У житті є одне незаперечне правило: один день, хтось, хто болить вас за допомогою.

На початку березня 2022 року JK Rowling відповідав на соцмережах про вторгнення Росії в Україну: «Це один з часів, що я хочу зробити магію». Найактуальніша потреба мільйонів українців та наших асоціацій.

Захист від ворогів

Пам'ятайте, Гаррі Поттер і його друзі були кращими в чарівному захисті від ворогів. Розгортання! і ворог миттєво розірвав. Неприємний! Протего! – і невидимий захист від ворогів оточує вас неприпустимою стіною. У казці...

Але в житті є правила, закони, які проявляються їх дія практично магічно. Одне з них є те, що один день, хто болить вас за допомогою.

Спогади від життя

Федот Семенович був заарештований у 1937 р. на відмову від загиблого селянського прізвища Харцизе. Він був Гетьманом червоної влади, зяло "кулакізований" земляків навіть в попередньо колгоспі. Так перемістили в просторе хата сім'ї, відправлене «до будівництва п'ятирічного плану». Після операції з декулактизації активіста за пару тижнів проходив гордо у новачків з грудей «кулак».

А потім, вип'явши петлю пальця, черевики і лляні сорочки, він кладе на зношений перевар на нижню білизну, або навіть на голе тіло, подивився на наступну сім'ю, яка найняла одну або дві праці під час сезону збору врожаю, і «розбірний». Повідомляємо, що він не отримав симпатії в с., а половина правди не може бути повідомлена.



І Федо Семенович просто велика честь в с. Твердий працівник. Що будувати будинок, який вітер, відмінно виконує люків, столярних і навіть коштовних робіт - все було на плечі. Він кладе такі плити, які зберігають тепло на добу. З навколишніх і віддалених сіл він був названий. Звісно, він зробив добре. Пазака налаштовує себе.Я кохаю там. І він пройшов на своїх навичках молодим хлопцям, які захопили його, як бджоли, збираючи нектар майстерності, мудрості, любов до рідної землі.

Більшість з батьків також знала багато – п'ять, розводять, ковані, збудовані. А Федо Семенович зробив перший динамо в с. - електроенергія з'явилася в його будинку. Зібрано радіо. Він навчає всіх, хто хоче...



Майбе Харциз був ревнистим майстрам і сильним майстером? травень. Однак в сім'ї було закріплено чергове пояснення про відмову чоловіка і батька до органів. Коли на початку 30-х років минулого століття колективізація сільського господарства набирає більше і більше обсягів, Федот Вінер сказав своїй дружині: Ви знаєте, дорогі, я відчуваю, що необхідно зануритися в колективному землеробстві, хоча я розумію, що нічого гідного колгоспів не вийде. Так само, як ніхто. Але влада згасить індивіда.

Проведення свого серця, Матриона Логвинна взяла молодого Сименталіста Ласка до колективної ферми, залишивши її маму Торба в домашніх умовах; в колгоспі було передано 15 найманців, а Федот Семенович. Навіть на фермі він мав два ручних застібки - Вірлі і Thunder. Протипоказання їх важкої долі в колективному землеробстві Федот дав своїх фаворитів до армійської кінноти, він придбав два простих коней для колективного господарства.



І Гарциз, швидше за все, вже уявляв свій піковий вихід на колісну коляску, намальовану Вірлом і грімом. Але буммер. Ось він, відхилений, і повідомив НКВД, що вони кажуть, що Вітер Федот є експедиційним супротивником органів влади, хоча він розшукав себе як колективний фермер.

Вони взяли його на ніч. Він провів шість місяців в тюрмі. А потім прийшов додому, також вночі. Збережіть відповідь "Я не знаю" на всі питання розслідування. Дослідник, до речі, показав Федот Семенович Харцизов Кошикй Так Він знав, чиї милосердя знайшов себе в тюрмі. І хтось, хто залишився невідомому розслідуванні, що він не міг бути ворогом, під час якого в'їзд колективного землеробства прийшло нагороди від республіканського ВДНГ кілька разів.



У слово, майже miraculously, Fedot Viter втечули табір. Незабаром голова одного з інститутів в обласному центрі, де вже кілька років раніше майстри виконали досить великий пентхаусний порядок, раджу йому залишити село для міста, перспективним для роботи. Він не збирається зробити контакт очей з будь-яким тут. Сім'я перейшла в обласний центр.

І в липні 1941 р. знову вночі, на дверях своїх склепах (будин був просто будувався) На дверцят... Іван, псевдонім Харциз: «Добрий здоров’я в будинку!» Прийміть його, люди подобаються. У селі міліція шукає мене. Я поставив багато людей за шкірою гарячого жиру ... Я боїю я мертвий. Збережіть мене, Fedot. Немає іншого, щоб допомогти ...



Що? Прихильник по всій війні. А не вдома - його дружини і зварювала дочку. За цей час Федот Семенович працював головним господарством у великій установі, оскільки його голова обіцяв. Упорядкований Harciz як stomp з наданням приміщення в дочірньому господарстві.

До речі, в одному з офісних приміщень, Viter влаштував склад зброї і виробів для місцевих гуррільських бригад. Я ризикував, але я не міг. І після війни Харзіз, десь якось п'яний добре, вирішив скоротити шлях і перекреслити залізничну трасу в неправильному місці. Але я потрапив на вантажний поїзд. Що відбувається.

Ви думаєте, що рано чи пізно зло буде переходити проти того, хто його заподіяв, і перерозподіл прийде в самий несподіваний варіант? Надіслати, будь ласка.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное