Я нещодавно запрошував співрозмовника і хокею, щоб відвідати, ми добре сиділи, але тоді я випадково чую розмову.

Мадам Анни, захопивши її найбільшим вболівальником і власним м'ятно-сосновим морозивом, пішов в інший клас з її другом Мадама Александрою. Однак, здається, що настрій навчати французьким випаровуванням. Відповіді на добре питання від друга жінка зважилася: «Я думаю, Анджечка, які слова можна знайти для дорослого сина, щоб переконатися, що все добре з мене. й

Слова до дорослого сина

до І що сталося? - Анни Порфирєвна змащена, - при виборі правих слів для дорослого сина я готовий до паніки.
- Вибачте, мед. Я не думаю, що це велика угода, я хотів би, щоб кілька ночей зараз.
- Ви шукали всі слова до дорослого сина? - Мадам Анни відчував залізо.
до Будь ласка, не сарака. Ви пам'ятаєте, що Шурик і Лена одружилися сім років тому 23 серпня?

Звісно, друг запам'ятався, тому що вона допомогла організувати затишний, веселий і доторкнений відпочинок для двох внутрішніх стажів, які, незважаючи на свою молодь, стали успішними нейрохірургами і на другий рік більше половини часу, що діяли в передовій лікарні. І тепер вони на десятиденний відпочинок. І висівки (або вовна) ювілею, хлопці вирішили відсвяткувати в улюблених Карпатах.



Я запрошував співаків, щоб відзначити значну дату для наших сімей тут. Поки сидять на столі, переглядаючи фотографії та відео з весілля, здавалося, що всі три щиро радіснені, жартовані, запам'яталися ... — голос Олександра Федотовна тремтить: — Але як тільки я пішов над льодом на кухню, шавлія почала мити свої кістки. І не дивлюся на мене так, я випадково чув...

Зрозуміло, що Ганна мала дізнатися історію про загартовану розмову комбікормів, хоча б захотів йому «пошта» мати дочки.
- Уявіть, Валя якось відхилений, з позовом сказав чоловік: «Чому, чому б вона була самоті в таких хорух?» Чотири номери в "Сталинка" - це до тих пір, поки ви відновите замовлення тут, не залишиться сил. Чому ви думаєте, що ми зустрілися з нами в шортах? Я не встигнути змінити плаття! Вона ледь керує все, буде приймати дітей до неї, інакше вона буде продавати спадщину папи, поділиться навпіл. Так немає! Собачка в сіна. Заспокійливий шорти. І діти в орендованій квартирі живуть сім років.



до Що ви не знаєте, що ви неодноразово пропонували як варіанти дітям, але вирішили жити окремо, тоді як вони більш зайняті з роботою, стажуваннями, зараз вони стали військовими хірургами? І що Шура мало відмовилася продати свого діда і бабуся квартири, і Лена підтримала його в цьому?

до Так вони не знають. Я не можу поставити себе і співрозмовників в позицію стопінга, кажучи, що я не зловив їх в пригнічення. Тексти пісень, а це означає: Але мені здається, що Валя відчуває щось, вони пішли додому занадто швидко.



- Ви можете часто читати багато на обличчі... Ви не прихуєте несподіваних почуттів.
- Не так. Після виходу гостей кричав, навіть прибирання не заспокоїлося. Сьомий рік одержувального резистентства, навіть не намагайтеся говорити про це. Так, Валя також визнала, що Шурік нібито мав закінчити нашу ідею з вами для вивчення іспанської, італійської та французької, оплатити онлайн-школу.

Мова навчання, безумовно, не її бізнес! Sorted Madame Anne. - Ваш Шурик знає наш сон, коли ми retire, щоб жити місяць або два в Іспанії, Італії та Франції. Так, щоб не піти на екскурсії, але за смаком життя в країнах нашого майже дитинства мріяти. І для цього потрібно вивчити принаймні трохи мови.



- Так! - Мадам Александра. До речі, це Лена, яка має ідею, яку ми вивчаємо мови за десять років. І в декаді іспанської мови вони стали оманами один одному, потім в італійці - вивіски, а в французькому десятиденний період - bonjour, madam! І грати різні ситуації, поглинати слова, інтонації, пронічення ... Вона була настільки збуджена про це, що ми прийняли її ідею.
- Який, завдяки Lena, добре працює, сказав Анна.

- Ви знаєте, Ануш, я думав, що всі ці сім років, відносини з комбікормами були подвійними днами, і я почав кричати. Як не розуміти, не відчувати помилковості, претензії? Що, якщо Лена, як її мати, є однією в очах, і в очах? Як відчути радість і щастя, знаючи, що все підробки?



Слова до дорослого сина: пошук рішення А потім був сором'язливим, що я міг подумати про мій дочка-в-... В короткий час, коли діти називаються ввечері, я шукав, як і з них запитували, чому я був кричу. Я пообіцяв розповісти вам пізніше. Я все ще шукаю слів до мого дорослого сина, щоб не завдати шкоди йому.

Анна обережно трахнув її друг:
З’їжджайте шедевр морозива і водночас поговоріть французьку про наші діти, довіру та щирість. Ми можемо зробити це.

, доб. 5

І чому ви думаєте, що є помилковість у відносинах близьких людей? Як визначити, чи є співрозмовники? І в цій ситуації, як зробити Олександра Федотовна? Ви не чули нічого? Або це виявити хвиля помилкового ураження? Чи можливо це компроміс?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное