Я вагітна і я заборона сина чоловіка від свого першого шлюбу жити в нашому будинку.

Багато людей знають, що діти Це часто проблема для нових відносин. Чоловіки, як жінки, не хочуть взяти на себе новий тягар відповідальності. Так, навіть на перших датах може бути відхилена від цієї причини. Це дуже поширена віра, що якщо ваш партнер має дітей, він ніколи не сподобається нікому. Все любов концентрується тільки на спадкоємцях. І все інше правда, не серйозне.

р.

Пелес, звичайно, нічого не більше, ніж фантастика. Просто голосовані думки незрілих людей. На жаль, ви також повинні мати можливість отримати разом з ними. Але якщо ви потрапили в ситуацію, де ваші діти заважають комусь, то що робити? На початку відносин це зрозуміло. Зайдіть їх, і це над. Якщо це було одночасно, як ви поясните партнера, що він неправильно? Як ви знаєте, що його слова боляче?

Після мого розлучення з першої дружини я був дуже хвилював. Любитель - це серйозне. Крім того, у нас є син. Я не описую причини занадто багато. Я просто сказати, що це точно не через кого-небудь обману. Більше подобається господарю. Вона знає, як знищити романтику. Я вирішив бути хорошою людиною, принаймні бути прикладом до сина. Так він намагався переконувати свою дружину, щоб залишатися друзями, і кожен місяць він чесно оплачував алімонію. З часу, я був зверху, тільки в разі.



Я не почав ніяких відносин з жінками в 2 роки. У той час як колишній хтось з'явився протягом шести місяців. Але нічого не вдалося витрачати час на дев'ять років сина, тому я був щасливим і не скаржався. І після того, як я зустрілася з хорошою жінкою, яка теж була цікава. Ми почали жити разом.

Я говорю, бо я був дитиною. Я не приховує інформацію про мій перший шлюб. Я навіть сказав Марина, що чудовий син у мене. Наскільки ми, незалежно від того. Одного разу вона навіть попросила мене вводити його до неї. І так я зробив: чотири з нас зустрічалися в кафе один день, і це було дуже приємно. Я не можу сказати, що це традиція, але Марина любила дитину. У той час вона не мала дітей.



На жаль, моя екс-дружина не в змозі розвивати відносини з новим хлопцем. Але з іншого боку, все було чудово з Марина. Тому не відходив час, після того, як рік життя разом я запропонував, що вона легітимізувала наші відносини. І уявіть, якщо вона погодила прямо. Я дуже молодий, я люблю дитину.

Через півроку Марина стала вагітною. А тепер я можу привітати батька за другий раз. Життя красива, здавалося б. Але не існує проблем, де ви не очікуєте їх. Я нещодавно отримав виклик від своєї дружини, з яким я згадую, що у нас є дуже хороший і надійний зв'язок. Вона повинна йти до сестри в місяць, щоб допомогти з чимось. Це інша країна і не в сусідстві. Мені потрібно провести цей час з сином.



Чи знаєте ви, що говорять про вагітних? Чи постійно змінюють настрій та настрій? Про те, як Марина відреагувала на новини. Не погоджується. Але потім вона відтає, це буде. Вона побачила сина, теж. Не варто бути проблемою. Але ні, це було різним. Як тільки почула про мій запит, це було схоже на демон. Вона вилікувала всі вогні. І мій, і мій, і мій син.

Не треба жити з нами, а не за пару днів. Не схожий на місяць або два. Це неприпустимо. До того ж, якщо я не слухаю її вказівку, вона розлучить мене до народження. І вона не дбає про це. Марина дійсно вважає, що це якийсь жіночий паст від ex, щоб отримати мене назад до неї. Ну, принаймні, вона не думаю, що я повернувся з нею.



Пели: Це ситуація. Я повинен залишити сина, щоб зробити таргани в голову дружини комфортно. І не думайте про це, я не залежав від нього. Ми живемо в одному з квартир. В іншому, моя перша дружина і син. У мене є власний бізнес, автомобіль. Марина працює теж, але нехай її не витрачає зарплату на сім'ю. Тож чому я повинен, як власник власного будинку, йти разом з гормонами? І щоб бути чесною, я не дуже впевнений, що гормони повинні полум'я.

Коли батьки слухали новини, вони запропонували допомогти. Прийміть їх вниз. Що таке, що я, як батько, не дозволяв бачити і жити, навіть якщо тільки коротко, з власним сином? Крім того, blackmail неприпустимо. Марина показує мені, що вона є майбутньою матір'ю і тільки вона вирішує, чи є її дитина батько або ні. Я теж не розумію, чому жінка повинна зіпсувати свою долю. Звісно, це принципи особистої поведінки.

І найголовніше, все було нормально до. Ні, ми не всі ходимо в руки: мене, мій син, моя дружина і моя екс-дружина. Ми не живемо в рожевому поні. Але Марина знала я вже одружений. Це життя, яке ви можете зробити. Але вона вирішила піти трохи божевільним. прямо зараз. Але я людина принципу. Хочу думати про те, щоб вийти з цієї ситуації, хоча б не втратили.



У будь-якому випадку, мій син буде жити, якщо він думає, що він не хоче. Я сподіваюся, що Марина буде спокійною. Поговоримо з матір'ю або друзями. Може бути, вони будуть налаштовані для правих думок. У той же час я буду стояти мій грунт. Я не маю нічого іншого. І побачила, коли почула новину. вона жінка! Уявіть, як я відчуваю себе зараз. Я повністю загадав.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное