Я не знаю, як бути, вона загнулася і почала запитати Божої Матері, щоб додати її розум.

У відносинах люди рано чи пізно показують всі особливості свого персонажа. І добре і погано. Тому дуже важко приховати свою природу. Закриті відключення можуть бути справжніми відступами. І готовий приїхати на допомогу всіх супутників по суті, почне перепрошувати свою другу половинку за непотрібні витрати, і робити її практично щодня. людська бідність Він проявляється дуже різними способами.



Тому багато досвідчених людей консультують молодих пар, щоб подивитися один одному довше перед початком реєстрації. Знайди один одному. Дуже важливо зрозуміти, що ваш майбутній партнер буде критичною ситуацією. Так, як кажуть вони, «в сороку і в радість». Але, на жаль, почуття не завжди дають нам можливість оцінити ситуацію. Саме тому багато розлучення відбуваються. Але ви не можете сказати своє серце.

Я не хочу розповісти вам про своє життя, особливо, оскільки немає сюжету. Я, що це просто. Але не менше п'ятнадцять років разом з чоловіком накопичилися деякі емоції. І вони не дуже красиві. Ймовірно кажучи, не погана ідея. Немає. Я не можу скаржатись на своє життя. Я знаю, що я повинен бути неправильним.



Я знаю, що це може відчувати дивний, але в 43 я просто нудний життя. Здавалося б, що я када з жиром: у мене є успішна дружина, діти. Я все ще досить себе, жити і радіти, але це не працює. Костя ще любить мене. Може бути ще більше, ніж я любив, коли я був молодий. Діти розумні, вони йдуть в школу. Я відіграю роль люблячої дружини і щасливої матері, але ви знаєте, наскільки важко це для мене, щоб бути єдиним і думати про майбутнє. Це настільки сірий і монотонний, що ви хочете, щоб засвоювати вовк.

Я почав жити самостійно рано і в 20 років вже жив у місті, перейшовши з рідного села. Сподівалось багато енергії, надії та плани. Але реальність тільки приглушена мені: безпорадна робота, крихітна оплата, відсутність правих знайомих, навіть моя квартира була якось проблематичним, з постійно мінливими гучними сусідами. В той час я жив уві сні, що все було про зміну для кращого. Але потім вона прийнята реальність. Я дивився і помітив Костянтина.



Пілінги Він був, щоб покласти його непристойно, ніколи не "ми типу". Короткий, тонкий, бальджування, хоча він був тільки 25 років в часі. У будь-якому випадку, він був. Але він любив мене з усім серцем і мав хороші перспективи життя. Так я просто вирішив піти з потоку. Ми одружилися, потім перша дитина народилася, і після нього... Костя завжди захистила мене як своїх особистих князів. Він лікував своїх дочок менше, ніж він зробив мене. Подвійні почуття. Але приємно почувати себе особливим.



Чи є щадники в ці дні? Звичайно є. Мій чоловік постійно радує своїх его з різними подарунками, привітами. Квіткові квіти. Якщо я відчував себе поганим, навіть за нічого, він може просто зняти день і провести день з мною. У нашому місті завжди є достатня кількість місць для відпочинку. Я дуже люблю цей час, ніж з Bones. Ви знаєте, коли людина знеболюється тільки своєю присутністю? Це варіант.

У мене був період, коли він взяв мене до свого офісу. Просто, щоб зробити мене веселіше. Я не маю нічого спільного. Але я змогла взаємодіяти з іншими людьми, вивчати локальні відносини, коротко, не втрачаючи рутин, скільки я міг. Через півроку я вирішив залишити. Це те, що мій Костя здавалося мені на фоні інших чоловіків ще більш нелюбовний. Він був відповідальним за них, і він був своєрідним смішним. Але не так багато, що я шукав чоловіка, не дивлячись на те, що деякі двадцять п'ять років високий бухгалтер, який пройшов.



Я колись половив себе мисленням, що я потрібла банальний кар'єр. Я навіть думав про це. Але потім я дивився і зрозумів, що навіть мій чоловік не гідний цього ставлення. Він хороший чоловік і допоміг мені багато. Це не проблема, що я ніколи не хотів любити його. Навіть незважаючи на те, що наші діти... Так цей варіант не підходить мені. Крім того, ризик занадто великий. Я впевнений, що речі не йдуть за планом, і кожен знайдеться. Що ми робимо?

Диворце? травень. Як оформити позов? «Константин, я залишаю сім’ю, я приймаю дітей, тому що всі ці роки я був незнайомим для мене. Я, і коли ми пішли на відпочинок разом. Всі ці часи. Тексти пісень, а це означає: І коли ви найняти мене просто для моїх змів. А коли ... Я знаю, що мені подобається зламаний запис. Я не можу уявити, чому я нещастя. Це не зрозуміло навіть з власних слів.



Пілінги І ще це. Я не знаю, що робити. Я просто жити, якщо я можу сказати так. Деякі жінки, ймовірно, розуміють мене. Деякі люди не можуть. Це зрозуміло, що не потрібно занадто міцних емоцій. Я, ймовірно, все-таки доведеться знати себе краще. Що я не прокинувся. Але зараз, моє життя в'язкі, без смаку желе. І вона простягається і простягається без кінця. На жаль, я не можу отримати з цього міксу. Я намагаюся дуже важко.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное