Мій чоловік і я був одружений протягом двох років, але проблема полягає в тому, що я нічого не залишив від своїх попередніх почуттів для нього.

Який чоловік заробляє, часто заплутаний. Ось мій вираз. І, нарешті, всі наші сімейні проблеми з дружиною, які пережили навколо фінансового питання. Я не знаю, що робити.



Пілінги Наскільки мій чоловік заробляє навчання в університеті, отримує підвищену стипендію та роботу. Я збираю гроші на мій курс Якщо місяць я пишу для інших студентів 3-4 курсу, я отримую досить гідні гроші. Ми ведучими днями є повний туроператор. Підготовка студентів до вступу в університет.



Я завжди був відмінним студентом. Я кохаю, щоб батьки були в щоденному житті. І навчання легко для мене. У школі я пішов на всі види олімпіади з фізики та математики до гуманітарних дисциплін. Учні завжди влаштовують мене як приклад для інших дітей. Я любив перебування після класу, щоб допомогти мої однокласники затягнути програму.

(Р)

У старшій школі я спробував себе як викладач. І починав гроші таким чином. перший разй В університеті з’явилася більш навчальний посібник та дипломні роботи. Звичайно, я втомився від того, що таке навантаження. Але я дуже люблю навчання і допомогу тим, хто потребує. Pedagogy - мій виклик. Я дуже щасливий.



Ситуація з чоловіком повністю відрізняється. Я не думаю, що це цікаво, ніж телевізор і пиво. Владислав заробляє менше, ніж я. Дружина не шукає нових робочих місць або кар'єрного зростання в цілому. Дуже задоволений, Основні потреби родиний



Згода з чоловіком на поділі сімейних обов'язків не виконувала і якщо я був якось задоволений цією ситуацією до того, що тепер я в повній знепаді. Після народження дитини гроші не вистачає. Поки я в університеті, мій чоловік з дочкою. Працює нічний зсув. Моя мати також допомагає нам з дитиною. Вона живе біля дверей. І часто приходять відвідати Мама, щоб сидіти з її онуком тільки в радості. Так її пансіонат витрачається в догляді і різноманітності.



Влад і я раніше погодився, що він подбає про будинок. Я міг працювати в миру і бути з дочкою під час перерви. Ми зуміли створити хороший план поділу сімейних обов’язків. Однак, коли нам довелося розпочати прибирання, миття і приготування їжі, задняй



Я приїжджає з університету, візьміть дочку від чоловіка. В той час, як дитина засвоюється, я швидко сидю на написання термінів і дипломів. Трохи втомився, я починаю готувати для всієї родини. Я повернувся до моєї дочки. А потім я повернувся до роботи. Я все ще повинен зробити свою домашню роботу і дізнатися. До народження дитини я якось знайшов ресурси для всіх моїх турбот. Але тепер це шахта. мораль буквально на краюй

Ми побували про шлюб. Я не можу поважати чоловіка, коли я носила всю сім'ю. Не дивлячись на нього, знезаду. Так багато разів я спробував поговорити з чоловіком і якось вирішити цю проблему. Але це безсоння. Він має прекус для кожного аргумента, який я зробив. Його байдужість повільно замінила всю романтику. Зараз. Важко вірити, що я по-справжньому любив Цей чоловік.



Я не відчуваю себе коханою, дружиною, або жінкою. Я працюю кінь з ранку до пізньої ночі. Мій чоловік штраф. Наші відносини на лінії. Здається, що незабаром я буду прямим або знищити мій номер.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное