Син назвав і повідомив, що він захопив дружину, але є одним неприємним нюансом в розділі майна.

Історія Марія Василівна здається дуже далеко від реальності. Не дивно, що в цій ситуації дружина подала за розлучення – це не рідкість. І не те, що дружина не тільки подається за розлучення, але і стверджує майно, яке ще не було і не в спільній власності подружжя.

Дружина подала за розлучення

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Невідповідні про життя, якщо ви будете. Чи можна зрозуміти причини і наслідки обставин?

Якщо я не був неперевершеним, я не вірю це може статися. Але що вже є. І щось має бути...



Моя друга і я очолила програми реабілітаційного центру ветеранів завтра, коли з'явився виклик.
до Ой, BMW отримав на зв'язку! - Яра щаслива.
Дзвоните до Бруней Марія Василівна (Ви знаєте, як сформувалася смішна акронім?) – вищезгадане пана Ірина сестра, майже тридцять років живе в Італії. Вона сказала, що вона і Андрея були на своєму шляху до автомобіля з санітарними наборами. Отримавши від сестри про рідних, Марія просила знайти хорошого юриста за Ігоря, сина.

Що таке питання передісторія? Захворювалося захворювання, коли він був під тридцять, незважаючи на відчайдушні зусилля лікарів і родичів. Маша, потім двадцять років, дочка Наташа – п'ять, і Ігор тільки три. У разі оплати заборгованості, молодий вдоволений піти на роботу в іншій країні. Діти живуть з батьками. Не знаючи мову і мислити весь час про своїх дітей і батьків.



Але поступово чужорідний світ став більш дружнім, тим ближче і зрозумілим. І через п'ять років вона зустрілася з Андрієм, яка також втратила свою дружину і залишалася з його п'ятирічного сина Ґіні. Хлопчик прикріпив до Марії, і вона до коричневого Марія і Андреа все ще щасливі разом, живуть біля Турина як сім'я крупним кнітом, навіть без кришталевого взуття.

У Брунелісі взяли участь діти Марії та батьки у своїх будинках. Вона, будучи сильним економістом, спочатку допомогло чоловіку запустити бізнес, і коли П'єтро і Алісія народилася, вона була більш стурбована дітьми і вдома. Наташа, яка стала Наталією, також займається економікою, працює в фірмі її степу



Але Ігор вирішив жити у батьківщині. Одружений однокласник Яна, жив разом двадцять років, їхні близнюки дорослі, ще двадцять років. Яна відразу бажала жити не в двоповерховому будинку, але приватний будинокй Марія Василіївна не захована з дочкою-в-правом, але не заважала. Ігор і його дружини продали квартиру донорованої матір'ю, спадщина діда в передмісті і почали будувати будинок Янини.

Приступи не вистачало, бо були маленькі діти, молоді батьки здобули освіту. Ігор взяв всі робочі місця. Мати Янини допомогли багато з дітьми. Марія і Андреа оплачується в оренду квартиру. Вивчіть, що гроші, необхідні для завершення будівництва, не було достатньо, Andrea негайно перерахував відсутній розмір.

р.

Будинок вийшов дуже красивим. Через кілька років після пологів пара породжується в просторості будинку і двору, саду. Яна пішов на голову шемалеА потім я почав робити латинський танець. Ігор зацікавив роботу з кожним проектом, а на дозвілля він займається рафтингом або дайвінгом. Але за останні кілька років вона не запросила Яну до своїх поїздок, так як вона незручна в дикому.

Свою дружину подавали про розлучення і дружину подали за розлучення. Марія Василівна отримала новини спокійно. Це їх життя. Але в питаннях поділу майна неприємно делікатно виникне питання. Дочка-в-права погоджується не продавати будинок, де живуть сини і йдуть жити і де вона не інвестувала копійку, але вимагає, щоб Ігор або її мати-в-одному купували свою трикімнатну квартиру в престижному будинку.

Тут Марія Василівна була захоплена: квартира її бабуся Яна врятувала від продажу, коли вони збудували будинок. Ігор зробив ремонт там, і його дружини орендували житло, більш-менш забезпечуючи таку пристрасть для танців і нарядів для них. І добре.



Коли мій син озвучив попит на Яніно, очі практично згорнув з орбіти. Як? Як я не думав, що я мав увійти в замовника будівництва будинку, а потім випустити подарунок в ім'я Ігоря? Я не можу уявити, що дочка-в-завдяки має такі манжети. Так що ми робимо все це зараз? Саме тому вам потрібен великий юрист.

Хто б подумав про розлучення?
Що ви думаєте про історію Марії Василіївни, Ігоря та Яни?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное