Цінні молитви для всіх небесних небесних

Повністю вичерпається. Невеликі клопоти заміщуються серйозними проблемами. Будь-яке тріфле викликає відмінне подразнення. Ніхто не хоче бачити або почути. І в цьому моменті, якби зло, кожен потребує щось від вас. Ось, руки падають, ви не хочете нічого робити, неможливо виходити з ліжка, а інші люблять спіймані: хтось збиває на двері, потім хтось думав про дзвінки. Подума виникає: Боже, дайте мені силу! Це означає, що потрібно промити до небесних сил, тому що не можна впоратися самостійно.

р.

Редакція "Сайт" Я зустрінеш з вами цю потужну молитву.

Молитва до небесних повноважень Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Свята, знебочена Серафима, будь ласка, від щирого серця! О Святий, втілений Черубім, дайте мені мудрість за славу Божого! Святі, знебочені престоли, пошани мене, щоб відрізняти правду від тілу! О Святі, знебочені Домініки, дайте мені домінацію над пристрастю, що дух може завоювати м'якоть! Свята, знебочена влада, шануйте мене з відвагою до Бога! О Святі, знебочені влади, пошани мене з силою підкорити зло! Святі Божевільні Принципи, шануйте мене, щоб служити Богу з чистотою в серці і знесеними! Зі святом вшанували архангелів, пошануйте мене, щоб Господь Ісус Христос! Святі, знеболені ангели, шанувати мене щодня, щоб бути направленими командами Божого! Амен!



Знаходиться до церкви до молитви. Легкі свічки там, кладуть їх перед зображеннями і намагаються розслабитися так, щоб всі проблеми залишаються поза храмом. Поговоріть з священиком і запитайте його про те, як отримати сили, щоб подолати всі труднощі. Після відвідування церкви буде легше.



Для позбавлення від негативності та поповнення запасів енергії можна використовувати перевірені методи, які використовували наші предки. Прогулянка по дереву або прогулянка в парку. Знайти серед дерев оса, верби, каштану або попляра і обійняти стовбур дерева. Підійдемо протягом 15 хвилин, вражаючи всю негативність, залишаючи тіло і поглинається деревом. Потім вибираємо дуб, клен, береза, акація, гора золи або сосни, стоять під дерево довше, і, нарешті, доторкнувшись свого стовбура, гілок і листя.



Почуття енергії і енергії, що надходить з-за кордону, спасибі дерево і зайти додому. Гіпертони не рекомендують зберігати в сосновому лісі протягом тривалого часу. Аналогічна процедура може бути виконана з яблунем.



Після того, як зайнятий день або неприємна розмова, дуже добре взяти прохолодний душ. Якщо це неможливе, тримайте руки під проточною водою протягом 1-2 хвилин. Вода відмиває бруду, і з ним здатний вбирати всю погану енергію і віднести її.

При відставці або подразненні перекручування, нехай негативна енергія виходить. Щоб зробити це, візьміть обидві руки для металевих рейок (бар або паркан), віджимайте їх пальцями всю міцність, протримайте не менше трьох секунд. Уявіть, що вся негативність йде до заліза. Потім різко відкрийте пальці і викладіть руки від ручок. Не доторкайтеся рейок знову, щоб ви не отримали електричний удар в реталії.

У відповідь на нещастя плащів, заздрості або ліктів, а також під час кварелі, рекомендується спокійно збивати такі фрази: «Що все, що я сказав мені, щоб повернути вам три рази!» Нехай ваші слова приходять до вас першим!

р.

Спробуйте поради щодо практики та поділитися своїми друзями. Можливо, близькі люди потребують такої інформації.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное