Я не можу стояти його і сказав мій син, що я б не жити з цією молодою леді в одній квартирі, він не вибирав вираз.

Життєвий досвід людини найчастіше пов'язаний з бамперами і синцями, придбаними в літровому і фігурному розумінні. А також з крилатими виразами відомих людей і народною мудрістю.

р.

Стародавній грецький драматург, «украще трагедії» Aeschylus (525-456 рр. до н.е.) належить до фрази “Швидше занурення, сходження” (“Швидкий іменний, сходження”.Що болить вчить), які пов'язали людський досвід життя з помилками, а потім перетворилися в більш поширений аналог - "Ми навчимося з помилками".

Ви напевно пам'ятаєте лінію Пушкіна тут:
І досвід, син складних помилок...

, Україна

Як Роман придіограф Плаутус (254-184 B.C.) кладуть його: «Феліктер – сапіт, калькульозно-відчужковий сапіт» (Це легко бути мудрим, якщо хтось дізнався про досвід. Зверніть увагу, що не синці або бампери. Тому, якщо ви хочете бути мудро з невеликою кров'ю, попросіть не старий, але досвідчений. життя Швидше і простіше дізнатися протягом тривалого часу.

Щодня серпень день виявився настільки гарячим, що мати немовлят з будинків, що стоять поруч з ними, а також на протязі останнього тижня навіть ввечері не венчурно ходити з малюками, обмежуючи себе більш комфортним ранковим прогулянкам з шести до дев'яти. Купивши і кладемо до ліжка малюків, вони залишили сплячі діти сидячи на комп'ютерних іграх батькам і зібралися в їх "клубі" - на великому столі під березами в дворі будинку No 7. У нас була легка вечеря.

І так само, як розмова почала про виховання і досягнення дітей, вони несподівано приєдналися до звичайної злегка знезаненої дружньої Розалії Лазаревни. Не з порожніми руками, але з величезним тортом ягідного желе і морозива, водою і ароматним охолодженим компотом.



- «Дівчата, будь ласка, ласкаво просимо мене до вашої компанії», - запитав жінка. Хочу ставити вас на ювілей: Я виповнився 55 вчора.

Що ти думаєш, зустрілися з колегами Звичайно я. І привітав, і побажав всіх кращих.

Судденлі Юлія, яка живе з ювілейною дівчиною на одному сайті, плутанно запитала:
- Чому ви не відсвяткувати на день народження?
- Я відсвяткував. У ресторані з колегами. Немає одного будинку. Мої батьки пішли. Я був єдиним. Немає родичів...
до Що про дітей? випити.

Розалія зважена:
- У мене є одна дитина. Син. Тим. Тимофій, тобто. Але він припинив розмову...
- Так що сталося?! - майже синхронно здивує молоді мами хлопчиків. А чи почув у своїх голосах Розалія щиру участь, або вона дуже хотіла поділитися, але вона почала говорити, не чекаючи блювоти:

587982

до Що було сім років тому, коли Тім провів шість місяців у першому році університету, під час першого відпустки. Я прийшов з роботи, і в домашніх умовах мій син і незнайомець для мене дівчина. Він запровадив галочку (як він назвав її) і відразу сказав, що вони вирішили одружитися, я незабаром стане грандіозним, і ми всі живемо разом. Чи можна сказати мама таким чином без приготування? Я ще не маю розуму, як тільки язик перетворив все це на мене ...

І далі ця дівчина додала палива в вогонь. Він говорить про те, що батьки дізналися про вагітність дочки, викласти її, вони скажуть, дайте йому піти до того, хто «відступив» дитину. Так, чи хочу, чи не треба, ми повинні його вставити. Вона навіть вибрала кімнату для дитячої - мою спальнею, до речі.



Виписка житла — сіра дівчина! — прокоментував сидру навпроти Росаля Лазаревна молода коричнева шерсть.
- Тут ми йдемо! Уявіть, що це було схоже на вказаний момент. Я не можу допомогти, але каже мій син, що я не міг жити під одним дахом. Я не хочу. І Тім не вибрав тон або вираз.

Важко зацікавити, коли він вимагав свою половину нашої квартири, і краще оплатити гроші за неї. Ну, я думав, що я не можу отримати разом з ним і таким-і-таком дочкою-завданням. Я вирішив продати свою трикімнатну квартиру з Тимом і дати молодим людям половину грошей. Це весільний подарунок. І тут я купив один, є ще ремонт...

Звісно, я раджу їх знайти однокімнатну студію. І тоді я хочу взяти кредит, я б взяв його на себе, щоб ви могли придбати трикімнатну. Тепер вони оплачені, ймовірно... Але ні. По-перше, ми пішли на весіллі, а здоров'я Галкіно допускається. Тоді орендували велику квартиру. У три роки гроші збіглися... Вони прийшли знову, щоб попросити мене, три з них, з їх грандіозним Любительом Лісонкою. Як? Де?



Я сказав, що все, що я думаю про свою безтурботність, невродність і нездатність. У кішки вже кинулися мої слова. Ось як вони орендують. Бабця

Я не говорив мені з тих пір. З одного боку я відчуваю себе добре зараз, він виходить, щоб зберегти щось, подбати про здоров'я і зовнішній вигляд, і дивитися на світ. І на іншому...



Я розумію, що я не можу правильно підготувати сина для самостійного життя на хлібі. І коли? Як? Після смерті чоловіка, і Тимоша десять років пішов, вона витягала дві роботи. Але тепер я можу жити для себе, для задоволення ... — Розалія зважена сумно. Молода мама мала щось говорити про дні пізніше.

Що ви думаєте, що вони говорять про в контексті Розалії та сина? Чи можна використовувати її життєвий досвід?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное