Я дуже хворий і попросив сина, щоб принести мені ліки, він зробив його до, але не зараз.

Не прогріває душу батьків, таких як їх. доглядй Це логічно, враховуючи скільки грошей, зусиль і енергії сучасної мами і таду, витрачаючи на дитину в наш час. Не завжди подобається. До 150 років тому діти не мають навіть десятого привілеїв, які вони мають сьогодні. Вони були взяті на себе не найлегші вакансії, порушуючи їх права і так далі. Але 20 століття приніс хороші новини.



Здавалося б, що ці зміни повинні принести сім'ї разом, ніж будь-коли. Батьки працюють для того, щоб вивести своїх дітей. І дітям, в свою чергу, допомогти мамі і тато у віці. Але на практиці вона виглядає трохи інакше. Є багато щасливих сімей, які роблять це. Але є ще й багато прикладів, коли діти заважають, як небагаті і навіть якось несерйозні. Вони залишають своїх батьків долі. І це сумно.

Я не думаю, що мій характер дитини може повністю змінитися через вплив іншої людини. Мій єдиний син завжди був дуже відкритим і до мене. І не тільки в дитинстві, але і в дорослому віці. До тих пір, поки він одружився, ми зустрілися, поділялися новинами, допомогли один одному і не зберігали секретів. Ну, звісно, звичайно. Але після того, як Павло з'явився в його житті, все пішло.

Для весілля Ігоря та Поліни її батьки подарували свою квартиру. Однокімнатні квартири, в спальній зоні, але і власне, і в деяких видах ремонту. Я не бачив себе, але мій син показав мене фотографії з телефону. На жаль, після того, як мій чоловік пішов, я не маю багато спільного. Так я вийшов, даючи наречену більшість моїх особистих ювелірних виробів. Я був так прямим і сказав, що якщо є бажання, вона безкоштовна, щоб розплавити їх в один продукт, я не розумію.



Пілі між нами, Pauline є дівчиною з характером. Я побачила її погляд на конверти гостей, підрахувавши скільки вона приніс. Так що вони кажуть, не кладуть пальцем у роті, відкусити. З іншого боку, вона, ймовірно, стане хорошою дружиною, якщо вона мала такий щільний темп. Зважаючи на те, що сучасні жінки, навпаки, витрачають гроші чоловіка, як вони дивляться. А потім вони розлучаються, беруть половину майна і зайдіть, шукаючи новий заявник. Для Ігоря, звичайно, я не хотів цього варіанту.

Після шести місяців свого шлюбу Павлович згадав, що вона не хоче мати дитину. Як мінімум, якщо ви маєте жити в однокімнатній квартирі. Він не знає, що робити. Кредити є шахрайством, і коли вони роблять більше грошей на квартиру, це питання. Після того, як мій син ще не став великим босом. Що я думаю.

501000 р.

Все, що я жити в приватному будинку, який мій чоловік, який загинув, почав будинок. Коробка коштує, але не існує ремонту. Вижити, особливо взимку. Після того, як я просто не маю грошей, щоб нагріти весь житловий простір. Так Павлов запропонував, що я продаю цю непотрібну коробку і купити собі однокімнатну квартиру. І решта грошей підуть розширити їх в плані нерухомості. А потім ви бачите дітей йдуть.

Ви побачите бізнес-акумінант дочки? Нехай мати-в-право перейдемо в маленьку квартиру, і вони знімають всі вершки. А потім, можливо, що квартира буде вбрано, і я буду прямо на годівлі будинку. Якщо я думав про свою пропозицію раніше, враховуючи, що вони допоможуть мені фінансово один раз на місяць, то тепер я не буду. Тому не можна варити кашу з людьми, такими як Pauline.



Ігор прийшов до мене після цієї розмови кілька разів. І сказав він, що, можливо, я вважаю, що дочка-запрошення. Чому потрібен великий будинок, якщо я можу жити в моїй справі, і я буду платити менше за квартиру. Але я завжди повернув його вниз. Наше місто було розпочато А в 5 або 10 років, ціни на нерухомість тут будуть добре рости. Мій будинок більше не буде розташований на околиці, тому продаж його зараз не вигідний бізнес.

Я говорю про зміну. Нехай їх сім'я переходить в будинок і я перейде в них. Виявляється те ж, що це не так? Але тепер Паулін не погоджується на обмін. Вона не схожа на ідею, що вони повинні мати реконструкцію будинку з нуля, коли я збираю квартиру, які пожертвували на весілля без будь-яких інвестицій. Вона не хоче жити в дискомфорті, навіть якщо в довгостроковій перспективі цей варіант стане більш вигідним. Це різновид людини, який ви розумієте.



І пара тижнів тому я хворий. Не дуже погано. Вона лежала, не могла виходити з ліжка. Мені довелося купити деякі ліки, і у мене є лихоманка, кашель, головний біль. Я назвав мій син і попросив його прийти і принести мені деякі ліки. Я був сподіватися, що він буде привезти його лише в разі. Я розумію, що молоді люди не встигли, і я не можу приготувати себе. Це питання не було розглянуто раніше. Ігор кинувся і піклується про мене.

Але не зараз. Він не прибув до дня після мого виклику. Він заварив антипіретичний чай, ліву половину пластини аспірину, ймовірно, вибухнув, тому що він був навіть без упаковки. Він дивився на мене, подрібнивши плечі і зліва. Дякуємо, що мій друг прийшов і приніс все. Але якщо це не для неї, що б? Мій син був другом і помічником всіх мого життя. Я був 1000% від нього. Коли він одружився, ми стали дивними.



Серце матері не може бути змінено, і для мене це ще одна дитина я люблю так багато. Але інша, раціональна частина мене говорить, що не буде більше відносин, як ми звикли мати. Це, ймовірно, частина зростання, де він зробив вибір між мною і дружиною. І вибір не був на мій користь на всіх.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное