Виїзд сім’ї виявився льодовим гіркою до пекти за 50-річний чоловік, про такі наслідки він навіть не підозрював.

У свідомості сучасних людей міцно вкорінені в ідеї, що ідеальний Є тільки два дорослих, які добре заробляють. Діти необов'язково. Головне - фінансовий компонент. О, так, і господарські хори розподілені однаково до кожного чоловіка. Хоча кілька десятиліть тому чоловік вважається головою сім'ї, і жінка приурочила більшу частину свого часу на побутову допомогу і виховання дітей.

Ідеальна сім'я

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Особисте життя має бути поза участю інших. Однак, як показує практика, багато сімейних проблем минулого все ще не перешкоджають людям, які живуть зазвичай. Навіть з різним видом речей. Чому це відбувається і як боротися з ним? Чи не можна змінити? Він точно буде на одному рівні.

Чи складно вижити участь у віці від п'ятдесяти хвостиками? Уявіть, дійсно. Коли я був молодий, мій мама і тітки сказав мені, що я був так емоційним і любов'ю. Я не знаю, якщо я єдиний, хто так чуттєвий, або якщо я дав деякі дійсно міцні поради, що я не вірю в. Розлучення я пішов через 5 років тому все ще тримає мене від крісел. До цього

Довгий час тому, коли Dima і я ще молодий, я думав все не серйозне. Не існує планів для будь-якого іншого. Але судді за себе: навчаємо в одному університеті. Так ми працюємо плюс або мінус разом. Неважливо, що багато почуттів між людьми, просто неможливо перенести однакову людину цілодобово. Я не хотів би його, я спробував не потрапити до нього. Він попросив мене, щоб зрадити його через півроку.

р.

І закінчилося навчання, і, до мого сюрпризу Дмитро вирішив не піти на шлях збитого, але почати свій бізнес. Цей вибро-рішення прийняв мене погляд на нього з іншого кута. І так я нарешті сказав, що це до нього. Ми не мали великого весілля, але ми можемо зробити це. Так, ми не мали багато друзів, і вибачимо, щоб будь ласка, родичів, які ніхто не бачив раніше, не хочу.

Моя людина відкрила свій автомагазин і почала практикувати ліки. Професія дитячого логопеда тільки здається нудним. Це цікава робота, особливо коли ви можете бачити плоди своєї роботи у людини. Правильне вимова – важлива деталь життя людини. Усувається безліч комплексів і проблем, приймають слово для нього. Я мав багато рости. Я в даний час голова однієї з наших лікарень. Але це ще одна тема розмови...



Навігація У нас був син, який мав ускладнення здоров'я. Я не займався лікарями, які я не знав. Щоб допомогти йому, на жаль, було складно. Церебральна пальня - це захворювання, яке важко лікувати, і люди, які змогли допомогти правильно розраховувати на пальцях руки. Я теж робив те, що я кохав, і ми змогли дозволити собі взяти когось, хто допоможе сина зробити своє життя більш комфортним.

Ідеальна сім'я може стояти? Пройшов час. Не так добре. Багато наших друзів і знайомих можна сказати тільки про нас. Я думав, що ми були сильною родиною, і не побачили ніяких ознак або дзвіночок, які ми не були. Крім того, навіть вік не дозволяв мати будь-які інтриги. Ми подбали про здоров’я і фізичну освіту, тому мій чоловік і я був багато компліментів про зовнішній вигляд. Але внутрішній досвід і моральна складова...



Чим більш болючим був для мене, щоб дізнатися, що мій чоловік, Діма, почав обдурити на мене. Моє сусідство підказав на ньому один раз. І після розмови він зізнався себе. Вона була молода жінка, яка допомогла їй сина. Я не думав, що це буде так. І проживала з нами всього кілька місяців. Ще один спосіб або інший, три або чотири дні пізніше, чоловік сказав, що він був шкода, але він не міг це зробити більше. Він запакував деякі речі і пішов на інший. Далі розлучення, юристи, документи...

Як я сказав, що 5 років пройшли з тих пір. Я став роботом, який був як вдома, так і на роботі. Проксимус З мого чоловіка я отримав величезну алімію, яку я провів тільки на сина. Акаунти, одяг і продукти харчування були за мною, але підрахунку грошей було просто не цікаво. Чому? Я не знаю, чому я б зробити все на всіх. Депресія смоктати мене глибоко і глибоко. Я пам'ятав старі дні і попросив себе, як це сталося? Що зробив Дмітрі не в мене, що він знайшов в незнайомці?



Пели пішли в психолог. Не довга, пара місяців. Здавалося мені, що вона, як фахівець, поводиться дуже дивно. У наших сесіях ми проводимо щось. Я помітив все на колишньому і всієї чоловічої сім'ї. Але я не запитав про допомогу. Я просто хотів, щоб зрозуміти його. Я не зажадав другу. Тільки хороші поради від кваліфікованої особи. Вона була дуже веселою, тому спасибі.

Чому я сказав це? Я побачила недавнього часу. Він прийшов себе. Але я не відчинив двері, Я пішов до нього. Я не хочу, щоб мій син бачити мій батько. Особливо в цьому стані. Dimitri дійсно pissed. Його одяг показав, що він все ж робить фінансово. Але сірий, майже земляний обличчя і вимирає погляд сказав багато. Я запитав його, якщо він хворий. Не чому він прийшов або що його коханця було схоже. Питання про хворобу просто запросив себе.

Вимкнено я зробив. Сік. І він не залишив. Тепер Діма хоче бути з нами протягом декількох днів до проходження лікарні. Він, незалежно від мого рішення, дасть нам половину грошей. І половина цієї іншої жінки. Але тепер він дійсно потребує своєї сім'ї, справжньої сім'ї. Я не знаю, як я можу сказати ні. Він пішов, але перед тим, як залишити, я подумав. Що думають?

р.

П'ятниці ще не сказали сина. Але я думаю, що ми повинні. Ніч або завтра вранці. Немає часу. Чи можете ви сказати мені, якщо я б зробити право, якщо я прийняв запит на мій запит? Чи зашкодить мене через моє рішення? Все, що підібралося відразу, що голова просто розбиває. І я боїю я неправильно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное