Коли речі пішли погано в сім'ї, я пам'ятав шматочок паперу мій мама дав мені перед весіллям, що було єдине, що врятував шлюб.

Я їхав на роботу сьогодні, щоб шукати молитву. Я пішов через книгу після книги по полиці, але я не міг знайти вичерпну частину паперу. Він мав молитву за збереження сім'ї, написаної матір'ю. Моя мама написав її вниз від пам'яті і подав мені, коли я одружився. Я думав, що вона була приречена, але з повагою до моєї мами я не відкидав її. Її мама заявила, що це молитва допомогло їй зберегти шлюб живим. Але в цьому моменті здавалося мені, що це не справа молитви, але бажання матері не втратити чоловіка і її здатність до компромісу.



Редакція "Сайт" Сьогодні Я розповім про молитву.

Впродовж п'яти років, коли мій мама пролетів. До останнього хвилини він і батько жив у душі. Коли вони були молодими, вони не люблять. У складних моментах мій мама перевернув до святих надпотребів за допомогу, а я й закріпила віру в вищу владу. Я був хрещений і підійшов до церкви на великих святах, але до недавнього часу я був досить скептичною про слова моєї матері. Як кажуть, до тих пір, поки людина не перехрестить себе!



У десятому році нашого щасливого сімейного життя мій чоловік Вадим почав шукати незаміжні сусіди, які орендували квартиру на підлозі нижче. Не дивно: Я занурився в догляд за сім'єю і дитиною, а потім була безтурботна краса в короткій спідниці! Моя жінка застудла і довго залишається на роботі. Маленькі вітчизняні кварелі поступово перетворилися в гучні скандали. Коли я пам'ятав свою маму замітку.



Ця молитва за збереження сім'ї була прихована між сторінками одного з книг, але я забув, що один. Я хотів би перевізити маленьку бібліотеку двічі, і це було лише тоді, що я знайшов своє повідомлення. Я підібрав свічку, перехрестив себе, лучений перед невеликою іконою Божої Матері, представлений на весілля батьками, і почав читати.

р.

Святої Матері Божої Матері слухайте молитву! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Подаруйте нам терпіння і взаємну любов. Подаруйте нам міцність, щоб пропустити всі злочини, незважаючи на це. Зроби чоловіка мудрим і керуйте його до правого шляху, і вилити з голови думка про дорослі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Захищаємо нас від спокуси девілу і падіння могили. Вчити нас жити в гармонії з близькими. Не дозволяйте невиліковним захворюванням, раптовою смертю і розщепленням трупи в нашу сім'ю. Збережіть наш будинок і всі, хто живе в ньому з вогню, затоплення, ненажерсть ненависть і заздрість людини. Доброго дня! Збережіть свою сім'ю! Амен!



На душу вона стала більшою силою. Його син був на відпустці, і його мати-в-завжився його до свого дому за пару днів. Я маю вільний час для відображення ситуації. Я приготував вечерю і очолював у вітальню, щоб почекати Вадима від роботи на телевізорі. Я шукаю себе в дзеркалі в передпокої. Я не хотів, що я бачив, і я кладаю себе для того, щоб змінити одяг, розчісувати волосся і злегка покласти на макіяж.

Коли мій чоловік прийшов додому, я зустрів його на двері. Він був приємно здивований змінами мого зовнішнього вигляду і способом спілкування: Я відчував себе більш впевненим і спокійним.



Я помітив, що мій зв'язок з Вадимом змінився. Починали витрачати більше на вільний час з сім'єю, а кварелі відбувалися менше і менше. З нашого будинку знаходиться наш сусід. Ми щасливі! Я тепер знаю молитву моєї матері.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное