Додайте одне слово до ім’я противника, щоб відбілити його і перетворити негативність проти нього.

Не просто бореться. Найчастіші герої наших мотиваторів для розвитку. Їх інтриги, gosip, всілякі налаштування навчають нас новими методами оборони кожного разу. Коли ви поговорите людям, які мають ворогів і детракторів, відповідь на питання: «Як ви стояти?» Ви можете почути тільки: «Весь день я сильніший.» Він допомагає вижити і виграти. « » » » » » » » » » » » » » »



Так, вороги болять нас. Іноді це не просто дієслово. Вони дають нам матеріал і фізичний дискомфорт. Але з іншого боку, завдяки їм, ми навчимося знаходити вихід з будь-якої ситуації. Коли ви дійсно хочете відмовитися, ви розумієте, що це не буде легше. І ви тримаєте боротьбу щодня. Щодня ви продовжуєте кар’єру, особистого та фінансового зростання. Все це протистояння ворогам створює імунітет всередині вас і змушує вас сильніше і більше закінчувати. Чи є люди дуже корисними для людини?



Пелюшки щодня я сильніший У цьому питанні вирішили зрозуміти редакційну колегію "Сайт"й Не страшно, але детрактори починають оточити нас з дитинства. Навіть коли ми йдемо на дитячий садок і просто починаємо соціалізацію. У нас є люди, з якими ми любимо грати, і є люди, які нас діляться. Поставить бандугон, улюблена іграшка буде розбита, таким чином діти висловлять їх немов. Ми здійснюємо всі ці методи в дорослому віці. Тільки ступеню не кладуть фізичні, але дієслово або події.



Постарші ми отримуємо, чим більше ми виростимо коло знайомих, тим більше кількість ворогів стає. Вони можуть бути тонкими, вони можуть бути слабкими. Але їх присутність в житті приносить дискомфорт. І це добре. Живлення в комфортних умовах теж погано. Тоді ви просто зупините зростання і розвиток. А більш креативні ваші вороги є, більш уважний ви стаєте. Не пропустити іншої атаки або неприємності. Але, як кажуть, все добре в модерації.

Габаритний зображення

Коли ваше життя стає постійною боротьбою, ваше життя пішло. Ви просто не встигли її. Іноді ви хочете трохи відпочити, провести дихання і розслабитися. Кожен необхідний для відновлення міцності та енергетичного балансу. Але, щоб зробити це, ви повинні якось нейтралізувати, принаймні тимчасово, ваш ворог. Так він може отримати деякі інші речі. Як це зробити без шкоди для здоров'я? Є простий, але дуже ефективний досвід. Він допомагає привернути увагу ворога від своєї особистості. Чи можна навіть допомогти вам позбутися від неї в житті.



Слова міцності на кожен день Все, що ви повинні зробити наступний раз, ви побачите детрактор. І ви прокидаєте не дуже хороші емоції, страх, ненавидимість, контемпт або перемир'я. Можливо, ви просто думаєте про ворога і емоції будуть дуже сильнішими, якби відчутні. Підніміть обидві руки вгору, вказуйте долоні на небо і сонце. Швидко і дуже свідомо, дайвінг в кожне слово, витерти наступне повідомлення: «Для того, хто хоче піти, учитель (з ім'ям ворога) дається за рахунок». За допомогою кастингу можна розбити зв'язок зі слабким ворогом або детрактором. І з сильним ворогом, з'єднання дуже сильно ослабить, і він буде потрібно вчасно відновити.



Секрет, в цьому заповіді, ви зателефонуєте ворогу вчителя. Ви маєте право перенести його на інший статус. І всесвіт, дав команду, що це вчитель, подяка йому за все, що він зробив. Він буде винагородити його з тим, що він хоче і робить для інших. Його негативна енергія, погані знеболення і зневоди повернеться до нього. Скоро, все він заслуговує. Але це його занепокоєння.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное