Справжня любов вплине на життя Редг Піфа в останній рік свого життя, коли вона була майже відчайдушною.

Для всесвітньо відомого співака Edith Piaf біографія сходження на полудень в жовтні 1935 року. Потім Giovanna Edith Gassion, в довгій пальці з рубеними рукавами, без панчохів, бліда з неправильним харчуванням, санг на куті вулиці Тройон і проспект Макмагона:
вона народилася як стрілка, вона жив, як стрілка, вона вмирає як стрілка!

Редагування Piaf біографія

І вона назвала себе не тільки від її народження ім'я, але також Денис Джей, і Таня, і Хугет Елія. Він був на той день, який почув Луї Леплет, власник Кабарету Герніса, і запросив співати у своєму закладі.

До речі, для новонародженої дівчини, для майбутнього Редг Піаф, біографія почалася 19 грудня 1915 року, о п'ять ранку. А також на вулиці, де її мама вирушила з чоловіком, щоб піти в стаціонару. Але в той час як Людова газсія була запущена для швидкої допомоги, почалася швидке народження. А коли прибув каретки, актриса Ліна Марса (реальне ім'я Annette Maillard) вдалося дати народження дочку.



"У м'ячі удачі" У книзі спогадів "У м'ячі удачі" Редг Піаф описав її прибуття в світ Божого: "... як посередників у пологів були ... два офіцери поліції на миті. У першій частині ситуації були залучені два найпривабливіші правоохоронні органи, які здійснили раунди та привертали мою матір’ю. й

Майже через два десятиліття ця дівчина отримає ім'я, з якою вона захопить серця любителів як на сцені, так і після її виходу.
Відмовляючи всі імена, запропоновані майбутнім зіркою, Leplet глянуті на Редагі, і сказав, що ім'я Moineau (французька для стріли) найкраще підійде її. Назви художника. А потім на нього кинувся: «У Парижіському арго, «моіно» – «паф». Ви збираєтеся бути Мама Піф! «Мом» - дитина, дитина.



Оголошено, що її виступи в кабареті Gernis. І так починав шлях Редагу Піафа до слави. Тріамфаль і гіркий, повний судовий процес і повний любові. Я пишу останнє слово з літерою столиці після одного з друзів Редактора Пяфа - кінорежисер Marcel Blistin. Скажіть до Редагу, Blistan пише, "Чи любили любов!" Все її життя вона прагнула любові, прагнула її, любов був сенсом її існування, вона дихала його, вона sang про це.

Так, як Редаг і пісня, і Редаг і любов синонім. У всіх проявах і образах це почуття зливається з нею, стала її особливістю. Безперервна пристрасть, відроджена ніжність, безумовна самовідданість, відчайдушна нешкідливість, уважна турбота, вірна дружба, поважна патронація, надихне співвідношення, безщільне зусилля у складанні мистецтва, святкової легкості та ... безперешкодна глибина гороху і страждання вдалося принести любов до життя Редагу.



Не збігається з тим, що одна з її пісень, очевидно, назавжди улюблена не тільки в Франції, називається "Нон, Дже Не Регрет Ріен" - "Ні, я нічого не шкодую". Створено в 1956 році Карлом Думонтом (музика) і Мікеландом Уокером (текст), він містить безліч посилань на минуле співачки, які, в результаті чого були найстрашніші втрати, ще вдячні всім за долю кохану, за все вона могла призвести.

Для Редагог Піаф, біографія сходження на славу неможливе без любові Любов назвав її виконувати в нац-таборі перед французькими в'язницями війни. І не просто співати. Вона була знята з ними «в пам'яті», а в домашніх умовах підземні фотографи зрізали і збільшили фотографії осіб ув'язнених, виробляли їх новими документами. Співачка здійснила валізу з подвійним дном до наступного концерту і розподілила їх слухачам. Багато людей скористалися шансом втекти. А після війни вони прийшли на концерти Редагу Піафа в реальних залах.



Любов подарував свою силу в кінці жовтня 1949 р. не скасував концерт, коли він був відомий про смерть безмежно улюбленого Марселя, кинувшись над океаном до Нью-Йорка до неї, його стріли. Редагог пішов на сцену, сказав: "Я співаю за Сердану," і санг, що тримається майже до фіналу. І після «Хімна любові» втратила свідомість.

І це любов до неї, тільки 46 років, і вже вичерпається багатьма операціями після нещасних випадків, нестерпний біль, залежність від морфину, дізнався страшний діагноз - це любов дав редагувати себе і Тео, до останнього дня її життя.

Edith Piaf's Остання любов

Коли люди кажуть, що Edith Piaf's last love є переміщення і неймовірна історія, я хочу бути. Сенсорний? Дуже дякую! Але чому це неймовірна? Різниця віків на рік? Повністю! Тепер, хто хоче здивувати вас? Той факт, що юнака впала в любові з жінкою, що неображена операціями і артритом, різко дегрепіт? Але ми не побачили, як вона sang.

І чув Джинс Кокто і пила, «Ш перекидає себе». Вона транскендує своїх пісень, їх музику та їхні слова. Вона перевершує всіх нас. Душа вулиці проникає в усі кути міста. І це не довше Редагувати Піф, який співає, але він дощує, вітер збивається, або місячний світло виливає його віваль.



Я дійсно вірю, що Theophanis Lambucas, завдяки Edith Piaf, який отримав ім'я Theo Sarapo, просто прикрашає її, переглянула її. Він знав своє серце і відчував її кінство. І що він закохував для неї, як дитина, читати її aloud, побалувати її ложкою, змащена нею...

Одружився 9 жовтня 1962 р. (Я зізнаюся, 9 жовтня дуже дорогі мені). І через рік, 10 жовтня 1963 р., душа пісні, любов і геній Редг Піаф мучить на небо. Побачити свою кохану сім років. Загинув в автомобільну аварію.



Не так багато для Редагу і Тео, але для тих, хто не вірить в можливість такої любові, хочу укласти оповідання з словами вищезгаданого Маркеля Блистана: Я не знаю багато вас, Тео, але я можу сказати, що є не слово правди в сланці, яка була поширення про вас. У будь-якому випадку, рік Редаг був з вами рік щастя. Це минулий рік...і всі її справжні друзі спасибі за це. Блистян написав це лише після траурної писемності Редаг.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное