Скажіть цю молитву з чистим серцем і хорошими намірами, ви побачите її вплив на ваших дітей.

На момент появи дитини на білому світлі лікарі зрізають пуповинний шнур, який з'єднав його матері. Але невидимий зв'язок, який виник між двома родичами, ніхто і нічого не може зламати. Тому мама навіть на відстані відчувається, коли її дитина перебуває в неприємності. Починає молитися і просити святих за допомогою, адже слова матері особливо ефективні, коли вони зібрані разом з молитвою, що повторюється багаторазово і регулярно. У складних випадках жінки звертаються за захист Божої Матері, і вони завжди допомогли ефективному молитві Матрони для дітей.



Редакція "Сайт" Повідомляємо, як запитати про захист вашої дитини.

Молитва повинна постійно читати, не тільки в періоди, коли нещастя приходить до будинку. Доброго дня!

Молитва Матрона, Пресвята Богородиця Матрона, я запитаю вас з чистого сердечко, і я наповнить вас, щоб звернутися до Господа з молитвою, попросити Царя Небесу для міцного здоров'я для моєї дитини, щоб він міг позбавити його від бодильських недуг і торрентів душі і захистити дитину від серйозних захворювань. Я звертаюся до вас, Мати, стати моїм домовником, попросити Господа за щастя і благополуччя для моєї потомства.



Покажіть, мудру Матрону, приховавшись до улюбленої дитини і пробачте його всі переїзди, які мимоволі зобов'язані, прями дитину до правого шляху і променя за його загоєння. Я довіряю вас, Святий Матрона, найбільший інтерцектор і наставник батьків, на вас я кладаю всі мої материнські надії! Амен!



У храмі св. Матрони слід прогадати ікону сліпого Великого мученика. Перед її зображенням потрібно збивати і покласти три запалені свічки. Молитва для дітей Божого. Після читання тексту ви можете повторити запит простими словами і попросити поступку дітям. Крім того, ми радимо надати медичну замітку і замовити молитву для добробуту дітей.



Молитва до Пресвятої Богородиці для покрови Пресвятої Богородиці, Пресвятої Богородиці, Пресвятої Богородиці, прийміть під Вашим покривом своїх дітей, дочок і синів. Всі немовляти хрещення і без назви, у вомбі матері, які є. Покрийте дітей з родом матері, навчіть їх страхувати гріх і відповісти перед Господом. Нехай вони не розгубляться своїх батьків або вирушають з команд Божого. Порадуйте своє серце для спалювання ваших дітей. Я довіряю їх своїм допитом, для вас є потужним захисником. Мати Божої Матері, покажіть своїх дітей божественним обличчям. Зцілувати свої боділі та психічні рани, викликані гріхами. Я довіряю долі своїх дітей до Ісуса Христа, нашого Господа, Сина Божого і допитителя чоловіка! Амен!



Люди не повинні втратити віру в силу і силу материнської любові і завжди повинні пам'ятати вплив на життя безтурботних слів, що говорять матір'ю. Після того, як тільки одна фраза витерла родинним членом під час неконтрольованої стрибки емоцій може залишити відбитк на майбутній долі сина або дочки. Слово матері може дати людині шанс зберегти душу і зацікавити тіло.



Паранти іноді вірять, що їх обов'язки до дитини включають годування, одяг, відправлення для навчання, а потім допомагають фінансово, тобто, як вони зараз говорять, покласти на ноги. Але ви не можете платити дітям з грошима: найголовніше, що діти потребують любові і догляду, тому вам потрібно думати про духовну складову життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное