити з чоловіком про майбутнє нашого сина, він дивився на мене з великими очима і в дивовижний тон попросив мене, якщо я все-таки залишила цю ідею. Звичайно, я не сказав. А потім мій коханий вірний дав мені всю правду. Тексти пісень, а це означає: І вона перевернула світ вниз.

Виявилося, що наша Свята була довгадка «підготовлена» для дослідження. Ні, він все ще має знання, але це не рівень, з яким можна увійти в інститут столиці. І з успішним проходженням іспитів в нашому університеті, він не має проблем. Він навчався на прискореній програмі, навчався з викладачем, тому все, що потрібно знати, він вже знає. Це те, що він лікував останні два роки. Два роки мама заробила гроші в іншій країні.

Але це не все. Після того, як театралізований подих, мій чоловік помітив мене, що він мав справу. Наш сонник. Але хто знає, як це буде йти далі. Святослав не знає цього, але він, ймовірно, підозрює щось. Наше місто невелике, тому правда не може бути прихована. Це новини для мене, для десерту.



До того, як я мав час на акліматизації і відновлення, я дізнався, що моя родина знаходиться в реальному краху. Це чужа родина! І, як вони намагаються розповісти мені, особисто через свою відмову. Я вже купив психолога, заспокійливий. Я провів третій день з другом. Вона самотні, завжди на роботі. Я не знаю, що робити далі. Мені не потрібно. Де піти і що робити це загадка для мене. Не знаю, як патчувати цю тріщину.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное