Моя мама-в-правила мене прямо на мій обличчя, що я був доврі, я кричав на кілька ночей, але в підсумку я зрозумів щось.

Ви можете сперечатися про те, як створити сім'ю. Чи повинні працювати дружини, повинні дочка-в-завдити її матір'ю, і більш важливо - весілля з довріжкою нареченої або просто любов досить, і все, якось додати? Правда завжди десь посередині.



Кілька років тому я попросила подружити кохану людину. Він був моїм першими відносинами і знав його назавжди. Я був 19, Антон був 24. Закінчила університет і майже відразу приєдналася до престижної компанії.

Він з простої сім'ї, але його батьки мають хороші зв'язки. Вони допомогло йому знайти роботу, а потім дали нам скидання на заставу. І ми вже мали свою маленьку затишну два шматки.



Я виросла в селі, де мешкала моя мама і молодша сестра. Ми проживали без батька і пішов, коли моя сестра і я був дуже молодий. Я переїхав до міста, пішов до педагогіки і оселився в гуртожитку. Гроші завжди закрити, я взяв участь в роботі. Іноді вона подала листівки, іноді писав навчальний процес до однокласників. Відправка грошей в сім'ю.

Ми зустрілися з нашими близькими, такими як багато людей. Він написав мене першим на соцмережах. Дуже романтичний суд, повернув голову. А потім він запитав мене, щоб перейти з гуртожитку. Я вагітна. Коли ми були два місяці, ми вирішили одружитися. Звичайно, все було скромно, бо мій чоловік отримав дуже мало грошей, і я пішов з університету і не працював. Моїм батькам виплачено. Діврі весілля? Не мене.

Р

Штрих урок мати-в-право з матір'ю-в-право в першу чергу був легкий і душевний, як вдома. Я майже відразу почав називати маму, і вона оточена мене вагітними з любов'ю і турботою. Я був одягнений, взутий, смачний. Я нічого не хочу. А син народився.



Недавній, мій Котик виповнився 3 роки. Я бажав так багато, щоб порадувати дитину і влаштувати для нього надзвичайне свято. Я зробив свою роботу дуже акуратно. Я купив багато прикрас і замовив великий торт від відомого місцевого шеф-кухаря кондитерських виробів. Я запросив фотографа фотозону. Вона заклала великий стіл і назвав всі близькі родичі і друзі сімейства. Так, це свято коштує багато, але це було все для Костянтина!



Коли прийшла моя мама, я відразу знала від її кислого обличчя, що вона не була настрою. На вечірці вона була ввічлива і спокійна, але я відчував щось неправильно. Коли я пішов на кухню, щоб принести плити, вона пішла мені. Тоді я запитав її, що сталося? Я не хочу зробити снів, але чому зіпсувати весь відпочинок? Але що вона сказала, що я закрив мій рот. Я, безумовно, не чекав чути, що.



Антоша працює весь день, щоб надати вам і Костянтину. А ви витрачаєте багато грошей на вечірку на 3-річному, який не запам’ятовує його. А крім того, Антон зносив одну сорочку на тиждень, роздягається. Тексти пісень, а це означає: І вони не годують його вдома, тому він приходить до мене вночі, не знаю? Я не знаю, що ви робите все, починаючи з вашого чоловіка. Тільки ви знаєте, що витрачати свої гроші, і ви самі - це квасоля і приманка, і повинні молитися нам, що ми прийняли вас в сім'ю!

У нас була велика боротьба, звичайно. Після того, як мій мати-в-право прийшов до апологізації. Я був дуже засмучений, але ви знаєте, її слова відкрив мої очі. Я дивився на мій погляд по-різному. Я жити в квартирі мого чоловіка, я не працюю. Антон оплачує заставу і працює з ранку до вечора. Я навіть не маю вищої освіти.

р.

Після того, як вечір, слова моєї матері-в-прави, озвучені в моїй голові протягом довгого часу, я кинувся всю ніч. Трохи пізніше я вирішив шукати роботу. Відновлено в педагогіці. Багато перевернуті в душу після того, як розмова, але з тих пір мій мама-в-завження більше не називається матір'ю.

Допоможи мені судити, хто в цій історії зробив неправильне, і як можна пом'якшити гострі кути?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное