Мій чоловік залишив мене за кохану кохану, і після того, що я не чую нічого про нього, але через 12 років був збитий на двері.

Покажіть, як мій чоловік пішов нам з дітьми, і після 15 років він повернувся і почав апологізувати. У зв'язку з відсутністю життя різко змінилося. А потім він показує, хоче свою родину. Я знаю, що мої почуття не пішли. Він ще мій перший і улюблений чоловік. Але як пробачити форсон. Ви повинні.



Ми поїхали і повернули 15 років з Денисом, ми ввели взаємне знайомство в партії. Я відразу ж полюбив юного студента. Я ніколи не закохався до того, як я зустрів його. Вона проживала в невеликому місті і навчалася щодня. Таким чином, перш за все, що відносини перед випуском не було в нагоді. Мої батьки підняли мене в строгості і не дозволяли мені думати про хлопчиків.

Я був ревнощим моєї подруги в відносинах. Я вирішив одружитися спочатку, потім одружитися. Я хотів зробити щось серйозним. І цей формат, щоб зустрітися і частина, не зацікавлена. Я Я мріяв про велику, міцну сім'ю.й І я не хочу витрачати час на хлопці, які не готові до такої відповідальності.



Зустріч з Денисом перетворилася на світ. Я відчував себе в любові. На жаль, ці приємні емоції не відволікалися від дослідження, але замість того, щоб стати більш продуктивними. Я пішов в університет, якби це було свято. Я намагався вибрати красиві наряди, зробив елегантний макіяж, почав носити ювелірні вироби. Я не впізнав мене.

Я знав Дениса перед мною інших дівчат. Але хлопець запевнив мене, що я шукав все своє життя. Я не маю сумнівів про серйозність своїх намірів. Навіть мої строгі батьки, як і раніше, без проблем. І вони давали їх благословення. Не обмежувалося щастя. До того, як я зв'язався, ми підписані. Весілля була скромною, з близькими і близькими друзями.

3250Р. 3700Р.

Через рік доля радує мене і чоловіка з красивими новинами: Я вагітна. Народжено гончарство - Іван і Коля. Я не був готовий до двох дітей, але я не мав вибору. Моя людина спробувала допомогти так само, як він міг. Плавальний, люлінговий, няючий разом. Навіть вночі вони кинуться до дітей разом. Як втомився я. Побачити мене і навчився бути батьком. Він також приймав на деякі його побутові обов'язки. Нарешті навчився варити. І очищаємо квартиру.

Я почав помітити перші тривожні дзвінки у відносинах з чоловіком. Ми витрачали менше часу і стали більш віддаленими. І коли я говорив про необхідність емоційної інтимності, мій чоловік був виправданий робочим навантаженням. Він повернувся додому пізніше. Приніс менше грошей. Я був серйозно рубав. У вас є коханка?

р.

На жаль, мої страхи були підтверджені. У той час як Денис був у душі, він отримав телефонний дзвінок. Жінка представила себе Жанною. Я вірно говорив про стосунки з чоловіком. Повернемо, що вони були разом протягом року. Це дійсно боляче. Ми любимо один одного так багато. Зробили сім’ю, подарували два нові люди. У нас немає чаю. Він виходить зрадили мене і моїх дітей.й

Недостатність чоловіка стала нормою в сім'ї. Напередодні років пішов Жанна, заміщав Олеся, потім Іванна. Після Іванни був Маргарита, пізніше Вікторія. Всі ці імена я не добровільно дізнався від друзів, після чого випадково бачив на телефоні мій чоловік. Птахи для дітей. Я хотів, щоб діти виростити в сім'ї. Я був дуже стурбований тим, що якщо мій чоловік і я розлучився, Ванья і Коля, не маючи традиційної картини сім'ї, не вдасться створити свій власний.



За роки, стало зрозуміло, що Денис – така людина.й Він не може жити комфортно з однією жінкою. Він потребує різноманітності. Він не може бути вірним. Я не можу сказати, що мій чоловік поганий. Він спробував і дійсно хотів почати сім'ю. З якоїсь причини він намальований на боці, і Денис не може робити нічого про це.

Коли наші хлопчики виросли і залишалися, щоб побудувати своє життя, не потрібно нічого зайвого. Я проживав протягом багатьох років, як сусіди, не люблячі партнери. Вони стають дивними. Немає нічого не залишилося від старих почуттів. З розлученням прийнято не затримати. Не занадто багато драми, вони поділяють всю властивість навпіл. І добра.



І я почав звикнути до мого життя безглуздого. Про мій батько не поговорив. Але ми сказали йому. Я знаю, що екс-люда спробувала брати участь у житті Вани та Колі. Я допомогла хлопцям. Я щаслива. Перший раз. складной Я не використовую, щоб бути порожнім в будинку. Але повільно почали заповнювати своє життя новими знайомствами та різними хобі. Я визнав себе знову. Я спробував нові речі і заповнивши мої дні з різноманітністю.

І пішов мій чоловік, і він був майже 12 років. Я чую дверний дзвінок, мій екс-людейдж знаходиться на дверцят. Не змінився Денис на краще. Я запитав, чи можу я потрапити. Я зробив нам чай. Це було дуже незручно. Я не був готовий до спонтанно зустрітися з моїм вибухом без попередження. За чашкою чаю він почав говорити про своє життя.



Він пішов з однієї жінки до іншої. Я не знайшов щастя. Не вдалося йому здоров’я Дениса. Здавалося мені, що він не дванадцяти років, але тридцять років. Дивитися дійсно поганий. В житті немає стабільності. Він постійно займався різними роботами. Я не можу залишатися на одному місці. І він став абсолютно нещасливим. Я апологізований. Я побачила, що ми будемо жити знову.



Я не знаю, що робити. Протягом п'ятнадцяти років він ніколи не запитав мене, як я зробив. Я торкався і болить так далеко. Але, на жаль, я розумію, що все-таки почуття для вибуху. Я ніколи не любив нікого. Він потребує допомоги зараз. Ми повинні забути про минуле і пробачити. Він батько сина. І не дивно після всього. Я ще не дав відповідь Дениса. Я думаю. Я намагаюся розібратися, як правильно зробити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное