Я нещодавно починав знайомства мого брата екс-люда і всієї сім'ї перетворилися проти нас, але ми не робимо нічого неправильного.

Відносини між двома дорослими можуть виходити неправильно в певній точці. Ви можете спробувати переоцінити їх або спліт і просто зробити кінці зустрічі. Ви не перший, ви не останні. Але якщо, наприклад, брат-в-право Якщо він хоче запитати вас, що ваша реакція? Зазвичай пари після складання не хочуть спілкуватися навіть з друзями. Не з родичами.



У нашому житті є різні ситуації. І ось головне не відсмоктувати вплив почуттів (як негативний і позитивний) і не зробити смертельну помилку. Після довгих відносин з коханою людиною, наша голова йде кругло. Все падає, і важко знати, що робити далі. У таких критичних моментах ми можемо легко застигти, навіть без повного розуміння.

Я дуже драматична людина. Я можу торкнутися під час перегляду фільму. Виходите і купуйте ковбаски, якщо я бачу номану на вулиці. Всі речі. Я розумію, що я часто вдається емоціями, не холодний розум. Але нічого не можна робити про це. Хоча вона вже досить доросла “дівчина” з дитиною в руках.

Я розлучився протягом шести місяців. Тексти пісень, а це означає: І що факт мав величезний вплив на життя. Що, в принципі, має сенс. Але моя історія має продовження. В цілому, щоб не затримувати, я розповість вам коротко. Артур і я відповідав за кілька місяців, а потім він запитав мене, щоб зрадити його. Він мав свою квартиру, хорошу роботу, і він був 5 років старше мене. Я думав про це і вирішив взяти його. Він вже вирощений чоловік, тому пологі проблеми повинні бути речі минулого. Зроби почуття?



Ви не знаєте. Після весілля Артур продовжував мислення про те, як він міг зробити багато грошей для нашого комфортного життя. Інвестував в одну ідею, вигорнув, потім працював на іншому. Я спав, теж. Ну, є що робити. Але я не хочу, щоб сперечатися з ним про це, навпаки, я намагався підтримати його. Але це все для нічого. Я був вагітним, Артур сказав мені, що він збирається спробувати свою удачу в іншу країну. Заробляйте щось і вкласти в новий подіум. По суті, поставив мене перед фактом.

Але навіть коли я сказав йому, що я був в положенні, він не змінив його плани. Він пішов з будь-якої точки, залишаючи мене самостійно. Так, він відправив гроші, проходячи його до мене через брата. Але він не був. Тоді наші зв'язки поступово згасили, і третій місяць чоловік сказав мені, що він думав і вирішив розлучення. Дитина не була частиною свого плану, тому він не бачив жодного майбутнього між нами. Диворце на відстані, і пам'ятте своє ім'я.



Десь в цей період брат Артура і почав розвиватися романтичні відносини. Вже кілька разів побачили один одного. Але тепер Кирило остаточно відкрився і прийняв, що він любив мене довго. Я вирішив не співати з тим, що він в основному мій брат-в-право, родич. Це просто загальна назва, і після розлучення ми не родичі. Ми продовжуємо відносини в цей день. І я дуже щасливий про це. Кірілл є дуже гарною людиною і любить мій син, я можу побачити це.

Але неприємності приходили з ніде. У першу чергу, після ознайомлення, що його брат тепер може грати роль батька для своєї дитини, Артур почав писати мені на соцмережах і загрожувати мене. З якоїсь причини він не був задоволений такою ситуацією. Він також назвав Кирилл, але він відправив його до відома адреса. Потім сестра Кирила і Артура, Свєта, приєдналася до процесу. Спочатку зауважила, що вона не хоче взяти боки, але тільки бажала всім заспокоїти.

76057780, 76078, 7605740

А потім вона продемонструвала себе занадто, пише Кирило величезне повідомлення, яке він руйнував свої хороші стосунки з сім'єю. Так, він повинен переосмислити світогляд на життя, оскільки наше з'єднання не призведе до будь-якого доброго. Я хотів би поговорити з цією жінкою, але Кирило поговорив мене з неї. Вона сказала, що з дитинства вона любить спровокувати людей і для неї це своєрідна гра. Так я слухав. До її матері нехай її...

Я не знаходився до мене. Навіть на весіллі вона не прийшла до мене у людини, просто сказала якусь мляву, а потім сіла на столі весь вечір. Влаштовано мене - Я не є певним прихильником всіх цих поїздок, щоб відвідати родичів. Так, щоб побачити її знову був принаймні дивним. Чому ви тримаєте тихий, коли ваш син пішов самостійно?



Моя мама-в-правила (можна, можливо, навіть майбутнє?) мала свої аргументи проти нашої спілки з сином. Вона дав нам наступні умовно. Що відбувається, якщо у нас є діти? Як ви поясните, що вони не будуть брати своїх братів, але коруси? Хлопці зустрінуть! І в цілому, це якось вузький і грісний. Я сказав, що я хотів би сказати її все, коли вона була старшою. Особливо з власним батьком. Не пропустіть ніяких деталей.

Не згодні з цією відповіддю, і вона почала ламентувати, що знеболюючи сина, знеболюючий і що насправді все було неправильно. Я, вона знає краще, yeah. На деякий момент я почав втратити свій темп, і наша зустріч була перервана. І що ви можете говорити про чоловіка, який використовується для того, щоб мати всі свої знаряддя? Як жити в цьому світі? Я захоплюю тебе.



Новини Здавалося б, ви покинути мене, щоб залишити з гідністю. Як мінімум не заважати шукати щастя і щастя вашої дитини. Але ні. Ви не встигли зробити це. На другий день Артур сказав, що він планує приїхати додому і побачити сина і брата. І я не знаю, що робити. Кирило заспокоює мене, обіцяє, що все буде гладко. Я думаю про те, що мій будинок дядька поруч. Збийте голову через закриті двері. Це найменше він заслуговує.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное