Коли я отримав додому, я мріяв про покупку власного будинку, але діти не задоволені моїми планами.

Як весело і приємно зрілі? Перш за все, перемоги. Невеликий і великий. Коли діти дізнаються щось невелике, але важливо, це невеликі перемоги. Коли вони знаходять хорошу роботу, починайте їх сім'ї, діляться своїми дітьми - це великі перемоги. Природно для батьків, щоб відчути гордість, коли їхні діти знаходяться на правому шляху.



Ще одне питання, що внесок повинен мати зробити життя своїх дітей? Наприклад, дитинство і молодь, звичайно, падають на плечі батьків. А потім, хто потребує допомоги поруч? Батьки зобов'язані допомогти дітям повернутися на ноги, навіть якщо вони вже відчувають більше і більше втомилися щодня. Чи повинні діти вивести всі свої енергії, щоб допомогти батькам, навіть якщо вони втрачають дорогоцінний час, щоб знайти себе в цьому житті?

Я вірю, що основне завдання батьків полягає в тому, щоб зробити своїх дітей на ногах. Не більше, не менше. Це включає в себе надання їм гідної освіти, виховання, відсутність будь-яких моральних травм і все інше. Але точка залишається такою ж: діти повинні стати нормальними людьми і гідними членами суспільства.

Коли я став вдовим, Вова і Ліза були всього за 15 років. Вже вік, коли гормони викрали і характер дитини занадто далеко від ідеального. Я вирощена жінка і я знаю, коли мама повинна бути в змозі відштовхуватися і коли милуватися. Але для зміцнення цього образу вам завжди потрібен батько. Без нього немає команди, тому діти відчувають слабкі і штовхають навіть важче.

(доб. 2)

Не мій коханий чоловік дуже складний у всіх відносинах: моральний, фізичний, матеріал. Моя син і дочка страждали занадто, але вони заплітали негативність на мене. Я спробував знову пошити нашу сім'ю, і я повинен сказати, я нарешті досягнув успіху. Я вдячний мені дітям за розуміння і за те, що вирости вчасно без фіксації на его.

Коли вони залишалися на дослідження, це стало ще простіше. Звичайно, ми продовжуємо спілкуватися на відстані, постійно дзвонити. І знову, ніхто не скасував канікули, і я завжди був щасливий бачити своїх смарт, вирощених обличчям. Але я дізнався для себе, що миро і спокій є запорукою серйозних відносин з усіма, в тому числі своїх дітей.

Лінка одружилася в третій рік. Вона мала зв'язок з градом. І тоді, коли він закінчив і знайшов дуже гарну роботу, він відразу зробив його дочку пропозиції. Вона домовилась, і я не суперечила щастям молоді. Поговорили трохи зі своїм хлопцем, і він здавалося мені дуже надійний і гідний хлопець. Як я можу сказати що-небудь проти нього?



Тоді його син, Вова, одружений. Батьки мого покійного чоловіка відразу сказали, що вони допоможуть йому з житлом. Вони вважали, що це був моральним обов'язком, тому що їх власний син не отримав такого жеста з них, часи були різні. Так Володимир теж пощастив: він приніс свою юну дружину в квартиру з красивим плануванням і в хорошій місцевості.

Я думав трохи. Що робити зараз? Після того, як в моєму 50-ті, я також хочу деякі зміни. Я вже не зацікавився чоловіками, але сидячи в чотири стіни не був варіантом. Щоб змінити ситуацію. Дізнайтеся, як люди живуть в інших країнах. Може бути навіть зробити гроші.

Покоївка, зроблено. Я провів 6 місяців на Тюторі і дізнався мову, вирушив до одного з теплих європейських країн. Приблизний до моря і далеко від проблем. У той же час я орендувала власну квартиру, і я завжди знаю, як заощадити гроші. Головне - отримати емоції. Їжа і ганчі не були для мене. Я закохався в життя на другий раз.

р.

Щоб бути чесною, спочатку я сприймаю свою подорож як свого роду шампанського: просто відпочивати і невелика робота. Але це було насправді більш цікавим. На пляжі я провів два тижні. Ми проживали в наметах, в'ялені і поливають. Вдень і ввечері ви можете плавати, засмагати і робити те, що ви хочете.

Тоді я став помічником в магазині, який був розташований на стовпі. Ми продали всі види нечудових туристів, але навіть для скандинавського продукту були так багато покупців, які я відчував себе справжнім професіоналом: як вам подобається касовий реєстр декількох тисяч євро за 4 години? Це не McDonald’s, коли все поспішає. Ми можемо гасити, зробити очі, зробити жарти. Хто піклується? Люди не поспішають!

р.

Але за найдовший час, 5 років я працював офіціанткою. Це одна антикварна, тематична кав'ярня, яка часто розміщувала вечірки для тих, хто в 50-х роках. Про свій вік, як і самі клієнти. Кухня традиційна страва, деякі рецепти більше двох-трьох сотень років. Але завдяки якісним продуктам, які смакують просто божественним.

Коли прийшов час, щоб піти додому, мої плани включили продаж своєї квартири і купуючи хоча б невеликий будинок в місті. Я втратив трек невеликої міської коробки. Крім того, кондиціонери, які захопили мене всюди. Я не мав, що розкіш вдома. Краще ставити в будинок, ніж в квартирі – це моя думка.

р.

Я був будинок на рік. Я ще не пам'ятаю, коли я був веселий в іншій країні, з іншими людьми. Я відчував себе добре і комфортно, але я прийшов додому. Я все ще живе в квартирі, і немає, я не купила кондиціонера. Діти дали мені вентилятор, який, однак, тільки надішле гаряче повітря навколо кімнати влітку. Ви хочете дізнатися, чому це відбулося?

І причина проста і дрібна. Я пішов додому і, звичайно, запросив сім'ї сина і дочки, щоб відсвяткувати. Ми поїхали на невеликий ресторан і все добре пішли. Але потім почалася розмова. «Мом, ми будемо купувати автомобіль тут, допоможемо?», «Мама, нам потрібно відправити наймолодіше до школи, і все це дорого, страшно...», «Мамі, Масік і я хотів би відвідати там, де ви були там, тільки у нас є трохи...» І це ще не половина того, що я запитав на цю ніч.

Я не хочу, щоб дати мій сон, так що я тільки допоміг сина і дочку один раз. А потім виявилося, що моя квартира не варто багато, тому що будинок вже досить старий. Але що про приватне майно, і навіть всередині міста? «Жіноча жінка повинна принести мільйони з вами?» стала першою реакцією агента з нерухомості.



Так, так, тепер все, що я повинен зробити, це пам'ятаєте минуле окремо. Моїм дітям називають мене за перші кілька місяців, а потім вони зупинилися. Я вже допоміг їм. Я все ще маю гроші, але це повільно ковзає з рук. Ціна будинку вище, ніж де жив. Але якість продукції просто страшна. Я був щасливим, і деякі люди не знають, що ні. Ми повинні бути щасливими. В іншому випадку ви можете отримати дійсно сумний. Чим краще почувати себе?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное