Я просто виявився 57, і я просто дізнався, що отвір в панно ручки.

Коли я повернув 30, я вирішив, що це було час, щоб жити самостійно. Я здаю маленьку квартиру і виїхали з гнізда батьків. Спочатку я думав землеробство було легко. І я не розумію, чому жінки витрачають стільки часу, готування і миття. Звичайно, коли ви живете самостійно, ваші потреби харчування різко знижується. А ви не повинні чистити багато, коли ви приїжджаєте додому тільки на ніч. Але все одно незалежне життя вчив мене багато і здивував мене.



Особливе відкриття для мене було панно. По-перше, широкий вибір форм і діаметрів. По-друге, їх призначення. По-третє, ручка для пана має велике значення. Для того, щоб боротися з усім цим, довелося провести більше одного вечора в Інтернеті, читати класифікацію сковорідок.



Але тепер я можу впевнено сказати, що я вважаю себе гуру в каструлі. І тепер мій мама консультує мене перед тим, як купити нову каструлю. Виявляється, що цей повсякденний об'єкт несе багато секретів і секретів.

Звісно, перше питання, щоб відповісти на себе чесно, тому вам потрібна сковорода. Не існує універсального пана, в якому всі страви будуть виглядати однаково смачно і не спалювати. Вам потрібно одну каструлю для млинців, іншої для м'яса. Для приготування овочів і гарнірів третій.



Також важлива товщина стінки і діаметр сковороди. Варто просто вчасно - як кришталеве взуття. І кожна сковорода має приховану функцію, існування якого не відомо всім господиням. Але це питання торментував кожного разу.

Все про отвір в панно ручці. Чому необхідно і що таке секретне значення в цьому отворі? Але, виходить, вона може бути дуже корисною в процесі приготування в каструлі. І сьогодні я хочу поділитися своїм відкриттям і, можливо, зробити життя простіше для когось. Деякі домогосподарки намагалися адаптувати цей отвір, щоб підвісити сковорідки.



Але стандартні кухні в квартирах не пристосовані для підвішування кухонного начиння на стінах. Цей метод ще може бути на кухні ресторанів, де шеф повинен мати все під рукою. І все правильно, якщо сковорідка з незнімною ручкою, а потім що про ручки, які відокремлюють від сковорідки? Вони також оснащені таким же отвором.

І, до речі, зберігання сковорідок з знімними ручками на наших маленьких кухнях набагато зручніше. Ви економите багато місця, і це зручно, щоб не вийти в світ. Але назад до нашого ручного отвору. Виявляється, що це було придумано з причини. Необхідно для вставки ложки в неї, з якою заважати блюдо в каструлі.

р.

Таким чином ви економите простір навколо плити і каструлі. Якщо ви не повинні знайти місце, щоб покласти ложку, щоб перемішати. І місце навколо сковорідки залишається чистою, тому що, незалежно від того, як ви спинилися, з ложкою обов'язково потопає щось і залишає позначки на стільниці. Але за допомогою отвору в сковороді ручка ви економите від зайвих клопів.



Я думаю, що це блискуче рішення, придумане кимось і один раз, полегшує життя мільйонів будинків. Після того, як каструля є найпопулярнішим атрибутом на будь-якій кухні, і вони використовують її щодня. Розкажіть мені, що ви знаєте про цю функцію отвору в пановому ручці? І ви використовуєте його як призначено? Поділитися в коментарях ваші відкриття і життя хакі на кухні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное