Подруга добровільно влаштувала своє особисте життя і запровадив мене до чоловіка, але з першої дати я побігся з моїми підборами.

З усіма сучасними можливостями пошуку mate, такими як додатки для знайомств, різні сайти і просто зустрічі на вулиці, молоді люди все ще іноді висять і не знають. Що запитати, коли ви познайомитеся Ваш потенційний партнер. У минулому люди не мали багато інтересів. Вони слухали ту ж музику і дивилися однакові фільми. Застосовується для полегшення. Зараз, коли коло інтересів просто величезний, це стала серйозною перешкодою для розвитку настійних відносин.

167040

З розвитком інтернету світ став більш компактним. І в той же час він заглибився. З'явилися нові хобі, підкультури, погляди на життя. І, цікаво, ця проблема також не пройшла старшого покоління. У минулому дорослі знають, що вони потрібні і очікувані від свого партнера. З тих пір кожен жив відносно того ж. І зараз ми повинні уважно дивитися на "це очі навпаки". Що на їх розумі?

Як часто ви переглядаєте старі, паперові фото вашого дитинства? Я був період, як це. Я шукав у своїх батьків, дядько, тітка, поїздки в море та інші незабутні події. І я завжди був захоплений одним фактом. Наскільки люди дивилися назад. Ось моя мати. Я в моїх 50-х, і я шукаю її, коли вона була про той же вік. Важко назвати нас однолітками,

Звичайно, є логічне пояснення для цього. Мої батьки жили в невеликому селищі і працювали важко, щоб говорити. І проживав все життя в місті, сидячи в затишній офісі, працюючи бухгалтером. Крім того, я спробував не перестаратися, слідувати і продовжувати стежити за собою. Гімнастичний зал, косметичні процедури, йога. І, ви знаєте, він носить плоди. Ви можете побачити її з голим оком.

Ваше ставлення до життя, ймовірно, має свою вагу. Згадуємо, що ми звикли не викинути продукти харчування та речі, поки вони не зношували? Тепер це нормально змінити гардероб майже раз на рік. Більшість речей, які навіть не встигли мити, викинути просто, тому що це з моди. Звісно, це життєздатність кинути щось дороге і якісне, але в основному до полігону. Ось як працює світ.

1 999 р.

Мій шлюб був зруйнований, тому мій наступний шлюб закінчився в пельмені. Мама і Дад жив разом до кінця. Природно, вони мали кварелі. Він навіть потрапив до того, що мій батько пішов жити з другом протягом декількох тижнів. Це була така напружена ситуація в одній точці. Але вони завжди конденсовані, знайшли загальний грунт, і все повернулися до нормального. Але я одружився тричі, і кожен раз я взяв участь, я дивився, як мало сучасних сімей, необхідних для розбиття.

Перший раз, в юності, причина була банальною скарбницею. Я отримую. Ніщо нове, ситуація знайома з багатьма. Другий шлюб зламав гроші. Ми не можемо тримати один одному. І якщо я хотів би, я не був готовий чекати від ділових поїздок і варити борщ самостійно. У той час у нас вже була дитина, але наш форгер все ще не міг ловити «маммот». Третій шлюб пішов 5 років тому. Він був схожим на глухий небо. Ініціатор був чоловіком, який віддавав свою колегу і довгому знайомству мені.



З тих пір я більше не залежав від чоловіків. Це набагато цікавіше для мене. Мій син одружився довго і відчуває себе чудово. Ми поговоримо по телефону іноді, тому я не відчуваю себе самотніми або покинутими. На додаток до роботи, у мене є багато різних хобі: подорожі, танці, кінотеатр. Тексти пісень, а це означає: Повірити мене, якщо ви спинилися, де ви відчуваєте добре, ви не хочете думати про відносини. І для чого?

А потім один день мій друг волонтер, щоб знайти мене нового чоловіка. І не тільки хто, але людина снів. Все з ним: худий, з благородним сірим волоссям, високий, добре заробляється без шкідливих звичок, а крім всіх молодших, ніж мені на три роки. Відовер. Добре, що я доглядаю? Але мій друг не зупинився. Він каже. У вас є великий матч, тому я бачу вас як пара.

Габаритний зображення

Єдина проблема, я думав, була його залежність до життя країни і активного спорту. Він мав великий двоповерховий будинок, набагато більше, ніж мій двоповерховий центр. Він також любить лижі, ковзани, футбол. В цілому чоловічий спорт. Що, насправді, я не був дуже спокуслений, але також не згубився. Він має власні хобі, і це чудово. Не можна зануритися в це. Я крихкий, ви знаєте.

Один спосіб або інший, після того, як розмішувати вуха з її історіями, мій друг засудив мене, щоб зустріти цей таємничий незнайомець імені Геннадія. У той час я все запланував, тому він взяв мене пару тижнів, щоб приготувати себе морально. Я повинен підірвати річні звіти, відокремивши деякі інші речі. Я не хочу жертвувати мої хобі, так що так так, це був час. Хто піклується, хоча? Чоловік може почекати такого випадку.

Наша зустріч відбулася в невеликому та затишному ресторані. Не думаю, що я не один з тих, хто вимагає постійного суддування і віддачі від партнера. Він був, хто наполягав, крім того, я сказав, що я буду платити свою частку, і що не повинно бути заперечень на його складі. Справжня домовленість, тому вечори обіцяли нам відмінне спілкування двох зрілих, зроблених людей.



Коли приніс нам другий, я вже відчував повністю на плиті. Я люблю людей, які знають, як балансувати в діалогі, з одного боку, не будучи занадто урочистим, але не перейде на відверту сковороду. Ви можете зробити жарти, де ви хочете. І іноді ви можете тримати тихий. Геннади знала все це, і він відчував інтерес до свого життя, у своїй людині. І я відповідав таким же чином: Я чесно говорив про мій минулий, намагаючись отримати навколо гострих кутів, але не розплавляючи нічого.

В кінці вечора я, щасливий і веселий, відверто попросив мого супутника, як він бачив своє об'єднання з жінкою, яка йому сподобалося. І відповів він, досить чесно і відкрито. З тих пір він має невелику ферму поза містом, має тварин і овочевий сад, його дні з коханою жінкою повинні бути дуже зайнятими. З ранку. Потім господиня. Догляд за тваринами та майбутніми культурами. Повільно, без загартування. Але до обіду. Після того, як коротка перерва і продовжуємо працювати – все, як наші предки. Вони не бояться роботи і жили за сто років.



Ви знаєте, я повинен бути поганою акторкою. З другої дати новогопов'язу навіть змінив його обличчя, коли він бачив свою реакцію. Я не чекав, я зізнався. Людина з грошима, одягнена зі смаком, і хоче стати серфом? Це скручування. Я назвав себе таксі, після 15 хвилин говорити про нічого. Ось як шокував я. На наступний день мій друг дізнався про себе багато, ліктя в jest, але тільки з тієї причини, що я вже відновився від удару.

Жінки, мої поради. Зйомка очей і про що-небудь з чоловіком в ресторані хороша. Але не забудьте чому все це необхідно. Нехай ваш партнер знає, що ви очікуєте від нього. Як ви, і ваш дорогоцінний час не буде Це дуже важливо ці дні, повірте мене.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное