Я не збираюся добре перенести його, тому я припинив мій мама перед санвузлом двері і висловив всі мої скарги.

Коли родичі живуть поруч, ми маємо можливість провести більше часу разом, вони можуть підтримувати нас в непростий момент або просто освітлювати сумний вечір зі своїм візитом. І в цілому, в оточенні пучок близьких людей не буде нудно. «Я хочу жити в миру, чому я повинен? й

, Україна

Пелес Сьогодні Редакція "Сайт" Вона поділиться з вами сюжетом читача, який страждає від сім'ї чоловіка, що живуть поруч з дверима.

Хочу жити мирно

Ми живемо в одному селі, але в різних будинках. І кожен рік, як тільки він отримує тепло, ми маємо проблеми з гарячою водою. Коли закінчується опалювальний сезон, ми маємо доступ до нього лише кілька годин на добу. Я думаю, що багато людей можуть уявити, що з двома дітьми, це дійсно важко. Саме тому кілька років тому ми вирішили взяти плунжер і нарешті встановити водонагрівач. Ми думали, що ми будемо жити комфортно, в залежності від того, що ні. Але це не було. Що ж ми не відповіли нікому, але родичів чоловіка.

Той факт, що Олена Петровна, мати-в-право, і Xenia, сестра чоловіка, вирішив, що тепер вони можуть приїхати до нас в будь-який час дня, щоб мити і мити речі. Здавалося б, цікавим рішенням. Але крім цього, Олена Петровна також є прихильником ручного миття, адже машина «подає енергію». І тепер вона стоїть з сумкою брудних речей і собаки постільної білизни (навіть, собаки потребують чистоти теж) над нашим санвузлом. У мене є діти плавати.

р.

Пелеса Мати-в-праві не подбала, що це не дуже гігієнічна, адже собаки, за нею, вона має побутову, здорову. Не подбає про те, скільки додаткових витрат наша родина мала через круглий водонагрівач. “Чи мій син зажадає гроші, щоб мати мити?” Ні, я розумію, але ситуація сталася до екстремальних. У перший рік вони вийшли буквально щодня. Ксенія використовується для проведення годин у ванній кімнаті, що йде на іншу дату. І з тих, хто любив об'єднатися, всі ці години я мав заважати маму. Я зазвичай гостинний. Але для кожного дня, навіть не вистачає енергії.



Тоді мій чоловік і я сказав, що для того, щоб вирішити цю проблему, ми будемо спонсорувати покупку власного водонагрівача. Зібрали гроші, і чоловік дав йому Олену Петровну. Не було купівля обігрівача. замість того, щоб мати-в-одному купили свою улюблену дочку нові золоті сережки. Ксенія була гострою, і я був шокований. Продовжують мити з нами. З якоїсь причини, протягом декількох годин вони мали гарячу воду, вони ніколи не встигли душу. Я не знаю, що робити все більше. Не лікуйте його, ви? Ви не будете розраховувати, після того, як всі, родичі. І, подякувати доброті, вони не приїхали під час сезону.

р.

Але ми не можемо жити, як це ще більше, тому цей час ми вирішили самостійно контролювати теплоносій в будинку матері-в-завтра. Отримавши згоду Олени Петровни, ми сплачуємо за її покупку та монтаж. Але нічого не змінилося.

На день гасіння вона повернулася до нас. Німецьке питання в очах знаходився відповідь: «Чому я отримую гроші на це?» Він витрачає стільки часу, скільки ми робимо в день. Проходячи мене, мій мати-в-право кинувся в ванну кімнату, але потім я не можу протистояти. Я запитав, чому ми повинні платити за електроенергію. «Це не безкоштовна ванна. Починайте платити або залишити, я сказав, поєднуючи мій мати-в-право і стоячи перед входом у ванній.

«Що варто платити гроші в будинок сина?» Це не божевільна! Олена Петровна відштовхнула мене і заблокувала себе у ванній кімнаті. Я закрила мами-на-правила на спасіння і заблокувала воду в будинку. Я не шкода. Я послухаю музику зараз. Половина години пізніше, чоловік повернувся і відкрив двері. Олена Петровна виграла кричу, що її нога не буде тут. Ви не сказали!

р.

Я не шкодую про те, що я зробив. Я запитав багато? Хочу жити в миру. І на щастя, останні два тижні були саме те, що.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное