Моя мама і сказав мені, що родичі приїхали до мене, я міг би спокійно тримати, але цей раз я вирішив зробити щось інше.

Багато психологів тепер переповнені тими ж проблемами від своїх клієнтів. Тема не нова, але вона, ймовірно, приходить занадто часто. Як відхилити особисті зв'язки Розмова щодо родичів? Це те, що в нашому постійно мінливому світі, деякі собачі, які були дуже стабільними протягом десятиліть, якщо не століття, часто згортають. Старе покоління використовується для певних норм зв'язку і не хоче прийняти будь-які зміни.

р.

П'яти юних людей, в свою чергу, використовуються в різних типах зв'язку. Вони не люблять, коли вони підштовхуються або відносять їх повноваження, тільки на питання віку. Сьогодні середня міська людина повинна спинитися, як кальмар в колеса, просто бути плаваючою. Таким чином, у нього немає часу, щоб спостерігати деякі етикетки, що накладаються ззовні. І все перетворюється в реальний головний біль. Учора ви привітали свого боса і наклеїли його на плечі, і сьогодні ви повинні запекти другу корузинову алкогольну дядько ви бачили пару разів у вашому житті. Не дивно, що багато людей дроїться цим.

Якщо ви думаєте про це, перший щасливий день мого життя був день, який я переїхав до міста. Як дівчина, яка народилася в сільській місцевості, це важко для мене, щоб передати це вам, але я не можу стояти все це свіже повітря, тишу і роботу в саду, без кінця і краю. Я знаю, що є люди, які не згодні з мною, але я. Подаруйте мені доступ до Інтернету, пакет бургерів, номер, навіть тінеста, і я його люблю.

Так ви, ймовірно, не здивували, що мій номер одним завданням було купити міську квартиру. І це було виконано 6 місяців тому. Мені довелося працювати важко, заперечувати себе все, вийняти кредит. Але тепер я власник маленького хрущовця майже на околиці міста. І ви знаєте, що? Це був другий щасливий день мого життя. І тепер я можу жити, як я завжди мріяв.

Я зізнаюся, що це не так. Вони хотіли, щоб тримати їх в одному будинку. Я знайшов місцеву кімнату і продовжував сімейну традицію: він працює на підприємстві, і я витрачаю дні прибирання, готування, миття, виховання дітей. В цілому, як це було століттями в нашій історії. Сервісний персонал, з золотою кільцем на пальці. Це те, що я дійсно боїться.



Моя мама постійно дзвонить і вимагаючи свою увагу і допомогу. Він і Дад відмінно, хоча. Не існує питань для братів. Вони покинули і почали їх сім'ї. Але я, єдина дочка, має особливий попит. Я спробував різні способи пояснити все. Я живу життя. Якщо вам потрібна допомога з чимось значним, я буду. Я просто не маю часу для всіх цих невідповідностей. Я працюю і будую кар’єру. Вибачте мене.

Але ніхто не дав мені це право. Думка... Ілюстрований випадок. Моя мама згадувала мене вранці і в звичайному спосіб для себе кладуть перед тим, що Тітка Ліда і її син прийде вам за пару днів. Не хвилюйтеся, вони мають козку в машині. Микита повинна піти, і немає місця, щоб провести ніч. Я влаштував для свого перебування з вами. Протягом дня вони, ймовірно, будуть в інституті, і вночі, якось стискають, не дивляться.

Їм займуть продукти харчування з ними, картопля, помідори, огірки. Всі свіжі, просто підібрані. Так ви будете корисними, і ви допоможете їм. Так само, щоб допомогти їм принести її. Микита слабка, вона не розповість.

(Б)

Це його. Моя мама кинула після того, щоб не почути свою реальну відповідь, але почути мене так, звичайно. Я спробував відповісти на те, що я б був некомфортний, я не чекав гостей, я мені і все. Але моя мама, як завжди, не відповів. Я спробував зробити жарт, а потім коли я зрозумів, що я дійсно збираюся відмовитися, я почав підштовхуватися морально. Я пам'ятаю деякі з моїх дітей, про мій обов'язок батькам і так далі.

Я відмовився знову і вішати. Я ніколи не робив, щоб бути чесною. Але було так багато роботи останнім часом, що внутрішні сили, які зазвичай тримають мене, просто не вистачає. Мама знову подзвонила, а потім знову. Я отримав повідомлення на моєму телефоні, кажучи, вона вже сказав, що я погодився. А по 8:00 п.м., у мене є моя родина. Я маю на увазі, я зустрілася з фактом.

У 8:00 п.м., я був у моїх дверях. І чекав ще півгодини до Теткіна «Жігул» на горизонті. Тітка Lida дивилася на мене, захопивши мене і почала розповідати деякі новини про людей, які я не знаю на всіх. Микита вийшов з автомобіля другий і тільки соромно виглядав на ноги. Я міг бачити, що він не був на плиті. Знаючи характер своєї матері, не дивно.



Коли я хотів перезавантажити свої садові скарби з автомобіля, це було так, як якщо я звернувся. Я попросив її зупинити і сказав, що я не міг прийняти їх додому. Шукаю, що я тепер маю чоловіка в моїй квартирі. Так, два з них краще зупинитися в готелі поблизу. Я, мій мама назвав мене вранці. Але є таке погане з'єднання в с., що наш виклик зламався. І не було ніякого способу, щоб викликати її назад: поганий зв'язок, немає сигналу.

Я навіть пропоную, щоб отримати деякі гроші, так що вона може залишитися кілька ночей десь ще. Але Тітка Ліда відмовилася, сказав, що вони мали гроші. Після того, як ви приїжджаєте до міста з села, обов'язково повинні піти покупка. Тексти пісень, а це означає: Але вона сумна, що вони не можуть бути зі мною як родичі. Я сказав так, що це сумно. Але, можливо, завтра, після роботи, ми можемо сидіти в кафе.



Я швидко відправив Нікіта всі необхідні адреси на телефоні і вони залишають. Це його. Я не вірю, що моя сім'я буде дуже спокійно. Я чекав, я зізнався, скандал і кричущий весь шлях. Але вона була різною.

Моя мати називається наступного дня. Звісно, вона не притулила родичів, зрадила її сім'ю, коротко, чинила мортальний гріх. Що робити, не ігнорувати все життя. Я отримав телефон. Я почув голос матері від телефону. Вона сказала hello, запитала, як ви були. Я відповідав стандарт, це океї. Моя мама попросила мені те, що юнака мала в домашніх умовах останню ніч. Я сказав, що це не важливо і уявляю, що вона погодила! Я задовольнився запитати мої особисті питання.

Ми поговорили приємно ще за десять хвилин, без шаутінгу, перерв або будь-яких ультиматів. Він був незвичайним. І тоді, коли мій мама сказав, що я вже зрозумів, що у мене є доросла, незалежна дочка. Відтепер я лікую вам більше стриманості. Але давайте мені серйозну відповідь на серйозне питання. Коли я бачу своїх онуків?



Висновки: Мама завжди буде мати маму. І навіть якщо вона перестає думати про вас як дитину, як дорослий, ви все одно повинні обдурити її. Тільки це буде викликати більш серйозні теми. Насправді нічого не змінить. Я не знаю. Де я можу знайти дату?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное