Коли я хочу дійсно смачний сир, я готую його самостійно, ви не можете купити його в магазині.

Я варив домашній сир в духовці, коли є домашній молоко і моя дочка і бабуся говорять про траулери, сир з сметаною і зеленню або з медом, ягодами і фруктами. Тим не менш, тепер ми готуємо сир в духовці, можна сказати, на свята, так як Катя, з якого ми купуємо відмінне молоко, почали приходити на ринок набагато рідше.

Домашній сир в духовці

До. сирний сир Вони варять один раз на тиждень протягом двох або трьох днів. Звісно, в духовці немає дивного сиру, нагрівається. Але в звичайному газі або електричному смаженні виходить м'який і ніжний, дуже смачний.

Ви можете зробити це теж. Спочатку це може здатися занадто неприємно. Тексти пісень, а це означає: Будь ласка, повірте мені, це з'являється: один раз або два рази ви будете хвилюватися, тренуйте свою око, руку і почуття часу, а потім все піде як вершкове масло (кілька, сир). Пам'ятайте: головне не перегрівати кисле молоко. Але «підігрів» не стане корисним продуктом.



Якщо домашнє молоко було знежирене, все-таки теплим, то його необхідно остудити протягом декількох годин. Коли крем піднімається вгору, кладемо банку молока на добу або два (в спеку молоко сметаною швидше) в теплому місці, щоб молоко досить кисло-кисневе.

Як дізнатися? Дивитися уважно: між шаром сметани і кефіру з'явився тонкий шар клею, а при прокручуванні банки кефір рухається більш повільно, ніж баночка в руці? Так приготувати домашній сир в духовці.

Як приготувати домашній сир

Ви можете взяти сметану, або ви не можете зняти його. Але якщо вам подобається сир зі сметаною, то знімати його в окремому посуді і зберігати його в холодильнику. Якщо баночка під пластиковою кришкою, видаліть її і покрийте настоєм. Покласти йогурт в холодну духовку. Нагріваємо молоком. Початкова температура 80°C.

Тепер тримати очей (не вухо!) прямо. Коли ви помітили поздовжні смужки на кефірі через стакан бані, злегка поглиблюється в згустку, яка починає формувати, а газові бульбашки починають підніматися вгору, знизити температуру до 60 ° С. Як тільки згортання згортають близько половини розмірів банки нижче відокремлюють від сироватки, відключають духовку.



Нехай банки з сиром охолоджують в духовці відключають до такої теплоти, коли його не дуже спекотно тримати через кухонний рушник. Оптимальна температура нагріву йогурту в банку становить близько 50 ° С. Це з ним, що ніжний, досить щільний і соковитий сир виходить в шари, а не сухі крихти.

Спочатку варто відзначити, скільки часу займає для кожного етапу формування сиру, а саме в духовці. Таким чином поступово розвивається відчуття, що говорить вам, коли це час, щоб знизити температуру, відключати піч, вийняти канву, процідити його вміст. На глибокій сковороді або мисці покласти значок, вишиванку з великим серветкою тонкої лляної або чотириколеної марлі, і кинути ще теплий сир. Коли видно сироватки, залийте її в окрему страву. А сир повинен бути вичавлений, знімаючи залишки сироватки з нього. Якщо ви не робите це, ви ризикуєте отримати кислий продукт.

Сир для дому: порція

Отже, загортаємо люмп сиру в «подушці» з серветки, в якій він ще перебуває в животі, накрийте отриману вузлик з чистою пластиною, і покладіть на неї бубі - підійде баночка. І всю цю піраміду: горщик / чаша, животик, вузлик з сиром, тарілкою і пригніченням - поставте її в холод. У холодильнику або в прохолодному місці.

Дуже зручно готувати ввечері. Так це займе ніч, щоб зробити пресування. Ви добре спати. А вранці ви будете прокинутися, отримайте прохолодну вівсяницю з-під домашньої «преси», поставте сир на блюдо, вдихаючи його апетитний вершковий запах і, звичайно, ви смакуєте його з задоволенням - смачно!



З трьох літрів молока отримують 500-700 грам сиру. Ви скажете багато настоювання, часу, відходів? Добре, для тих, хто має корови та інше тваринництво, відходи не проблема. Сироватка не відходиться на всіх. Це краще води для тесту для пельменів, млинців, тортів. Чи може бути велика підстава для окрошки.

Половина літра сироватки становить 20-50% щоденної вимоги нашого організму в вітамінах В, кальцій, магнію, калію і тільки 100 кілограмалорій. Добре пити всіх, крім тих, хто має непереносимість лактози, хворобу кишечника або жовчного міхура при загостренні. І це добре для шкіри обличчя. Що таке відходи?



А ваш м'який, соковитий, ніжний, смачний сир добре поєднується з бананами, ягодами, сухофруктами, медом ... Свіжі зелені. Мм-хмм! Я просто хочу, щоб гаманець... Тоді ви сказали мені, як працює ваш сир в духовці, окай? А можна поділитися своїм рецептом. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное