Подруга вирішила піти на роботу, і я попросив дивитися після своєї літньої матері, але мої умови не влаштовують її.

Багато хто з нас знає, наскільки важко життя може бути, коли ми покладаємось на себе. Тому, коли нам потрібна допомога людині, особливо близько, ми намагаємося познайомитися один з одним. На жаль, деякі люди приймають допомогу іншим особам надані. Чи варто відмовитися від таких людей, навіть якщо це потрібно? Але питання.



Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться з вами сюжетом читача, який за її другом запитує занадто багато для її допомоги.

Потрібні допомогти людині

Я завжди був на хороших умовах з вашим сусідом О.О. З дитинства ми були друзями з дитинства. Спочатку одружився, а потім одружився. Наші діти народилися після одного. Я подарував сина в березні, а дочку Олини народилася в червні. Я підтримую один одному, так як ми могли б, тому що обидва жили погано і розуміли, що це було схоже. На жаль, особисте життя Олі ніколи не працювала. Вона розлучила чоловіка давно, і тому підняла дочку самостійно. Це не просто, і вона також повинна постійно доглядати за матір'ю і триматися в будинку. В цілому було складно, не було достатньо часу для себе.



Коли дочка Іра, дочка Оліна, вступила в коледж, її друг думав піти за кордоном і попросила на користь. На жаль, вона не могла просто залишити маму, вона потребує когось відвідати її і допомогти навколо будинку. Я думав, що хочу допомогти комусь. Я не хочу залишити мій друг в неприємності, тому я погодився.

Що таке, я трохи менше хвилюватися. Чоловік добре заробляє, син отримав на бюджет, і батьки відчувають себе добре, дякую Богу. Подбайте про людей похилого віку. Так ми домовилися, що я приїду до матері три рази на тиждень, і вона сплачує мені 3 тис. грн. на місяць. Ціна, звичайно, досить символічна. Але я був готовий до неї. Я відчув, що Ольга була розчарована такою угодою. Однак вона не повинна вибрати, і вона в кінцевому підсумку погодилася.

18

П'ятий догляд за літньою матір'ю So був рік. Ольга працює в іншій країні в цей час, і я подбаю про Тітка Вера. По суті, я прийшов багато більше трьох разів на тиждень тому, що я бачив його необхідно. Коли мама Олену раптово стала хворим. Оля оплачувала мене за домовленістю. На початку вересня поїхали додому на відпочинок. Я думав, що, можливо, деякі сувеніри будуть привезти, розповісти про життя в іншій країні, але вона не прийшла до мене. Я думав, що це було багато, і я не був,



Це було лише тоді, коли мені потрібна допомога, що я розуміла причину цього ненависті. Я не маю коштів, щоб це зробити. Тоді я вирішив попросити Oli, якщо вона могла розмаїти мене 800 євро протягом декількох місяців. Мій запит було категорично відмовлено. Крім того, Ольга сказала, що вона оплачувала мене занадто багато. Після того, як звичайний друг не запитав про таку допомогу.

Я був шокований цією заявою. Чи можу я зробити щось неправильно? Я витратив стільки часу для своєї матері, як якщо для рідного, і це об'єктивно для пені. На сьогоднішній день Ольга здатна заробляти гроші за кордоном. І вона також шкода не ощадить мене.

Назад на роботу

Звісно, мій сусід не допоміг мені. Плюс, вона сказала мені. Але через тиждень вона прийшла до мене, бо вона збиралася піти за кордоном знову. Вона хоче, щоб я згоден, щоб піклуватися про її маму для двох грандіозних, не три. Після того, як вона дочка потребує квартири в місті, потрібно зберегти гроші. Я сказав, що я не допоміг їй за два або три тисячі доларів. Я знаю, що я знаю, що Ми повинні допомогти людям.й Як її мама буде тут самостійно? Але я просто не пробачаю це ставлення до себе. Я ніколи не відмовляється від допомоги. Але це не мій недолік. І нехай Оля виходить з ситуації.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное