Коли моя сестра залишилася на роботу, вона обіцяє, що вона повернеться і купить нам будинок, але виявилося, що ці обіцянки були безцінні.

Неважливо, що країна проживає в, будинок або квартира завжди буде актуальним для нього. Після того, як ви повинні жити десь, і бажано, не витрачаючи більшу частину вашої щомісячної заробітної плати на цьому бізнесі. Але Чи можу я купити будинок?Коли ви молоду і повну енергію? Або краще не витрачати час і енергії і стріляти щось простіше?



У Америці, наприклад, більшість населення все своє життя орендували житло і не хвилювалися про це. Чому, якщо є впевненість, що вони завжди будуть гроші в оренду? Але Східна Європа, навпаки, прагне придбати власний житловий простір. Чому? Ну, можливо, це традиція. Або це історично. Хто ти думаєш про це?

Моя молодша сестра Маша - Скорпіо в знаку зодіаку. І вірю мене, я ніколи не вірю в ці приступи перед. Але недавно я не був настільки чітким на цьому питанні. По-перше, можливо, дата народження або часу року дійсно впливає на характер людини. Дуже ймовірно.

Різниця віків всього за три роки. З Мені старше, ви бачите, всі мої діти і юнаки я був няньою, асистентом матері, які повинні не тільки допомогти в виховання з сестри, але і зробити деякі роботи для неї. І переконайтеся, що сестра десь не падає або болить. Старші діти в сім'ї повинні розуміти мене.



І знову, ми навчились по-різному. Я пішов до школи, щоб дізнатися щось нове. Я можу використати у своєму житті. І прийшов Маша, як партія. Побачити друзів, провести час разом. Вона мала середні сорти, нічого катастрофічного. Але вона отримала не за знання, але для красивих очей.

У той же час ми завжди були дуже близькими. Я розумію її в певній точці часу: захист від батьків, нездатність вирішувати свою долю. І вона розуміла, що я іноді маю час з нею і мати жертвувати мій час і зусиль, щоб зробити мама і тато комфортно. Що робити? Це так.

І сталося страшне. Я ходив додому вночі, переправивши дорогу. Ну і всі класики: п'яний водій, стяжки гальмівні, я кинув пару метрів від «зебра», який ходив. Лікарня, сумні особи родичів, коляска. На даний момент я тільки перейде з ним, хоча лікарі обіцяють мені рік після того, як рік ще один революційний лікування є про те, щоб бути протестованими. Все було.



В той час, як закінчився. Я хотів піти на теплу країну. І Маша в середині іншої стосунки. Я не можу піти в будь-який час. І навіть забронювало робоче місце. Ви навіть не можете уявити, як ви не зможете. Тоді, щоб не спалити таку хорошу можливість, я звернувся до Маша і запропонував, що вона йде замість мене. Кілька років в красивій Греції ніколи не зробляв когось гірше.

Марія, звичайно, мала свої плани на майбутнє, і навіть молодий чоловік. Але після 3 днів вона прийшла до мене і сказала вона. Молода людина вже подобалася свободою від відносин, і вона була готова до нових людей і емоцій. Незадоволені батьки, звичайно, Але нічого не вдалося зробити. Я трималася з ними, і Маша росла в країну моєї мрії. Це несправжня пірует життя.

Ми домовилися про те, що робота менеджера в ресторані «Маше» була практично невідомою. Я можу допомогти їй, принаймні, відеопосилання. Як старша сестра, я можу запропонувати деякі поради. Що сталося. Марія була поставлена до роботи з людьми. Ми не мали проблем з англійською мовою. Все пішло в звичайному режимі, і я був радий, що моя сестра не змогла інтерв'ю в перший день, і навіть отримала від роботодавця.



Після двох років Маша передається на посаду адміністратора. У зв’язку з її непристойною здатністю знайти підхід до людей, клієнти були захоплені сестрами. Вона отримала хорошу мову. В цілому я повинен визнати, що вона була дуже добре. У цей час ми говорили про те, що якщо вона мала можливість заробити гроші, вона буде придбати будинок в нашому місті, і ми будемо жити там. Вона з деякими мужчинами. Так я, якщо є підходящий чоловік.

Я не вірю в першу чергу. Я думав, що моя сестра не залишилася в іншій країні протягом шести місяців. Нагадувати мене про її пропозицію. Тексти пісень, а це означає: Так якось я вірив її обіцянку себе. До того ж виявилося, що у мене була людина. Дуже хороший і турботливий.

Вона була 5 років тому, що вона була переміщена. Небагато змінилася в цей час. Так, є людина, що важливо. Але робота не змінилася, а не має місць, які я був. Головна, робота, прогулянки по місту. Це, я думаю. І Життя Марії: Стрітення Неприємно говорити про неї. Але ми сестри. Бажаю купити будинок у нашому місті.

14623534

Недавній, сказав мені, що вона запитала. Деякі молоді upstart. Його батько має мережу ресторанів. Вона сказала, що вона відмовляється від нього, але вона була чітка від її обличчя, що вона не була точною. Так вона світиться з радістю і щастям. Я намагався ніжно нагадувати її обіцянку. Ми будемо жити в нашому місті разом. Тексти пісень, а це означає: І ви будете добре.

Але її реакція не те, що я очікував. Вона просто сміхала і оцінила пам'ять і почуття гумору. Тож я зрозумів, що я не маю довірити Мері з самого початку. І я, приступив, вірив її. Він був трохи важко тримати посміху і тримати розмову. Але після того, як він був над, я принаймні отримав моє наповнення.



Зараз мій фокус на роботі і молодій людині. Я думаю, що це моє найкраще рішення. Моя сестра здавала мені кілька разів. Але я не забираю телефон, цитую роботу. Я планую мінімізувати зв'язок до звичайних текстових повідомлень на святах. В іншому випадку, що втратить? Історії про гарне життя і десятки костюмів? Ні, до кожного себе. Як няня, коли моя сестра трохи і будучи психологом, коли вона вирощується, ви знаєте, не для мене. Ваш власний час повинен бути оцінений.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное