Я не розумію, як хтось може залишити його, це в той момент мій чоловік увійшов в приміщення.

Великі сім'ї світу, як відомо, отримують різні переваги. Наприклад, це може бути безкоштовне ліки, призначене лікарем. Щорічна медична експертиза та безкоштовна поїздка за певними режимами транспорту. І пенсійний фонд Для жінок віком 60 років і включає додаткові кошти. Три дітей не дуже багато. Навіть так, держава повинна допомогти своїм громадянам.

850218 р.

Звичайно, багато зрозуміло помітити, що це не причина мати велику кількість спадкоємців, якщо сама спадщина не є фактично. Всім відомо, що для певних категорій населення не потрібно йти на роботу, але сидіти вдома з рядком дітей. Ця проблема, наприклад, зіткнулася з Сполученими Штатами Америки, яка забезпечує відмінну фінансову подушку для великих сімей. На жаль, деякі сім'ї не відчувають себе, як працюють на всіх. Чому? Стан сплачує за все. Як кажуть, від екстремальних до екстремальних.

Коли я був 15-річною, я думав, що я познайомлюся з моїм брифом на 19 років. Тексти пісень, а це означає: Тоді він і я буду одружений і мати великий, великий весілля. А потім я збираюся мати десятки дітей, і ми все будемо жити з їх рідним батьком в величезному будинку, який виглядає більше, як замок. Ми повинні мати рівні числа хлопчиків і дівчат. Сини будуть міцними і дочками красивими. Це спосіб це. Як я був як дитина...

Коли я вперше увійшов до стін материнської лікарні, я був 33 роки. І це був мій другий шлюб. Так, життя не завжди йде за планом. І коли ви вважаєте досвідом своїх друзів і знайомих, майже ніколи не говорите. Я був дуже нервовим. Я хотів все, щоб йти якомога швидше і безпечно. Я мав дві причини цього. Перший, вік. Я почув багато оповідань жінок, які народжують героїв у 50-ті роки, і нічого. І про європейців говорять, що всі вони відроджують пізно.



Це право, але ваша сорочка ближче до вашого тіла. І виникає збудливість від глибин живота, що надходить по всьому тілу. Він був страшним, некомфортним. Я хотів піти кудись. Друга і найважливіша причина, що я вагітна до. Але вона переривалася передчасно. Три місяці. Лікарі сказали, що це може статися через стрес, деякі схильності, слабкість тіла, причини були море. Але трагедія на мене особисто.

Я був одружений за цей час. Після того, як мій зв'язок з моїм екс-людом почав псуватися щодня. Я не здивився, ми зламали ще два місяці. Ми просто стали дивними. Не ворогів, ні. Немає негативності. Це так само, як і є туман між нами. Але від нього не було бажання. Ми відокремили в різних напрямках. Я не хочу думати про нові відносини. Головна, робота і кішка були всі мої інтереси в житті.

Габаритний зображення

Я не знаю, як це сталося. Один, молодший, з холодним поглядом, постійно жартував на мене, що я був, отже, старик. Ірда, холодна жінка. І другий, старший, здається, її назва була надія, постійно захоплюючи мене і розповідаючи мені не хвилюватися. Що я буду дрібним. І я виглядав так само, материнсько.

Ми не робили УЗД, щоб дізнатися секс дитини. Не сталося. Якщо я зробив, я напевно відмовився. Я не знаю чому. Сама полога здавна приймала. Я був сподіватися, що я буду народжувати сильний чоловік, бо мій шлунок був дуже об'ємним, якщо не величезний. Мій чоловік навіть жартував, що якщо мій син пішов до мене, він буде більш високий у школі. Мій чоловік не дуже високий, але він ніколи не турбує його. Я завжди сподобалося, щоб зробити задоволення від себе.

І так, після найважчих скорочень, після того, як всі болі і страждання, що я страждав, я нарешті дав народження. Я сказав, що я мав близнюки! Два милих грудей, які я хотів тримати близько до мене і ніколи не ходити. Найкрасивіші дівчата в світі! Я відчув, як я був в сім'ї небо. Нарешті, мої дорогоцінні діти. Я хотів би, якось випадають з свідомості від втрати міцності і крові, але через силу я залишився в розумі і притискав дітей до мене.

78679.

Але ще одна важлива подія стала нам трохи пізніше, через кілька годин, коли я відновив трохи і відновив. Надія, моя улюблена домогосподарка, прийшла до мене і повідомила, що в найближчому підопічній какоку були покинути її дитину. Він ще невеликий, але він потребує їжі. Я просто мав багато молока. Чи можу я поділитися? Що питання, звичайно, я можу! Як можна відмовитися від такого запиту?

Ця новина шокувала мене. В день я подарував двом дітям. Це така радість! Тим не менш, жінка в околицях закинув свою дитину. Як можна навіть зателефонувати її людині? Коли вони привели, що хлопчик в мій номер, чоловік був там. І я впевнений, що він відчував його. Він бачив, як шкода я був для цього маленького хлопчика. Він тепер жартує, що він просто хотів хлопчика, тому він вирішив зробити задоволення, поки він мав можливість. Але я знаю, що відчував подібні емоції до мене. Ось чому ми разом.

р.

Пенсій для трьох дітей Ми подивилися один одному і знаємо, що ми будемо йти додому п'ять. Як ще? Поставляючи трохи чоловіка до своєї долі? А що станеться від нього, що виросте з нього, якщо всі його діти проходять без батьків, оточених кимось невідомимим? Я пам'ятаю чоловіка, який шукає нас з м'яким поглядом. І я дивився в очі, відчуваю себе маленькою дитиною і не кажучи вже про слово. «Час, любов, ми залишаємо його, ви не розуміли?» були кращими словами, що я коли-небудь чув. І за це, я дуже вдячний.

Але в кожній бочку меду є ложка тарі. І це була моя друга середина, молодша. Як я був виписаний з моїми дітьми, всі так щасливі і сяючі, вона попросила мені питання, що вона не була готова. «Чи ви думаєте, що пансіонат для трьох дітей допоможе?» Так, вона просто переїхала. Я бажав потішити її, що вона була просто невдоволення життя, зла фольга. Що тридцять пенсій? Що таке? Але я не зробив.

Р.

Тепер мені здається, що це не посередині на всіх, але природно два елементи, які з якихось причин зустрілися мене на шляху. Я, і яскравий, дав мені коханий син. І другий був сердитися і ревнощі, тільки зіпсувавши настрій, так як якщо намагатися псувати мене. Я не знаю, чому я заслуговую цю увагу, але я пишаюся тим, що цей час добре завоював. Надія завоював цей час. Наша сім'я є основним доказом цього!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное