В одній точці я залишила мами і лівою домівкою, моя старша сестра вважає, що я самогубився, але я не маю чуйців.

Це нормально для когось, щоб спробувати їх краще. Увійти для кращого. Це ще одна справа, якщо її методи непарні з моральними і етичними нормами або, ще більше так, кримінальний кодекс. Ну, чому ні? На жаль, іноді неправильне середовище може грати роль. Банальна заздрість змушує людей нервувати і сердитися. Що, в майбутньому, також може грати роль.



Пілінги Відомий ефект крабів у відрі. Якщо в невеликій ємності розміщуються десятки архроподів, вони можуть легко виходити окремо і втекти до безпечного місця. Але якщо є багато з них, то кожен з родичів буде відчайдушно чіплятися до фегтиву з кігтів, не допускати його відкидання. На жаль, це іноді буває людей. Хтось відчайдушно хоче вийти з свого президії. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Не дивлячись на те, що я молодша дитина в сім'ї, і навіть дочка, я вважаю міфом про деякі переваги мого положення абсолютно далеко запекла. Чи не ви? Я можу легко довести це просто розповісти вам кілька фактів з мого біографії. Ні, це не підроблена історія, вона дійсно була.



Моя мама і я жив у міському селі. Хоча, мені, це був звичайний село. У мене є багато, щоб порівняти зараз, будьте впевнені. Ну, мама підняла нас самі. Вона мала свою ферму: корова, дві свині, курчати і іноді качки. Крім того, звичайно, невеликий сад і сад. Звичайне життя в с., де кожна хвилина життя пов'язана з трудовою діяльністю в точці дзвоника. Якщо ви не можете знайти роботу?

Моя мама була навчати старшої сестри хорошою професією, влаштувати її в місті, а потім відправити мене там. Це більш весело і простіше, щоб отримати десь разом. Я допомогла мені з усім. Очищені тварини, допомогли з садом. Я також мав зробити половину моєї домашньої роботи щодня. Я не хочу бути приступним. Так з'явився жорсткий "трійник" і рідкісний "трусик" у щоденному щоденному щоденному житті.



Я хотів би допомогти мені з домашньою роботою. Але до кінця дня вона сказала, що її мама працювала менше господині. І був 10 клас. Я не хочу пам'ятати. Він був мій дитинства...

В цілому Alena дійсно навчався і вступив до інституту. Навіть отримав роботу. І, як, я мав піти в місто, орендувати спільну квартиру з нею і всім. Але це не так далеко за планом. Вдово, мій мама почав відчувати себе погано, і я повинен подбати про неї. На додаток до всіх госпітальних робіт. Щодня вона сказала мені, як вона отримала більше і більше.

Гострий біль в боці, потім колька в шлунку. А що сталося в вухах - вони постійно кладуть. Серце. Іноді це занадто повільно і іноді занадто швидко. В цілому я не міг думати про будь-який рух. Але один раз на тиждень я змогла відвідати сестру в місті. Просто розслабляйте, див. інші люди, див. у красивих будівлях. Моя мама повинна принести щось смачне. Це ще три роки моєї молоді.



Неприємна правда і, в цілому, все повинно йти за правилами, якщо не за одного нещасного випадку. Одного разу, мій мама повернувся з дня народження друга і був трохи боозимою. Як звичайно, я зробив свою домашню роботу. Коли мій мама прийшов додому, вона завжди перемагалася в мене, і це було зрозуміло, що вона хотіла розповісти мені щось. В кінці вона не могла стояти і зізнатися. Вона сказала мені, що як молодша дочка, я повинен залишитися з нею. Не залишити, але подбати про неї до кінця. Це її буде.

І, звичайно, вона забуває все, і я не робив. Я був просто рубаний і дуже сумний. Якщо раніше, хоча примарно, але перспективи ткані до очей, то це буде реальним саморобним. Все життя в с. Як весело.

Алена, слухайте новини від мене, просто розгорнув очі. Сховавши його просто п'яні розмови. Нічого не подобається. Іноді люди можуть говорити про несудимість, і я хвилювався. У будь-якому випадку вона отримала ф'янце, тому вона не піклується про це.



Це свого роду родичів, які оточують мене. Ну, батьки не обрали, а не сестри. Всі права. Головне, що я був щасливим в інших речах. Я, хто спробував допомогти мені з моїм домашнім життям, пішов до Іспанії на час. Я знав, як отримати дотик з нею і просто писав для допомоги. Не було вибору, і я ніколи не був гордим. І вона відповів!

Після кількох розмов я відправив велику суму грошей. Квитки та швидку реєстрацію всіх необхідних документів. Тексти пісень, а це означає: І якщо я думав, перш ніж, якщо я можу залишити матері самостійно з усіма цими турботами, тепер не існує ніяких слідів невизначеності зліва. Я бачу мій сон і не сказав нічого.

Я в Іспанії зараз. Насолоджуйтеся смачними і смачними стравами. Я вже побував в Італії та Німеччині. Але, е, пара днів. Ви можете сказати обійтися. Нестерпно, я абсолютно хвилююсь. У мене є нормальна робота в ресторані, яка відчуває себе як вічний відпочинок. Додайте їжу відвідувачам. Що може бути простіше?



До того, як я пішов, я сказав, що я не буду з ними. І, звичайно, відповіла відповідь і засудила. Але це не так багато. Не гасити зараз. Нехай старша сестра зараз піклується про будинок в с., замість того, щоб насолодитися її міським життям. Давайте подивимося, де це призводить. Я тут. Я навчився розуміти красиву одяг, косметика. Я майже забув, як худоби пахнуть. В цілому, я з ним!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное