Я знаю від мого голосу, що ситуація була критичною.

Яка жінка згодні дати гроші? Хто має глибоку повагу йому. На жаль, не дивно, дуже мало статистично. Справа в тому, що часто розлучення асоціюються з грайданами, скаргами і нерозчинними проблемами. Що логічно, інакше вони просто не будуть існувати. Так, і це гріх, щоб приховати, сучасні жінки в принципі розглянути фінансування чоловічого сексу матерію сором'язливою і неприродною.



В житті є різні ситуації. Не можна прогнозувати, що буде завтра. Так вимовляючи когось ззовні не дуже руйнувати. Відчувна жінка і дружина колись була родиною. Інші народні сім'ї відомі темним. Ви завжди повинні знати всі деталі і тільки потім зробити будь-які висновки.

Для мене звичайна країна дівчина, весілля була дитинства мрія. Так, коли мій майбутній чоловік отримав на одному коліні і подав мені кільце, я відразу сказав так. Немає турбот. Чи знаєте ви, скільки часу все село говорить про це? Перед тим, як Віталійк привітав до міста, не розповідаючи нікому, знайшов ювелірний магазин, давав, напевно, деякі його саляни здивувати мене і досягати. Я ніколи не буде нудним або забутим.



П'яти я любив його. Дійсно. Що таке наївне, чисте любов, яке ви любите тільки один раз. І він, Я знаю, любив мене. У місті було багато розмов і спроб переїхати з нашого села до міста, отримати хорошу роботу і мати багато дітей. Але життя не казка. Щоб переїхати кудись, потрібно гроші. Ми з радістю допоможемо. Не багаті друзі або знайомства. А наші батьки, навіть якщо вони мали право, ще й проти нашого руху. Так що мрія не була вірною.

Тим не менш, Віталій ще не сидить, але наполегливо працював. Так в кілька років ми повернулися на ноги, купили хороший будинок, почали розселення. Я припинив мислення про переміщення, чому? Якщо ви думаєте про це. Крім того, ми скоро мали поповнення. Дочка Наталі. І чим ще потрібна дитина, якщо не свіже повітря, природна їжа і батьківська допомога? Мій чоловік був навіть даний просування в той час, щоб ми були достатньо грошей на все. Це, ймовірно, буде важко в місті.

Як ми проживали. Моя дочка була виростаю, я працюю половину переходу на посаду, і мій чоловік пішов на завод. Часом часу ми поїхали в місто для культурної діяльності. Дитина повинна показати, що театр є, як інші люди живуть, шум міських вулиць. Ми не дуже дикими в селах, не думаємо про це. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. О, приїжджаємо, мріяв.



Так, коли Наташа перетворилася 16, мій чоловік раптом почав дивуватися. Я прийшов пізно, я був знебочений, іноді я можу кричати. Я боївся, він був зведений на роботу, але він боїться його визнати. Але він сказав мені все. Ще одна жінка. Довгий час назад. Це шість місяців. Якщо перед Віталом думав, що це не серйозне, то він змушений визнати, що все пройшло занадто далеко. Так що він не може стояти його і хоче подати для розлучення. Як мінімум це буде ярмарок.

А потім вона була як туман: деякі документи, документи, довга сумна розмова, і тут я поодинці з дочкою в нашому будинку. Ми не несемо жодних претензій до нашого будинку. Крім того, він платив алімонію, ще більше. А коли мама хворіла, я побував і купила дорогі ліки самостійно. І пішов він на інший. Не мій чоловік.

Я прогулявся як привид протягом шести місяців. Я втратив 15 фунтів, навіть Наташа попросила мене заспокоїти і дайте йти з ситуації. Але це було важко. А друг консультував мене, щоб знайти іншого чоловіка, але це була погана ідея. Хто? У нашому селі? Я не міг бачити очі наших сусідів або наших інших мешканців. Я знаю, що слово рота вже розповіли про те, як мій чоловік і мій молодий дочок покинули мене. Один. Вона ще любила його.



Ви хочете дізнатися, як я вийшов з цього життєздатного, пригнічений стан? ДТП допоміг. Ми приїхали до нас, який жив за кордоном протягом 5 років. Сильна, харизматична жінка. Коли вона почула про свою драму, вона просто сказала, що вона буде розмаїти мене кілька тисяч доларів, щоб піти за кордоном з нею працювати. Є багато роботи в області гасіння, тому навіть локальна мова не повинна вчитися. Я подумав, що це не може бути гірше. Я поговорила з дочкою, і вона підтримала мене. Мої батьки домовилися дивитися після Наталії, тому невелика плата - і тепер я літаю в іншу країну.

5 років тому в Італії. З тих пір я шукав багато речей з іншого кута. Я не мав ідеї, що життя може бути настільки різним. Також немає щітки, смачної їжі і свіжої продукції. Але інакше, це весь новий світ для мене. Я дізнався мову, почав заробляти гроші і зустрівся з новим чоловіком. Наташа виросла, тепер вона вже зробила пропозицію. Але вона не поспішає відповісти, хоча вона сказала мені в секреті, що вона просто рубається зараз, але вона на ходу, щоб дати позитивну відповідь.

Я вже відправив гроші на неї і її батьки. Але я нарешті отримав шанс подарувати свою дочку гарне весілля подарунок. Квартира в місті. Хороша квартира, не типова птахофабрика з пилоподібними килимами на підлозі. Я вірю, що моя дочка повинна залишити село на всіх витратах. Так як багато можливостей, як вона пропускає на безглуздих. Я люблю свою маленьку країну. Але в сучасному світі не виходить за межі цього.



Наташа розповів мені щось важливе для іншої доби. батько прийшов і попросив її запозичати гроші. Багато грошей. Він хворий. І тяжко хворий. Моя дочка, як мені, не забув її батько, хоча він траєктор. Я назвав його після того, і голос у телефоні не зробив мене щасливим. Він кашель і порубати. Так було зрозуміло, що це не брехня. Але з іншого боку, що я доглядаю?

Я сказав, що мій новий чоловік про ситуацію з моїм, і він консультував мене пробачити Віталія і допомогти йому за гроші. Тим не менш, гроші для європейців не так великі. Але я не знаю, що робити, щось підсвідомо тримати мене назад. Що це таке? Моя екс-людія, поруч з ним, завжди була хороша людина, і тепер, що він в критичній ситуації, я можу допомогти, якщо я був минулим. село.



Але тепер я не бачу ті ж самі обличчя щодня, я не зроблю однакову роботу, я різні. Тіллер і більш самопізні. Я не знаю чому. Передача грошей на мій рахунок не підніме руки. Ми побачимо, якщо в парі днів я зрозумів, що я невірно. Нехай це. Але далеко, п'яте смачну каву, шукаю на прекрасному березі моря, я не думаю про це. Я думаю, що тепер я нарешті дорослий.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное