Через раптову новину я вирішив повернути з бізнес-поїзди на ранній день, я нічого не скажу, але це було помилкою.

Народні анекдоти часто говорять ситуації, в яких чоловік повертається з робочої поїздки і бачить в домашніх умовах ... все. Але життя багатше жартами. І в той час як дружина на бізнесіВишуканий чоловік також знаходить заходи до їх лиття. Не завжди, звичайно, але буває. Як бути в такій ситуації, що робити? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

р.

Нерідко після таких інцидентів, жінок, без мислення, приводять своїх вірних до вулиці з речами. Хтось, хоче зрозуміти свої почуття, звертається до інших людей за допомогою. Друзі, родичі, психологи. І вони можуть навіть відчувати себе краще. З холодною головою є запорукою успіху. І наш читач зробив свою справу. І, скажемо, вона ще щаслива з тим, що вона зробила. Покажіть мені, що це було схоже.

Мій чоловік і я є 5 років окремо і я старше. Я 35, ми живемо разом 8 років. Хоча, щоб визнати, що ми переїхали лише через місяць після зустрічі. Я не знаю, як це сталося, але це правда. В цілому, ми ніколи не були в конфлікті. Були невеликі внутрішні квадроцикли, але ті, хто їх не має, це нормально. У мене є кілька років тому, що я шукав боротьби себе. Я не знаю чому. Але це

Чоловік працює на комп'ютері, має невелику кімнату для цього випадку, так звану «робочу кімнату». У нас є трикімнатні апартаменти, тому він дуже добре підходить: для кожного достатньо місця. Крім того, ми не змогли мати дітей, тому простір - автомобіль. Моя робота є більш динамічною, тому я подобаю людину, яка йде додому від роботи і має ароматну вечерю. Для деяких, це поділ обов'язків неприпустимо, але ми задоволені.



Недавно, мені довелося переїхати в інше місто для роботи. Це нормально, нічого нового. Я, в той час як був час, приготував невеликий запас їжі, оскільки Юра може просто не помітити прохід часу і не їсти весь день. А потім будь-ласка, будь-ласка, будь-ласка, або їсти консервовану їжу самостійно. Для мене це не ледачий варити, але він піклується про себе останнього. Так я зварився і зліва. Поїздка запланована на чотири дні.

Я вже відчував себе, але я вирішив, що це всі несправності продукції з супермаркету або що-небудь, іноді не дитина. Але на поїзді я відчував себе дійсно погано. Прибуття в пункт призначення і маючи справу з бізнесом на добу, я вже в вечірній сидінь в номері і перегляд відео з інтернету. І про неплановану вагітність. Про це говорять жінки. Але нудота, запаморочення...



На наступний день я купив тест для нічого, щоб зробити. Що таке диво, щоб бути позитивним! Спочатку я не знаю, що я бачив. Я був так скручений, що мій мозок відмовився відволікатися від будь-яких інших, ніж фізичних відчуттів. Але після пари годин вона була над, і я почав її отримати. Я гона бути мамою. Я, нарешті, божевільна мама! Я хотів би поділитися новинами зі світом, але я вирішив почекати і розповісти чоловіка у людини.

З Я все ще не відчуваю себе дуже добре, і я хотів швидко розповісти Юру хорошу новину, я швидко виконав всі мої бізнеси і взяв квиток назад за власними витратами. Чотириденна поїздка перетворилася в триденний тур. Все правильно, я буду відпочивати вдома.

Я хотів здивувати чоловіка, щоб я не знав, що я прийшов. Як виявилося, рішення не було кращим. Як я підійшов до будинку, я бачив, що його автомобіль був у дворі, тому Юра була обов'язково вдома. Я пішов до підлоги і поклав ключ у двері. На моєму дверцятому, я зустрівся з гострим запахом жіночого парфуму і парою черевиків. Незабаром в світлому неглизі з'явився і власник взуття, з очима люблять два каструлі.

Р

Щось в моїй голові натискається, а замість того, щоб кинути великий скандал, я посміхався і сказав, що я повинен зробити неправильну квартиру. Вона говорила про те, що мій чоловік може почути мене. Невідомий гість не відповідав, але я знав її. Попри те, що я залишила квартиру і пішов до мого улюбленого кафе. Вона замовляє обід, гакнув ноутбук до Wi-Fi і дивився на годину. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю нічого. Всі

Коли, згідно з моїми підрахунками, вже можна було повернутися додому, я оплачується і пішов, щоб порадувати дружину з новинами. Зустрінемо мене самостійно. Не було запаху парфуму. Юра попросила мене пробачити його, побачивши мене. Він був першим, через додаток знайомства. Що він був самотнім і гірким, але він не хотів би його визнати. Я не хочу зробити сцену, і я не маю сил, щоб це зробити.



Я попросив чоловіка дуже уважно послухати. І близько половини години розповів йому про свої почуття в тихому, ледь чутний голос. Немає проповідуючого або шуму. Так що на мій погляд. Я не шукав його. І тоді, коли я закінчився, я знайшов моє обличчя вологим і червоним, і я навіть не відчуваю, як я порося весь цей час. Без заспокійливих і ламентуючих, сльози просто пливуть самі. Юрій відповів, що він зрозумів все і був дуже шкода.

На наступний день я сказав, що ми будемо батькам. Цей шокуючий новин зробив чоловіка крі. Він попросив мене пробачити його знову, але я не був сумним. Повернулася сторінка. Розпочався новий віх в наших відносинах. Я все ще в положенні. Але тепер я думаю, що удар як тріфле. Я впевнений у собі чоловіка.

р.

Він допомагає мені все, працює ще більше, ніж раніше. Я пішов на материнство. І, ви знаєте, що нічого хорошого не сталося. Але тепер я знаю, що я і дитина буде приділятися увагу і турботою. Чи не важливо, ніж якийсь день? Я думаю так. Детальніше Багато жінок, ймовірно, не погоджуються з мною. Але це не моя проблема. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Що таке, як ми займаємо 99.9 відсотків часу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное